>
مهاجران ایرانی، رویدادهای کانادایی، در مجله تیتر
Western University, London, Ont.

دانشگاه های چشم نواز کانادا

کشور کانادا با پس زمینه کوههای بلند و زیبا و دشتهای سرسبز و خیره کننده، خانه تعدادی از زیباترین دانشگاه های خوش منظره جهان است. اکثر دانشجویان در این دانشگاه ها در ساختمانهای قدیمی و زیبایی تحصیل میکنند که اطرافشان پر از مناظر چشم نواز است و به آنها فرصت دیدن و تجربه کردن چهارفصل زیبا و متفاوت را میدهد.

اتمسفر شهری که در آن تحصیل میکنید، رابطه مستقیمی با نقطه جغرافیای محل دارد. بدلیل وسعت جغرافیایی کانادا، از ارتفاعات بلند کوهستانی بریتیش کلمبیا تا استان مسطح سسکچوان، همچنین از سواحل اقیانوس آتلانتیک شمالی در شرق کانادا و دیدار با والها و دلفینها تا درس خواندن زیر نور شفق قطبی در شمال کانادا، دانشجویان تجربه های فراموش نشدنی را در این کشور با خود به یادگار میبرند.

اگر تصمیم دارید تا حداقل ۳۶ ماه از زندگیتان را در جایی پشت درهای بسته (یا در فضای باز) به تحصیل بپردازید، بهتر است که آنجا حتما مناظر زیبا، جذاب و دیدنی داشته باشد. البته گروهی از این دانشگاه ها، نه تنها بخاطر زیبایی مکان و معماری زبانزد هستند، بلکه از لحاظ رتبه علمی نیز در جهان جایگاه ویژه ای دارند. در لیست رتبه بندی ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۴ ، نام ۴ دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا ، دانشگاه مک گیل و دانشگاه مک مستر به چشم میخورد.

در زیر شما را به دیدن مجموعه تصاویری از این دانشگاه ها دعوت میکنیم .

منبع : Huffington Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.