>
مهاجران ایرانی، رویدادهای کانادایی، در مجله تیتر

Transit

با تنها چند دلار به پروژه ما کمک کنید

با تنها چند دلار به پروژه ما کمک کنید

Category of Support*
Select Product:*
Name:*
Address:
E-mail:*
Phone:
-

 

پوشیدن یا نپوشیدن، مساله این است

قسمت سوم مجموعه ترانزیت، پوشش در غربت   گروهی بر این باورند که آزادی در انتخاب، یکی از دلایل اصلی مهاجرت است. گویا داشتن چنین آزادی انتخابی در جامعه کوچک ایرانی در کانادا ، چندان هم آسان نیست.  

Read More »

سرخی من از تو

مجموعه ترانزیت قسمت دوم

غربت، همیشه یاد آور تنهایی ، دوری و جدا شدن از سنت هاست. اما گویا در کانادا چهره دیگری از غربت را میتوان دید. در این بخش (قسمت دوم) تیم “ترانزیت” به سراغ میهمانی های ایرانیان مهاجر میرود. به قول سرهنگ:  غربت هم، غربت های قدیم.  

Read More »

سریال ترانزیت در ایستگاه نمایش

و بالاخره پس از یکسال کار و تلاش، سریال ترانزیت آماده نمایش شد. برای فصل اول سریال ، ۳۰ قسمت درنظر گرفته شده که از این پس هر ۴ روز یکبار میتوانید قسمتی جدید را در سایت ما ببینید. بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما عزیزان هستیم.  

Read More »

پرداخت کمکها به سریال ترانزیت

با دادن پولهای خردتان به ما، وزن خود را کاهش دهید Drop your Coins here, and lose weight دوستان و همراهان عزیز، شما می توانید با انتخاب یکی از گزینه های زیر، با پرداخت حتی چند دلار به تولید مجموعه ۱۲ قسمتی ما کمک کنید:    

Read More »

سریال تیتر در مرحله پیش تولید

با دادن پولهای خردتان به ما، وزن خود را کاهش دهید Drop your Coins here, and lose weight   ۱.اینجا چه خبراست؟! به اطلاع علاقمندان و حامیان همیشگی فرهنگ و هنر می رساند، ما، تعدادی از فیلمسازان خوش ذوق و مشتاق، گردهم آمده ایم تا سریالی کوتاه و با کیفیتی درخور توجه تولید کنیم. این مجموعه به صورت مینی سریز ...

Read More »