جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA97,991,494-1,082,286-94,763,0932,146,1152,866292,4643,2301,115,993,6183,330,779
India44,577,253-528,562-44,004,55344,13869831,608375893,818,805633,774
France35,238,174-155,000-34,488,240594,934869537,2002,363271,490,1884,138,821
Brazil34,688,063-685,930-33,818,040184,0938,318160,6423,17763,776,166295,350
Germany33,137,143-149,714-32,214,300773,1291,406392,7031,774122,332,3841,449,742
South Korea24,709,78936,12628,3184623,948,401733,070375481,03855115,804,065307,665
UK23,621,952-189,919-23,339,98592,048146343,9302,765522,526,4767,607,865
Italy22,358,487-176,976-21,737,122444,389128371,0132,937246,239,4584,086,056
Japan21,118,325-44,463-20,380,089693,773225168,12335476,201,407606,640
Russia20,869,714-386,943-19,860,311622,4602,300142,8712,649273,400,0001,871,652
Turkey16,873,793-101,139-16,748,03224,622975195,3751,171162,743,3691,884,339
Spain13,412,263-114,084-13,218,89279,287339286,6162,438471,036,32810,065,909
Vietnam11,475,321-43,147-10,588,788843,386118115,56843585,826,548864,361
Australia10,207,5871,63014,9631310,133,49459,13048390,18657278,835,0483,013,480
Argentina9,708,420-129,897-9,561,09217,431294210,4942,81635,716,069774,380
Netherlands8,422,336-22,643-8,360,40139,29235489,1151,31521,107,3991,225,783
Iran7,547,706-144,409-7,324,74278,55516887,3631,67254,078,414625,947
Mexico7,082,545-330,048-6,352,332400,1654,79853,6722,50118,393,211139,386
Indonesia6,425,849-158,057-6,248,61919,1732,77122,951565108,516,957387,582
Taiwan6,324,578-10,912-5,533,991779,675-264,48345625,865,4231,081,646
Colombia6,306,552-141,769-6,133,78530,998342121,0602,72136,519,532701,027
Poland6,280,530-117,481-5,335,945827,1043,086166,3543,11237,302,803988,047
Portugal5,481,669-25,012-5,389,80966,84861541,1142,46944,951,3434,437,295
Ukraine5,133,080-109,045-4,966,89757,138177118,9662,52719,521,252452,431
Austria5,090,354-20,723-4,995,51074,12147558,0822,272197,330,61021,634,367
Greece4,875,215-33,010-4,826,60215,603115472,8893,20292,282,0158,951,224
Malaysia4,834,560-36,363-4,774,31423,88346145,2151,09264,536,1531,938,467
N. Korea4,772,813-74-4,772,739--183,3503--
Thailand4,679,83381132,74894,640,5606,5251,49666,67346717,270,775246,054
Israel4,659,142-11,687-4,640,4656,990101499,5861,25341,373,3644,436,346
Chile4,612,278-61,087-4,536,32114,870131236,7373,13545,040,0252,311,794
Belgium4,533,249-32,659-4,448,51952,07148387,3822,79135,555,5083,038,345
Canada4,233,468-44,992-4,125,41163,06599110,0141,16964,928,8841,687,284
Peru4,141,410-216,514-3,912,16612,730152121,8146,36835,066,7351,031,438
Czechia4,095,484-41,039-4,034,51319,93238380,8573,81656,194,3285,225,755
Switzerland4,084,307-14,183-4,008,53061,59454464,3381,61222,318,5422,537,356
South Africa4,018,102-102,169-3,909,2656,66819265,8931,67526,174,429429,236
Philippines3,941,656-62,849-3,840,49238,31564434,93255732,757,913290,306
Romania3,264,771-66,992-3,174,78022,999121172,2713,53525,059,5641,322,312
Denmark3,108,639-7,043-3,092,1239,473-532,5061,206128,377,31021,990,889
Sweden2,583,370-20,147-2,546,50716,71618252,2841,96718,940,7981,849,704
Iraq2,459,982-25,355-2,433,7049232158,23960019,239,264455,484
Serbia2,354,273-16,974-2,293,62743,67229271,8931,96011,001,8071,270,589
Hungary2,082,750-47,457-2,001,72933,56414216,8274,94111,394,5561,186,241
Bangladesh2,023,145-29,360-1,963,71930,0661,33112,01717414,862,51588,281
Singapore1,897,307-1,617-1,817,60778,0837318,70927224,345,0194,089,463
Slovakia1,842,022-20,453-1,817,1754,39422337,0243,7427,294,8581,334,699
Georgia1,780,691-16,900-1,637,293126,498-448,3034,25516,920,0794,259,759
New Zealand1,779,476-2,959-1,767,6608,857-355,7465927,544,0631,508,179
Hong Kong1,753,201-10,134-1,454,721288,34613229,6921,32854,352,1327,120,834
Jordan1,746,997-14,122-1,731,0071,86859167,5071,35417,201,8851,649,367
Ireland1,662,008-7,885-1,648,2875,83615328,3961,55812,702,7712,509,935
Pakistan1,572,410-30,612-1,536,9244,874806,82213330,477,451132,237
Norway1,462,164-4,098-1,456,8971,16920265,08174311,002,4301,994,667
Kazakhstan1,393,284-13,690-1,377,3652,2292472,27271011,575,012600,413
Finland1,287,044-5,928-1,263,05218,06421231,4851,06611,478,9332,064,579
Morocco1,264,903-16,278-1,248,51710829333,38543012,571,005331,795
Bulgaria1,257,149-37,708-1,209,8979,54439184,0165,52010,548,6711,544,069
Lithuania1,246,398-9,317-1,214,16722,91411472,5533,53210,168,6273,855,285
Croatia1,229,570-16,887-1,208,7023,98110303,6904,1715,217,2881,288,610
Lebanon1,215,148-10,672-1,087,587116,88974179,8291,5794,795,578709,696
Slovenia1,175,643-6,814-1,136,56732,26216565,3283,2772,741,3421,318,222
Tunisia1,145,686-29,249--1,116,4379994,7252,4184,948,208409,117
Guatemala1,121,231-19,775-1,100,617839560,1001,0605,860,788314,150
Cuba1,111,164-8,530-1,102,5101242398,23675414,146,3981,250,656
Bolivia1,107,963-22,233-1,050,26635,46422092,1101,8482,705,422224,913
Costa Rica1,072,807-8,913-860,711203,18352206,3881,7154,659,757896,448
UAE1,026,244-2,345-1,005,64518,254-101,035231190,117,97618,717,292
Ecuador1,003,778-35,894-963,8314,05375955,0271,9683,082,403168,977
Nepal999,656-12,017-986,4951,144-32,9843975,934,111195,796
Belarus994,037-7,118-985,5921,327-105,27475413,646,6411,445,254
Panama986,866-8,497-976,8731,49616220,9481,9027,062,0271,581,106
Uruguay985,422-7,485-976,7601,17718281,5002,1386,114,8221,746,786
Mongolia982,726-2,179-979,0211,526192289,3586424,030,0481,186,623
Latvia925,883-5,984-891,23728,6625503,2853,2537,637,8254,151,712
Azerbaijan820,998-9,907-809,9331,158-79,3759587,242,057700,168
Saudi Arabia816,130-9,347-803,3523,4313722,65425944,306,3891,229,875
Paraguay716,059-19,583-696,110366797,7122,6722,657,506362,638
Bahrain679,560-1,520-674,9133,1272370,58282910,366,9075,653,355
Sri Lanka670,732-16,757-653,773202-31,0337756,486,117300,092
Kuwait658,520-2,563-655,3166413149,2685818,365,2791,896,172
Dominican Republic644,016-4,384-638,911721458,0673953,657,057329,735
Myanmar622,042-19,455-597,4215,166-11,2643529,031,733163,546
Palestine620,548-5,403-608,7496,39617115,6361,0073,078,533573,670
Estonia601,869-2,681-524,99074,1984453,0352,0183,536,8582,662,240
Moldova586,966-11,821-504,14271,00349146,2652,9463,216,305801,464
Cyprus585,313-1,180-577,9186,21560477,0329629,640,1187,856,727
Venezuela544,531-5,814-537,8498683619,2712063,359,014118,877
Egypt515,645-24,613-442,18248,8501224,8352313,693,36734,632
Libya506,988-6,437-500,5034810171,6089092,481,886350,548
Ethiopia493,534-7,572-471,90914,05314,068625,254,54443,309
Réunion471,713-890-418,57252,25110518,6049781,603,6601,763,074
Honduras456,391-10,993--445,39810544,4981,0721,528,531149,030
Qatar448,750-682-441,8206,2483159,8222433,945,7641,405,284
Armenia442,875-8,683-430,1924,000-148,8352,9183,210,9611,079,093
Bosnia398,506-16,131-376,6545,721-123,1754,9861,859,803574,851
Oman397,993-4,260-384,6699,064273,74678925,000,0004,632,354
Macedonia342,696-9,531-332,787378-164,5064,5752,129,5281,022,247
Kenya338,404-5,675-332,62910015,9981013,880,85568,788
Zambia333,503-4,017-329,363123-17,0732063,729,390190,914
Albania332,066-3,588-326,6171,861-115,6711,2501,941,032676,134
Botswana326,308-2,789-322,9555641132,7691,1352,026,898824,709
Luxembourg288,658-1,123-283,6683,867-444,9591,7314,402,2936,786,017
Montenegro279,663-2,781-275,8551,0276445,1514,4272,622,0374,173,603
Algeria270,654-6,879-182,29781,47865,933151230,8615,061
Nigeria265,316-3,155-258,3273,834111,220155,441,16225,010
Zimbabwe257,376-5,599-251,2535241216,7713652,510,912163,617
China250,1231945,226-241,9062,991401744160,000,000111,163
Uzbekistan244,173-1,637-241,4861,050237,067471,377,91539,879
Mozambique230,219-2,221-227,882116116,932671,371,12741,284
Brunei226,237-225-222,1403,8723506,309504717,7841,606,370
Martinique221,618-1,044--220,5748591,5892,787828,9282,212,746
Lao People's Democratic Republic215,82122758--215,063-28,7321011,233,207164,178
Kyrgyzstan206,083-2,991-196,4066,68613130,4654421,907,195281,935
Iceland205,637-213--205,4242594,0026151,996,3845,766,746
El Salvador201,785-4,229-179,41018,146830,7636452,610,114397,926
Afghanistan198,750-7,798-177,49413,4581,1244,8611911,101,36726,937
Guadeloupe192,801-989--191,81219481,6692,471938,0392,343,475
Maldives185,042-308-163,68721,04725329,3655482,213,8313,940,505
Trinidad and Tobago182,597-4,195-174,2144,18818129,5372,976834,508592,014
Uganda169,396-3,628-100,43165,33733,459743,012,40861,516
Namibia169,253-4,065-164,813375-64,0211,5381,062,663401,959
Ghana169,100-1,459-167,30733425,200452,504,01776,994
Jamaica151,752-3,312-99,04249,398-50,7531,1081,183,168395,704
Cambodia137,856-3,056-134,72476-7,9981773,066,582177,919
Rwanda132,496-1,466-130,95575-9,6931075,814,034425,325
Cameroon121,652-1,935-118,6161,101134,341691,751,77462,513
Malta114,605-804-113,1686334258,0211,8102,059,8164,637,460
Angola103,131-1,917-101,15559-2,934551,499,79542,667
Barbados102,488-559-101,667262-355,6621,940764,7072,653,749
French Guiana93,974-410-11,25482,3103297,4041,298651,2572,061,064
DRC92,852-1,442-83,5047,906-97115846,7048,852
Channel Islands91,183-201-90,335647-513,8751,1331,252,8087,060,380
Senegal88,355-1,968-86,273114-4,9831111,146,54364,667
Malawi88,005-2,680-84,860465674,349132615,71030,429
Côte d'Ivoire87,159-824-86,30332-3,131301,627,04458,447
Suriname81,106-1,385--79,721-135,5442,315239,178399,715
French Polynesia76,599-649--75,9507269,2082,281--
New Caledonia74,152-314-73,823159254,2681,07798,964339,349
Swaziland73,390-1,422-71,955131161,8281,1981,045,903881,134
Guyana71,322-1,281-69,96279-89,7101,611694,889874,043
Belize68,826-683-68,079646166,3451,651576,0161,392,167
Fiji68,234-878-66,2901,066-74,904964662,134726,859
Madagascar66,676-1,410-65,24224-2,27748512,99317,519
Sudan63,285-4,961-57,2901,034-1,372108562,94112,202
Mauritania62,797-994-61,78518-12,756202969,201196,882
Cabo Verde62,368-410-61,8896923109,518720401,622705,248
Bhutan61,730-21-61,564145-78,081272,303,7342,913,954
Syrian Arab Republic57,284-3,163-54,06952-3,105171146,2697,928
Burundi50,129-38-49,559532-3,9533345,74227,262
Gabon48,691-306-48,29293-20,7811311,616,256689,800
Seychelles46,358-169-45,977212-464,9421,695--
Andorra46,147-155-45,9385414595,1301,999249,8383,222,012
Curaçao45,127-282-44,7201253272,5191,703496,6932,999,499
Papua New Guinea44,981-664-43,98233574,82371249,14926,716
Aruba42,914-227-42,4382492398,1702,106177,8851,650,476
Mauritius40,461-1,024-38,786651-31,697802358,675280,988
Mayotte40,243-187--40,056-139,964650176,919615,321
Tanzania39,341-845--38,496761913--
Togo38,987-284-38,461242-4,47533791,45790,844
Isle of Man38,008-116--37,892-441,7581,348150,7531,752,168
Guinea37,652-449-36,88032382,70332660,10747,392
Bahamas37,267-833-36,070364292,7882,074248,846619,579
Faroe Islands34,658-28--34,6305703,330568778,00015,788,299
Lesotho34,490-706-25,9807,804-15,820324431,221197,791
Haiti33,733-857-31,3071,569-2,88073132,42211,306
Mali32,622-741-31,522359-1,51334758,30235,181
Cayman Islands30,545-31-8,55321,9611452,881460222,7733,302,983
Saint Lucia29,408-391-28,475542-158,5332,108210,3541,133,978
Benin27,638-163-27,32215352,15413604,31047,091
Somalia27,214-1,352-13,18212,680-1,61280400,46623,719
Congo24,837-386-24,006445-4,26666347,81559,746
Timor-Leste23,253-138-23,10213-16,917100278,529202,633
Burkina Faso21,631-387-21,143101-97517248,99511,224
Solomon Islands21,544-153-16,3575,034129,7362115,1177,063
San Marino20,729-118-20,4821294608,0673,461157,6344,624,054
Gibraltar20,092-108-16,5793,405-596,7513,208534,28315,868,692
Liechtenstein19,612-86-19,3841421511,1022,241102,1742,662,723
Grenada19,536-237-19,248514171,8402,085179,8081,581,606
Nicaragua18,491-225-4,22514,041-2,71933--
Bermuda18,122-148-17,92252-293,4072,3961,003,38216,245,418
South Sudan17,823-138-17,33535011,55212410,28035,717
Tajikistan17,786-125-17,264397-1,77612--
Equatorial Guinea17,010-183-16,690137511,295122365,697242,828
Tonga16,182-12-15,638532-149,320111535,0094,936,828
Samoa15,925-29-1,60514,291479,088144187,397930,661
Dominica15,747-74-15,65122-217,5451,022228,7993,160,862
Djibouti15,690-189-15,42774-15,381185305,941299,914
Marshall Islands15,275-17-15,1669222254,236283--
Central African Republic14,913-113-14,52028022,9722381,29416,202
Monaco14,586-63-14,466574365,9031,58078,6461,972,907
Gambia12,508-372-12,028108-4,870145155,68660,616
Saint Martin11,978-63-1,39910,5167298,4131,570112,3822,799,821
Greenland11,971-21-2,7619,1894210,054368164,9262,893,946
Yemen11,935-2,157-9,1246542338169329,59210,532
Vanuatu11,930-14-11,89422-36,9144324,97677,282
Caribbean Netherlands11,200-36-10,476688-418,4261,34530,1261,125,490
Sint Maarten10,863-87-10,773310247,0941,97962,0561,411,551
Eritrea10,169-103-10,0633-2,7812823,6936,480
Niger9,931-312-8,890729138012254,5389,728
Micronesia9,759-29-1579,573182,90324621,923186,236
Antigua and Barbuda9,089-146-8,92221191,1271,46418,901189,503
Guinea-Bissau8,796-175-8,30132064,24584145,23170,095
Comoros8,471-161-8,3055-9,299177--
Liberia7,961-294-7,6363121,49655139,82426,266
Sierra Leone7,751-126--7,625-92915259,95831,172
Chad7,581-193-4,8742,514-43411191,34110,947
British Virgin Islands7,305-64--7,241-238,1032,086107,3393,498,664
Saint Vincent and the Grenadines7,112-115-6,641356-63,6551,029100,856902,700
Saint Kitts and Nevis6,541-46-6,48213-121,042851124,8612,310,572
Cook Islands6,389-1-6,3844-363,0115719,6901,118,750
Turks and Caicos Islands6,380-36-6,321234159,952903550,09313,791,285
Sao Tome and Principe6,230-77-6,13221-27,29433729,036127,210
Palau5,460-6-5,444101298,57332864,6813,536,993
St. Barth5,285-6--5,279-531,47660378,6467,908,890
Nauru4,611-1-4,6055-420,0989120,5091,868,531
Anguilla3,865-12-3,84854252,58178451,3823,357,862
Kiribati3,430-13-2,703714327,764105--
Saint Pierre Miquelon3,188-1-2,4497381556,27317424,9024,345,140
Falkland Islands (Malvinas)1,886---1,886--508,904-8,6322,329,196
Montserrat1,396-8-1,35335-279,2561,60017,5793,516,503
Saint Helena1,355---21,353-221,514---
Macao793-6-787--1,18597,85011,732
Wallis and Futuna761-7-438316-70,46364820,5081,898,889
Diamond Princess712-13-699------
Niue80---791-48,455---
Holy See (Vatican City State)29---29--36,025---
Tuvalu20----20-1,651---
Western Sahara10-1-9--162--
MS Zaandam9-2-7------
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا