جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA5,613,2681,241173,778622,974,7882,464,70217,29116,94552571,689,993216,418
Brazil3,363,235-108,654-2,478,494776,0878,31815,80851113,464,33663,285
India2,719,49917,89552,0601351,992,150675,2898,9441,9683830,941,26422,393
Russia932,4934,74815,872132742,628173,9932,3006,38910932,900,000225,431
South Africa589,886-11,982-477,671100,2335399,9302023,415,67057,499
Peru541,493-26,481-370,717144,2951,52416,3948022,793,61484,578
Mexico525,7333,57157,023266359,347109,3633,5364,0724421,181,6959,153
Colombia476,660-15,372-301,525159,7631,4939,3553022,259,74344,350
Chile387,502-10,513-360,38516,6041,17720,2485492,044,880106,852
Spain382,142-28,646--353,4966178,1736137,955,615170,147
Iran347,8352,38519,972168300,88126,9823,8824,1342372,914,04934,637
UK319,197-41,369--277,828734,69960914,674,841216,020
Saudi Arabia299,914-3,436-268,38528,0931,7588,598994,317,705123,780
Argentina299,126-5,814-217,85075,4621,7496,611128966,92621,369
Pakistan289,8326176,19015270,00913,6337591,309282,317,21310,465
Bangladesh282,3443,2003,74046162,825115,779-1,712231,378,8198,362
Italy254,235-35,400-203,96814,867584,2065867,588,083125,527
Turkey250,542-5,996-231,97112,5756862,967715,800,08868,676
Germany226,686-9,296-202,90014,4902242,7041119,265,361110,540
France219,029-30,429-84,065104,5353843,3554666,000,00091,894
Iraq180,133-5,954-128,94545,2346054,4661481,304,33132,339
Philippines169,2134,8362,6876112,86153,6654611,542242,071,37518,871
Indonesia143,0431,6736,2777096,30640,460-522231,915,0396,992
Canada122,872-9,032-109,0594,781673,2522394,840,043128,094
Qatar115,368-193-112,0883,0876941,08869555,970198,009
Kazakhstan103,3002671,269-84,44517,5862215,493672,291,327121,844
Ecuador101,751-6,083-87,1208,5483395,756344286,49916,208
Bolivia101,2238794,1236537,47159,629718,657353216,77418,538
Egypt96,590-5,173-60,65130,7664194250135,0001,316
Israel95,264513698671,16723,39941010,357762,079,941226,140
Ukraine94,4361,6162,1162748,92543,3951382,161481,315,40930,102
Dominican Republic86,737-1,481-54,10831,1482957,985136324,46329,872
Sweden85,219-5,7906-79,429278,431573917,03690,728
China84,871224,634-79,6425952759390,410,00062,814
Oman83,418192597977,9774,84415416,285117309,21260,365
Panama82,543-1,788-55,84524,91015919,092414273,68563,304
Belgium78,5342119,944518,00350,587906,7728582,008,070173,165
Kuwait77,470643505369,2437,72210118,107118568,440132,858
Romania72,2081,0143,0744533,13535,9994793,7571601,542,09480,233
Belarus69,67384617467,3391,717-7,374651,429,532151,291
UAE64,541-364-57,7946,383-6,516376,061,850611,958
Netherlands63,484-6,172--57,312543,7043601,195,47569,748
Guatemala62,944-2,389-51,5309,02553,505133200,98411,193
Poland57,8765971,8961139,64316,337821,529502,409,39463,671
Singapore55,93810027-52,3503,561-9,55251,610,906275,072
Japan55,667-1,099-41,19613,37224344091,186,4689,385
Portugal54,234-1,779-39,80012,655395,3211751,799,226176,521
Honduras50,9954931,58387,45041,962375,138160123,53912,448
Nigeria49,485-977-36,83411,67472395352,6251,705
Bahrain47,185-174143,5293,4824127,618102981,208574,324
Morocco43,558-681-29,94112,936311,178181,626,81044,008
Ghana42,653-239-40,5671,84761,3698427,12113,710
Kyrgyzstan42,1461551,498234,8555,793246,447229267,71840,950
Armenia41,846145832834,9826,032-14,118281186,66162,977
Algeria39,025-1,379-27,34710,2994088831--
Switzerland38,4491971,992133,3003,157154,438230890,289102,771
Afghanistan37,599-1,375-27,1669,058319633598,7722,530
Uzbekistan36,100398240431,5804,2804101,07771,377,91541,094
Venezuela34,802-288-23,57510,939851,224101,650,91758,080
Azerbaijan34,343-508-32,0421,793-3,38350836,90882,446
Ethiopia31,336-544-12,52418,2682132725629,2105,457
Moldova30,377-908-21,2208,2493627,533225128,07631,759
Kenya30,365-482-17,16012,723445639394,5667,318
Serbia29,782-677-27,2081,897683,41078811,92092,976
Costa Rica29,084-304-9,23319,5471065,70360120,43523,614
Nepal28,2571,016114717,58010,563-9684855,26829,288
Ireland27,313-1,774-23,3642,17585,524359725,574146,733
Austria23,829295729-20,8702,230192,644811,037,888115,153
Australia23,7732144381714,9288,40752931175,380,146210,674
El Salvador23,462269625711,17911,6584133,61596283,39543,663
Czechia20,202-399-14,6225,181261,88637798,77074,570
Cameroon18,582-403-16,5401,6393069815149,0005,596
Palestine17,306462113-9,9397,254-3,38322214,86241,999
Côte d'Ivoire17,107-110-13,9903,007-6474114,4204,325
Bosnia16,351240495910,2795,577-4,988151164,88150,299
Denmark15,855115621-13,5291,70512,7361071,994,602344,200
S. Korea15,761246306113,9341,521930761,697,04233,097
Bulgaria14,500-512-9,4424,546562,08974339,56348,919
Madagascar14,009123173212,7671,06989504653,2781,918
Macedonia12,840-547-9,1743,11946,163263126,28460,615
Sudan12,4857580526,3985,282-284184019
Senegal12,30568256-7,7674,2824873315131,3677,821
Paraguay10,135-145-6,2103,780591,41920156,61121,923
Norway10,060-261-8,85794211,85448556,653102,576
Zambia9,981142264-8,776941-54114102,1785,539
DRC9,72115243-8,882596-1083--
Lebanon9,337-105-2,8096,423661,36915420,91961,707
Malaysia9,2197125-8,902192828441,114,24634,370
French Guiana8,622-53-7,9855841728,77717746,563155,408
Guinea8,620-51-7,4721,09724654414,4071,093
Libyan Arab Jamahiriya8,579-157-9697,453-1,2462382,05711,921
Gabon8,270-53-6,4041,81313,70524102,17545,774
Tajikistan8,099-64-6,8971,138-8477--
Haiti7,897-196-5,2352,466-6911720,9991,839
Finland7,77624334-7,050392-1,40360500,02190,226
Albania7,499-230-3,8163,453152,6068046,52916,171
Luxembourg7,469-124-6,739606311,907198685,9351,093,545
Greece7,222-230-3,8043,1882369322726,96169,792
Croatia6,855199166-5,3181,371111,67140140,47134,246
Mauritania6,762-157-6,01858731,4503458,14712,466
Maldives5,909-23-3,4882,3981210,9084297,211179,444
Djibouti5,372-59-5,211102-5,4276063,29963,950
Zimbabwe5,308-135-3,8481,325-3569149,74810,057
Malawi5,125-162-2,6902,2734267839,7642,072
Hungary4,9702460913,631730651563383,41139,703
Equatorial Guinea4,821-83-2,1822,556-3,4235944,35631,494
Central African Republic4,667-61-1,7482,85829641330,6816,339
Hong Kong4,561367013,677814316089780,415103,988
Namibia4,344-36-2,3791,929141,7061441,86716,440
Nicaragua4,115-128-2,9131,074-62019--
Montenegro4,085-80-2,9861,019-6,50412742,73568,041
Swaziland3,894-73-2,3711,450113,3526328,38024,430
Congo3,831-76-1,6252,130-69214--
Thailand3,381358-3,1981251480.8749,21310,730
Cuba3,364-88-2,69258422978327,68928,933
Somalia3,257-93-2,37479022046--
Cabo Verde3,203-36-2,336831-5,7536561,633110,699
Mayotte3,160-39-2,964157111,54914313,00047,512
Suriname3,077-48-2,138891135,239824,8358,232
Slovakia2,9221531-1,98091165356296,90254,378
Mozambique2,914-19-1,1961,699-930.678,8772,515
Sri Lanka2,900-11-2,75513411350.5166,7377,782
Mali2,640-125-1,987528-130632,0391,577
Rwanda2,540-8-1,661871-1960.6338,28826,040
South Sudan2,490-47-1,1751,268-222412,0441,074
Lithuania2,4743881-1,733660691130584,641215,180
Slovenia2,45627129-2,05227531,18162144,83169,665
Estonia2,200863-1,990147-1,65847136,137102,617
Tunisia2,185-56-1,36276791855113,9729,630
Guinea-Bissau2,117-33-1,0151,06951,073171,500760
Benin2,063-39-1,690334-1703107,0578,803
Iceland2,014-10-1,88811615,89729183,283536,650
Sierra Leone1,956-69-1,506381-2459--
Angola1,935-88-6321,2152459364,7471,963
Yemen1,882-535-1,045302-63181204
Gambia1,872-63-4011,408-772266,3122,603
Syrian Arab Republic1,764-68-4251,271-1004--
New Zealand1,6431222-1,5319063284616,377123,224
Uganda1,560-15-1,165380-340.3325,6377,093
Uruguay1,457-40-1,205212341912147,59442,469
Malta1,423489-766648-3,22220161,057364,631
Jordan1,398-11-1,24114631371698,93168,414
Cyprus1,351-20-87046151,11817239,630198,287
Georgia1,3511017-1,092242-3394301,18375,520
Bahamas1,329-19-1911,11913,375487,69019,531
Latvia1,323-3311,093197-70218228,758121,466
Botswana1,308-3-1361,1691555187,28037,022
Burkina Faso1,280-55-1,018207-613--
Liberia1,277-82-803392-25216--
Niger1,167-69-1,07820-4839,052372
Togo1,154-27-8582692139353,4756,441
Jamaica1,1291614-7643511381546,92415,837
Aruba1,121-4-212905-10,4943716,261152,219
Andorra1,005-53-86983113,0046863,75048,524
Vietnam9896251520444-100.3723,5967,425
Chad959-76-86518-585--
Lesotho946-30-271645-4411411,0975,175
Sao Tome and Principe885-15-82149-4,029683,27914,927
Réunion880-5-6572184982635,41939,524
Diamond Princess712-13-651484----
Guyana709-23-3493373901296,0467,682
San Marino702342-6573-20,6841,2376,399188,539
Channel Islands609-47-54517-3,49927068,985396,306
Trinidad and Tobago588-12-1404363420915,27710,911
Guadeloupe510-14-28920721,2753522,69656,721
Tanzania509-21-183305780.4--
Taiwan48617-45029-200.384,4463,545
Belize47523413843331,192105,28113,251
Burundi413-1-33676-350.0819,9931,675
Comoros405-7-37919-4658--
Myanmar376-6-33139-70.1135,4022,486
Faroe Islands373---229144-7,630-72,3461,479,862
Mauritius346-10-3342-2728205,285161,381
Isle of Man336-24-312--3,9492829,301109,305
Martinique336-16-9822228954312,22732,586
Papua New Guinea333-3-110220-370.313,3611,490
Sint Maarten326917-10720237,5923961,91744,646
Mongolia298---27820191-44,98013,693
Turks and Caicos Islands298-2-5524137,684521,84147,468
Eritrea285---24837-80---
Cambodia273---23835116-81,6374,874
Gibraltar2225--19527-6,589-27,865827,100
French Polynesia211---681431751-6,52523,211
Cayman Islands203-1-202--3,0841533,148503,608
Bermuda16649-14710-2,66714533,659540,733
Barbados152-7-12223-5292414,54250,595
Monaco148-4-1143043,76810238,209972,784
Bhutan1465--10343-189-56,66473,333
Brunei142-3-139--324747,397108,208
Seychelles127---1261-1,290---
Saint Martin121-5-496713,1231292,44963,202
Liechtenstein94-1-876-2,4642690023,596
Antigua and Barbuda93-3-8821949311,60216,341
Saint Vincent and the Grenadines58---553-523-2,88025,949
Macao46---46--71-4,0716,259
Curaçao36-1-314-21961,0806,578
Fiji28-1-207-3116,6937,459
Saint Lucia25---25--136-4,76825,950
Timor-Leste25---241-19-4,2383,207
Grenada24---24--213-6,25255,528
New Caledonia23---221-80-11,55340,416
Lao People's Democratic Republic22---193-3-34,8084,775
Dominica18---18--250-1,64622,858
Saint Kitts and Nevis17---17--319-1,31224,639
St. Barth16---97-1,619-1,699171,946
Greenland14---14--247-6,340111,653
Caribbean Netherlands13---76-495-42416,150
Falkland Islands (Malvinas)13---13--3,723-2,256646,048
Montserrat13-1-12--2,6042006112,220
Holy See (Vatican City State)12---12--14,981---
British Virgin Islands1121-82-364331,89062,465
Western Sahara10-1-81-172--
MS Zaandam9-2--7-----
Saint Pierre Miquelon51--14-864---
Anguilla3---3--200-66244,075
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید