جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA1,965,708-111,390-738,6461,115,67217,1215,94133720,267,33561,255
Brazil646,006-35,047-302,084308,8758,3183,041165999,8364,706
Russia449,834-5,528-212,680231,6262,3003,0833812,053,66382,599
Spain288,058-27,134--260,9246176,1615804,063,84386,920
UK283,311-40,261--243,0506044,1755935,214,27776,837
India236,184-6,649-113,233116,3028,94417154,386,3793,181
Italy234,531-33,774-163,78136,9763163,8795594,114,57268,046
Peru187,400-5,162-79,214103,0241,0415,6891571,154,46835,049
Germany185,414-8,763-168,5008,1515952,2131054,348,88051,917
Turkey168,340-4,648-133,40030,2925921,998552,267,41226,905
Iran167,156-8,134-129,74129,2812,5731,992971,040,28912,397
France153,055-29,111-70,50453,4401,0942,3454461,384,63321,216
Chile122,499-1,448-95,63125,4201,5216,41276668,55634,994
Mexico110,0264,34613,17062578,59018,266378854102324,8972,522
Saudi Arabia95,748-642-70,61624,4901,3212,75318908,97226,139
Canada94,335-7,703-52,56834,0641,7382,5012041,830,49848,530
Pakistan89,249-1,838-31,19856,2131114058638,3232,894
China83,03034,634-78,329672583--
Qatar65,495-49-40,93524,51123823,32617246,36287,742
Bangladesh60,391-811-12,80446,77613675372,3652,263
Belgium58,907-9,566-16,11233,2291375,084826912,16578,728
Netherlands47,152-6,005--41,147972,752351388,11322,654
Belarus46,868-259-22,06624,543924,96027597,01363,179
South Africa43,434-908-23,08819,43820873315850,87114,360
Sweden42,939-4,639--38,3002654,254460275,50027,291
Ecuador41,575-3,534-20,56817,4732522,359201120,8456,857
UAE37,642-274-20,33717,03113,809282,145,493217,115
Singapore37,183-24-24,20912,95046,3594408,49569,862
Colombia36,635-1,145-13,63821,85233572123386,9387,610
Portugal33,969-1,465-20,52611,978583,331144873,99885,698
Egypt31,115-1,166-8,15821,7914130411135,0001,321
Switzerland30,936-1,921-28,600415293,576222415,91548,081
Kuwait30,644-244-18,27712,1231977,18357308,90072,411
Indonesia29,521-1,770-9,44318,308-1086380,9731,394
Ukraine25,964-762-11,37213,83029859317403,5519,224
Poland25,410-1,137-12,41011,863160671301,014,93726,815
Ireland25,163-1,670-22,698795365,100338348,41670,617
Argentina21,037-632-6,08814,31727446614183,8624,071
Philippines20,626-987-4,33015,309821889398,9143,644
Romania20,103-1,316-14,1454,6421521,04568484,78225,189
Afghanistan18,969-309-1,76216,89819488845,1391,162
Dominican Republic18,708-525-11,7366,4471101,7264890,1418,315
Israel17,562-291-15,0262,245301,90932622,32367,662
Japan17,064-907-14,9721,185981357307,4622,431
Austria16,843-672-15,742429201,87175479,44953,255
Panama15,463-370-9,7195,374773,5888672,69716,868
Oman15,086-72-3,45111,563602,96014102,64420,141
Bahrain13,835-22-8,5855,228128,15513354,122208,725
Bolivia12,728483427121,73910,56231,0913728,2392,422
Kazakhstan12,312-52-6,9035,357626563892,10147,552
Denmark11,875-586-10,653636172,051101684,557118,214
Nigeria11,844-333-3,6967,815758273,064355
Armenia11,817-183-3,5138,121103,9886265,16121,992
S. Korea11,71951273-10,5319151522951,005,30519,609
Serbia11,667-247-6,9314,489121,33528266,06130,443
Algeria9,935-690-6,4532,7922222716--
Iraq9,846-285-4,5734,988632457281,9017,021
Czechia9,529-327-6,8812,3211289031464,49943,380
Moldova9,247-323-5,2403,6842742,2928058,52114,505
Ghana9,168-42-3,4575,66932961226,7417,309
Norway8,522-238-8,13814651,57344257,30347,488
Malaysia8,266-116-6,6101,54062564560,73817,341
Morocco8,071-208-7,268595152196275,3497,466
Cameroon7,392-205-4,5752,612282798--
Australia7,2554102-6,690463228541,603,02762,916
Finland6,941-322-5,80081981,25358198,64735,856
Azerbaijan6,860-82-3,8712,907666778328,38532,408
Guatemala6,485331216581,0535,21653621231,4271,757
Honduras5,9719124856775,046136042514,7901,495
Sudan5,865-347-1,9243,594-13484019
Tajikistan4,370-48-2,4911,831-4595--
Senegal4,155-45-2,2761,83415249349,1802,943
Djibouti4,123-26-1,7072,390-4,1782634,55135,008
Guinea4,060-23-2,6671,37024310214,4071,099
Luxembourg4,032-110-3,8853736,44917683,673133,829
Uzbekistan4,007-16-3,247744101200.5748,55522,389
Hungary3,970-542-2,2451,1832141156202,60620,970
DRC3,764-81-5123,171-420.9--
Côte d'Ivoire3,431-36-1,6041,791-130129,8561,134
Thailand3,102-58-2,971731440.8420,5296,026
Gabon3,101-21-8332,247131,396916,7307,530
Greece2,967-180-1,3741,413928517193,92918,600
Nepal2,912-11-3332,568-1000.4221,3327,607
El Salvador2,849-53-1,2491,547584398101,60415,670
Macedonia2,790-149-1,6321,009341,3397233,11415,894
Haiti2,740-50-242,666-24145,717502
Bulgaria2,6684116011,528980123842389,08612,815
Bosnia2,606-159-1,96847947944869,65421,222
Kenya2,474-79-6431,752746190,8751,693
Croatia2,247-103-2,1133135472568,26716,623
Somalia2,204-79-4181,70721395--
Venezuela2,145-20-3341,791-750.71,009,52435,495
Cuba2,133-83-1,84820231887114,46410,105
Mayotte2,079-25-1,523531127,635928,15029,930
Kyrgyzstan1,936-22-1,34057452973124,43419,096
Estonia1,910-69-1,667174-1,4405288,00066,341
Maldives1,883-7-7171,15993,4881328,44052,683
Iceland1,806-10-1,7942-5,2952962,230182,444
Ethiopia1,805-19-2621,52418160.2131,3681,145
Sri Lanka1,801-11-8589321840.573,9963,457
Lithuania1,694-71-1,3023211762226326,294119,763
Slovakia1,526-28-1,379119-2805185,59633,995
New Zealand1,504-22-1,4811-3014291,19458,214
Mali1,485-87-816582-7443,483172
Slovenia1,479-109-1,35911-7115283,52940,179
Central African Republic1,451-4-291,418-3010.815,8813,292
Guinea-Bissau1,368-12-1531,203-69661,500764
Lebanon1,312-28-7685166192492,17513,501
Equatorial Guinea1,306-12-2001,094-93398,2685,909
Costa Rica1,228-10-6955234241228,7535,648
Albania1,212-33-91026954211115,8105,493
Nicaragua1,118-46-370702-1697--
Hong Kong1,103-4-1,0455421470.5202,93027,084
Zambia1,089-7-9121701590.428,2361,539
Paraguay1,087-11-5165602153235,2584,948
Tunisia1,087-49-96969192454,1504,585
Latvia1,085-25-781279357513115,46161,173
South Sudan994-10-6978-890.93,356300
Madagascar975-7-2017679350.312,907467
Niger966-65-86338-4036,119254
Cyprus960-17-807136479614125,312103,842
Sierra Leone929-47-580302-1176--
Burkina Faso888-53-76075-433--
Mauritania883-43-69771-19097,6541,650
Andorra852-51-74160711,0286603,75048,539
Chad836-68-657111-514--
Uruguay834-23-721904240747,43313,658
Georgia805-13-6501426202361,39515,389
Jordan784-9-5712045770.9213,81520,970
Diamond Princess712-13-651484----
San Marino680-42-428210120,0441,2384,749139,981
Congo635-20-182433-1154--
Malta625-9-58333-1,4162072,992165,340
Jamaica595410-3852002201313,9934,727
French Guiana589-1-32126731,9763--
Channel Islands561-46-5123-3,22926510,25559,021
Uganda557---82475-12-99,0922,172
Cabo Verde536-5-239292-96591,3072,353
Tanzania509-21-183305790.4--
Sao Tome and Principe499-12-68419-2,28055175800
Togo485-13-240232-59221,8122,640
Réunion480-1-411681536117,20019,221
Yemen469-111-23335-1641204
Palestine464-3-37784-910.644,8768,813
Taiwan443-7-4297-190.373,0403,067
Rwanda420-2-282136-320.272,5105,609
Malawi409-4-553503210.26,172323
Mozambique354-2-119233-110.0612,343396
Mauritius337-10-3243-2658129,768102,049
Isle of Man336-24-312--3,9532825,12360,269
Liberia334-30-176128-666--
Vietnam328---3072113-275,0002,827
Montenegro324-9-315--5161413,18620,995
Swaziland305-3-22181526336,5515,651
Zimbabwe265-4-33228-180.352,2183,517
Benin261-3-151107-220.240,9003,381
Libyan Arab Jamahiriya239-5-52182-350.78,8401,288
Myanmar236-6-15179-40.133,587618
Martinique202-14-9890-53837--
Mongolia191---701211558-15,8074,827
Faroe Islands187---187--3,828-10,134207,447
Gibraltar174---15321-5,164-8,733259,201
Cayman Islands164-1-9370-2,4971513,947212,390
Guadeloupe164-14-14461410354,97512,434
Guyana153-12-77643195151,7192,186
Bermuda141-9-1141822,2631447,891126,676
Brunei141-2-13811323520,61947,163
Comoros132-2-5575-1522--
Cambodia125---123217-23,1561,386
Syrian Arab Republic124-6-5365-70.3--
Trinidad and Tobago117-8-1081-8463,3252,376
Bahamas102-11-55362260282,1565,486
Aruba101-3-98--946282,16820,312
Monaco99-4-93212,52410216,200413,023
Barbados92-7-8141320245,81220,226
Suriname9111-981-15527821,334
Angola86-4-2161130.110,000305
Liechtenstein82-1-5526-2,1512690023,609
Sint Maarten77-15-61111,79735047010,971
Burundi63-1-3329-50.0828424
French Polynesia60---60--214-4,04014,388
Bhutan48---1137-62-18,23823,655
Macao45---45--69---
Saint Martin41-3-33511,0627861415,900
Botswana40-1-2316-170.424,00610,224
Eritrea39---39--11---
Antigua and Barbuda26-3-2031266312462,513
Gambia26-1-214-110.41,907791
Saint Vincent and the Grenadines26---1511-234-6005,409
Namibia25---169-10-4,3951,732
Timor-Leste24---24--18-1,5681,191
Grenada23---2212204-3,51631,257
Curaçao21-1-155-12869856,004
New Caledonia20---182-70-7,05524,728
Belize19-2-161-4851,7414,384
Lao People's Democratic Republic19---181-3-7,8241,077
Saint Lucia19---181-104-1,2046,559
Dominica18---162-250-5347,419
Fiji18---18--20-2,4312,713
Saint Kitts and Nevis15---15--282-4037,579
Falkland Islands (Malvinas)13---13--3,744-535154,090
Greenland13---13--229-2,28840,308
Holy See (Vatican City State)12---210-14,981---
Turks and Caicos Islands12-1-11--310261533,956
Montserrat11-1-10--2,2042006112,220
Seychelles11---11--112---
MS Zaandam9-2--7-----
Western Sahara9-1-62-152--
British Virgin Islands8-1-7--265331675,527
Papua New Guinea8---8--0.9-4,646520
Caribbean Netherlands7---7--267-42416,180
St. Barth6---6--608-13713,873
Lesotho4---22-2-1,515708
Anguilla3---3--200-412,734
Saint Pierre Miquelon1---1--173---
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید