//tripsthorpelemonade.com/59/cb/9c/59cb9ca453557f01a14cc027c10e5f6c.js

جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA85,570,755-1,030,775-81,937,4062,602,5742,446255,6783,0801,024,850,8193,062,171
India43,147,530-524,539-42,607,17715,81469830,694373848,411,356603,543
Brazil30,880,512-666,248-29,917,271296,9938,318143,3483,09363,776,166296,051
France29,434,605-148,084-28,742,055544,4661,173449,0602,259271,490,1884,141,902
Germany26,247,1107,469139,1321725,086,3001,021,678741311,3841,651122,332,3841,451,299
UK22,276,975-178,313-21,885,147213,515188324,9182,601522,526,4767,621,244
Russia18,315,2924,619378,7848417,719,596216,9122,300125,4022,593273,400,0001,871,923
South Korea18,053,28716,56724,1034017,540,936488,248207351,55446915,804,065307,755
Italy17,355,11919,666166,47611816,449,697738,946252287,8452,761220,450,7543,656,302
Turkey15,067,077-98,944-14,964,7093,424975175,0781,150162,078,1981,883,338
Spain12,280,345-106,105-11,679,931494,309339262,4622,268471,036,32810,067,225
Vietnam10,715,2471,23943,078-9,431,4501,240,719169108,23743585,815,064866,833
Argentina9,178,795-128,825-8,895,999153,971300199,6182,80235,716,069776,744
Japan8,737,53231,54230,458408,388,328318,7469069,48724252,061,870414,034
Netherlands8,080,032-22,314-8,020,15537,56338469,5861,29721,107,3991,226,695
Iran7,231,284185141,30267,042,87147,11159184,0551,64252,090,424605,489
Australia7,156,55538,9548,374396,776,072372,10999274,61232171,656,9292,749,627
Colombia6,103,455-139,854-5,934,23129,370342117,5762,69434,922,533672,742
Indonesia6,053,894224156,56595,894,3802,9492,77121,69856198,479,250352,966
Poland6,006,809262116,30565,335,376555,128981159,0453,07936,320,800961,680
Mexico5,759,773-324,768-5,054,809380,1964,79843,8012,47015,950,212121,294
Ukraine5,011,433-108,538--4,902,895177115,9092,51019,521,252451,505
Malaysia4,499,057-35,656-4,438,21225,18927135,7101,07659,748,8141,802,275
Thailand4,434,5114,83729,913294,358,39646,2021,49663,23142717,270,775246,261
Austria4,244,8651,57218,643114,187,97038,25246466,2752,048187,285,04320,572,213
Belgium4,147,568-31,727-4,018,65497,18793354,9422,71534,042,0012,913,255
Israel4,130,879-10,839-4,103,14916,891150442,9421,16241,373,3644,436,346
Portugal4,066,674-22,583--4,044,09161401,0382,22742,536,5394,194,770
South Africa3,944,845-101,092-3,793,50050,25319264,9621,66525,164,138414,390
Czechia3,919,34424540,280-3,877,5131,5518364,7043,74855,390,7245,154,241
Canada3,860,681-40,925-3,525,256294,500354100,6191,06761,834,9121,611,573
Philippines3,689,86520960,455-3,626,9882,42248032,84453830,120,202268,104
Chile3,675,0859,22357,867163,493,532123,686125189,1722,97938,355,7501,974,334
Switzerland3,650,661-13,948-3,590,24946,46445416,0501,59021,054,0922,399,444
Peru3,577,907-213,145--3,364,762184105,7236,29830,546,879902,625
Greece3,439,7733,72729,771153,362,81947,183133333,0992,88382,322,6557,971,908
N. Korea3,270,850100,4706913,037,690233,091-125,8363--
Denmark2,982,8502786,34412,969,4777,02914511,5631,088127,430,92121,854,578
Romania2,908,01842765,6767-2,842,342101153,0973,45823,065,2961,214,310
Sweden2,507,948-18,944-2,481,5787,4267245,4291,85418,592,4511,819,470
Iraq2,327,665-25,218-2,301,4221,025855,51060118,573,748442,942
Serbia2,016,57631016,07711,994,4196,0809232,5741,8549,688,1761,117,348
Bangladesh1,953,3792329,130-1,902,01622,2331,25911,64117414,107,19184,072
Hungary1,917,777-46,507-1,841,73129,53918199,4804,83711,394,5561,185,220
Slovakia1,789,20116420,09321,766,4882,62023327,4133,6777,143,8631,307,286
Taiwan1,735,06794,8551,784126311,2521,422,031-72,6027517,786,274744,243
Jordan1,694,216-14,048-1,678,9411,227124162,9821,35116,670,2541,603,665
Georgia1,655,221-16,811-1,637,2931,117-416,4444,23016,920,0794,256,990
Ireland1,561,632-7,271-1,535,13819,22320309,7051,44212,216,3782,422,771
Pakistan1,530,1437930,379-1,496,1233,641706,68113328,523,722124,547
Norway1,432,443-3,141--1,429,30220260,36957111,002,4301,999,868
Kazakhstan1,305,723813,661-1,291,8851772467,99871111,575,012602,791
Singapore1,286,216-1,382-1,203,03081,8045216,62423323,877,8824,021,510
Hong Kong1,211,5882509,3751-1,202,2135159,1631,23244,972,9525,907,969
Morocco1,167,52720216,076-1,150,0631,38829330,93642611,237,010297,751
Bulgaria1,164,358-37,121-1,048,11679,12138169,9955,4209,986,1601,457,971
New Zealand1,136,7086,9591,087301,086,39249,229-227,24621771,423,77414,278,758
Croatia1,135,87432515,978-1,117,2372,6594279,9583,9384,873,4531,201,155
Cuba1,105,181458,529-1,096,3872652397,68775413,842,1311,223,504
Lebanon1,098,899-10,423-1,086,1062,370186162,3781,5404,795,578708,615
Finland1,092,193-4,522--1,087,67121196,54381410,911,3961,963,530
Lithuania1,062,1781069,14121,035,82317,2148400,7693,4499,974,2373,763,363
Tunisia1,042,362-28,632--1,013,7302986,4822,3764,618,974383,222
Slovenia1,024,2192926,634-1,012,3115,2746492,5363,1902,665,0321,281,586
Belarus982,867-6,978--975,889-104,07973913,220,4831,399,966
Nepal979,113811,952-967,037124-32,4963975,695,885189,045
Uruguay916,388-7,227-901,5557,60618262,0842,0676,114,8221,748,819
Bolivia908,13717921,946-867,64318,54822075,8371,8332,705,422225,927
UAE906,6394032,302-890,31114,026-89,617228161,677,17815,980,953
Costa Rica891,038-8,495-854,42628,11745171,9391,6394,575,910882,992
Ecuador876,009-35,622--840,38775948,2631,9632,470,170136,092
Guatemala858,629-18,047-837,4603,122546,3039734,635,998250,006
Panama843,697-8,239-804,60130,85716189,8731,8546,190,0491,393,063
Latvia828,0771885,8233819,9012,3537448,4093,1537,253,6923,927,923
Azerbaijan792,714-9,710-782,95747-76,8709426,874,348666,611
Saudi Arabia765,7884839,1402750,2326,4168021,36625542,458,0641,184,612
Sri Lanka663,804416,5141646,947343-30,7557656,486,117300,514
Paraguay650,283-18,885-624,6736,725489,0972,5872,633,737360,856
Kuwait632,781-2,555-629,6955314144,1335828,098,9201,844,748
Myanmar613,2802019,434-592,2611,585-11,1303538,176,961148,399
Bahrain583,130-1,485-577,7703,8753321,5308199,830,3325,420,315
Palestine582,363-5,356-576,87912817109,3411,0063,078,533578,009
Dominican Republic582,193-4,377-576,6321,184652,6683963,334,468301,651
Estonia576,047-2,561-518,18855,2986433,6971,9283,368,2712,535,917
Venezuela523,491-5,719-516,6911,08123018,5092023,359,014118,763
Moldova518,793-11,521-504,1423,13049129,1752,8693,216,305800,833
Egypt515,645-24,613-442,18248,8501224,8652323,693,36734,846
Libya501,904-6,430-490,9734,50110171,2099122,477,219351,460
Cyprus477,711-1,032-124,370352,30960390,2828439,477,1387,742,659
Ethiopia471,879-7,513-455,8458,521133,921624,890,88040,636
Mongolia469,885-2,179-313,256154,450192139,0886454,030,0481,192,910
Honduras425,113-10,899-132,401281,81310541,6651,0681,376,322134,892
Armenia422,939-8,624-412,2402,075-142,2252,9003,089,2951,038,859
Réunion414,615-777-406,4847,35410456,9168561,603,6601,767,272
Oman389,473-4,260-384,669544272,76279625,000,0004,670,556
Bosnia377,829-15,787--362,042-116,5364,8691,774,733547,393
Qatar367,939132677-365,9871,275-131,0422413,529,2241,256,933
Kenya324,469-5,651-318,395423-5,7921013,658,04265,304
Zambia321,5031043,985-316,872646-16,6072063,475,475179,525
Macedonia311,592-9,300-301,728564-149,5734,4642,044,880981,600
Botswana307,126-2,695-303,8455861125,7891,1042,026,898830,153
Albania276,012-3,497-272,224291296,1101,2181,825,720635,731
Algeria265,864-6,875-178,40080,58965,862152230,8615,090
Nigeria256,004-3,143-250,0242,837111,186155,160,28023,910
Zimbabwe251,646-5,498-243,5612,5871216,4773602,317,279151,724
Luxembourg244,182-1,073-235,9397,170-378,4141,6634,248,1886,583,511
Uzbekistan238,98381,637-237,214132236,950481,377,91540,069
Montenegro236,924-2,719-233,7824236377,1374,3282,472,3533,935,508
Mozambique225,676282,203-223,321152136,856671,325,71940,278
China223,8371025,2261215,3393,2721691564160,000,000111,163
Lao People's Democratic Republic209,92234756--209,166-28,0811011,232,128164,819
Kyrgyzstan200,993-2,991-196,4061,59613129,8734451,907,195283,464
Iceland187,664-153--187,511-543,2614431,925,3855,573,718
Afghanistan180,086627,699-162,9309,4571,1244,437190963,28623,732
Maldives179,662-298-163,68715,67725321,6385332,213,8313,963,291
Martinique169,620-936-104168,5808452,6652,498828,9282,212,162
Namibia165,346-4,035-158,3972,914-62,9151,5351,032,733392,958
Uganda164,069-3,596-100,20560,26823,384742,612,79553,897
El Salvador162,089-4,131-150,6627,296824,7536311,950,448297,859
Ghana161,370-1,445-159,8814414,996452,447,97675,784
Trinidad and Tobago160,158-3,902-146,7729,48418113,7422,771743,498528,024
Brunei147,667174223-145,9161,528-331,525501717,7841,611,484
Guadeloupe140,130-854-2,250137,02619350,1032,134938,0392,343,609
Cambodia136,262-3,056-133,2015-7,9421782,965,981172,868
Jamaica135,663-3,044-86,55046,069-45,4381,0201,067,650357,593
Rwanda130,002-1,459-45,52283,021-9,5871085,399,537398,181
Cameroon119,947-1,930-117,791226134,315691,751,77463,018
Angola99,194-1,900-97,149145-2,850551,499,79543,094
Malta94,44086719-91,8241,8974212,8121,6201,920,0884,326,754
DRC88,036-1,338-50,93035,768-92914846,7048,939
Senegal86,10161,966-84,11520-4,8981121,092,20262,128
Malawi85,943-2,639-82,849455674,283132582,04829,006
French Guiana82,952-397-11,25471,3011264,7271,267640,5212,044,114
Côte d'Ivoire82,141-799-81,26478-2,974291,519,46355,021
Suriname80,416-1,341-49,48529,590-134,7922,248237,010397,273
Barbados79,860-444-76,4722,944-277,2511,541683,2552,372,067
Channel Islands76,190-176-75,439575-430,6959951,252,8087,082,012
French Polynesia72,898-649--72,2497256,6972,285--
Swaziland72,334-1,406-70,4914371161,1481,1891,026,191867,500
Fiji64,941-863-63,0341,044-71,461950528,662581,743
Guyana64,492-1,232-62,652608-81,2501,552625,327787,819
Madagascar64,314-1,393-59,3703,55162,21548435,82715,008
Sudan62,251-4,941--57,310-1,360108562,94112,294
New Caledonia61,880-313-60,9995689212,8651,07798,964340,433
Bhutan59,614-21-59,56429-75,680272,303,7342,924,597
Mauritania59,089-982-57,841266-12,105201828,500169,733
Belize58,949-677-57,1301,1426143,3221,646560,4701,362,659
Cabo Verde56,172-401-55,6691022398,994707400,982706,662
Syrian Arab Republic55,880-3,150-52,610120-3,053172146,2697,990
Gabon47,622-304-47,30315-20,4801311,595,381686,115
Papua New Guinea44,425-651-43,7551974,79370249,14926,882
Seychelles43,729-167-43,040522-439,4831,678--
Curaçao43,522-276-42,6226243263,1871,669496,6933,003,616
Andorra42,894-153-42,18156014553,4781,974249,8383,223,758
Burundi41,927-38--41,889-3,3383345,74227,524
Mauritius38,04020996-36,373671-29,817781358,675281,145
Mayotte37,523-187-2,96434,372-131,528655176,919620,146
Togo37,069-273-36,76135-4,28732739,44985,522
Guinea36,597-442-36,1134282,65032660,10747,807
Aruba36,316-213-35,808295-337,4311,979177,8851,652,822
Tanzania35,354-840--34,514756213--
Faroe Islands34,658-28--34,6305704,216569778,00015,808,189
Bahamas34,481-810-32,696975-86,1242,023235,192587,444
Lesotho32,910-697-24,1558,058-15,135321431,221198,314
Mali31,071-734-30,188149-1,45534681,76731,924
Haiti30,781-835-29,669277-2,63972132,42211,351
Isle of Man28,416-105-26,7941,517-330,8571,223150,7531,755,269
Benin26,952-163-25,5061,28352,11813604,31047,491
Somalia26,535-1,350-13,18212,003-1,58681400,46623,932
Saint Lucia25,315-370-24,1158301136,6781,998143,281773,584
Cayman Islands24,477-28-8,55315,8961364,322417222,7733,315,815
Congo24,079-385-20,1783,516-4,16967347,81560,223
Timor-Leste22,904-131-22,75815-16,76796266,971195,436
Burkina Faso20,853-382-20,43932-94817248,99511,324
Nicaragua18,491-225-4,22514,041-2,73033--
Gibraltar18,419-102-16,5791,738-547,0123,029534,28315,867,278
Solomon Islands18,174-146-16,3571,671225,2842035,1177,119
South Sudan17,590-138-13,5143,93811,53712395,06434,526
Grenada17,556-226-16,5627684154,6631,991164,1381,446,010
Liechtenstein17,428-84-17,30044-454,6242,191102,1742,665,293
Tajikistan17,388-124-17,264--1,74912--
San Marino17,059-115-16,8031414500,7633,376152,2314,468,708
Equatorial Guinea15,914-183-15,70427510,678123324,012217,414
Djibouti15,631-189-15,42715-15,397186305,941301,352
Bermuda14,755-138-14,305312-238,5922,231912,96314,762,831
Central African Republic14,649-113-6,8597,67722,9362381,29416,295
Dominica14,184-65-13,775344-196,115899202,4252,798,825
Samoa13,145-25-1,60511,515465,426124109,543545,226
Monaco12,124-57-12,009584304,8611,43354,9601,381,981
Gambia12,002-365-11,59146-4,715143155,68661,166
Greenland11,971-21-2,7619,1894210,176369164,9262,895,623
Yemen11,819-2,149-9,0426282338069265,2538,537
Tonga11,500-11-10,875614-106,516102535,0094,955,393
Saint Martin10,668-63-1,3999,2067267,2611,578112,3822,815,462
Sint Maarten10,279-86-10,1276610234,6911,96462,0561,416,868
Caribbean Netherlands10,044-35-9,95950-376,3911,31230,1261,128,949
Eritrea9,756-103-9,6467-2,6812823,6936,510
Niger9,031-310-8,62893134912254,5389,840
Vanuatu8,9054614-8,631260-27,7644424,97677,869
Guinea-Bissau8,260-171-8,0335664,01783138,59967,408
Antigua and Barbuda8,119-138-7,764217181,6261,38718,901190,025
Comoros8,100-160-7,9337-8,953177--
Sierra Leone7,682-125--7,557-92715259,95831,379
Liberia7,455-294-5,7471,41421,41156139,82426,467
Chad7,417-193-4,8742,350-42811191,34111,048
Saint Vincent and the Grenadines6,860-106-6,641113-61,46595099,535891,827
British Virgin Islands6,690-62--6,6281218,5422,025103,8953,393,930
Turks and Caicos Islands6,123-36-6,044434154,193907521,40813,130,395
Sao Tome and Principe5,982-73-5,9009-26,36732229,036127,985
Saint Kitts and Nevis5,701-43-5,58573-105,74679870,7071,311,526
Cook Islands5,613-1-5,53379-319,0295718,5031,051,665
Palau5,020-6-4,2987161274,96332951,0892,798,324
St. Barth4,630-6--4,624-466,07660478,6467,916,851
Anguilla3,203-9-3,142524209,93659051,3823,367,766
Kiribati3,098-13-2,602483325,203106--
Saint Pierre Miquelon2,748-1-2,4492981478,74617423,7874,144,077
Falkland Islands (Malvinas)1,687----1,687-459,423-8,6322,350,763
Montserrat958-4-85698-191,67780012,7062,542,217
Diamond Princess712-13-699------
Wallis and Futuna454-7-4389-41,78264420,5081,887,355
Macao83---821-125-5,5848,383
Micronesia30---30--256-21,109179,945
Holy See (Vatican City State)29---29--36,025---
Marshall Islands17---143-284---
Western Sahara10-1-9--162--
MS Zaandam9-2-7------
Niue9---9--5,464---
Nauru8---8--730---
Tuvalu3----3-249---
Saint Helena2---2--327---
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا
//tripsthorpelemonade.com/59/cb/9c/59cb9ca453557f01a14cc027c10e5f6c.js

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید