جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA35,354,9461,023627,3611029,571,4455,156,1408,789106,1461,884526,895,1551,581,901
India31,490,1536,742422,17512130,663,147404,8318,94422,582303460,900,978330,515
Brazil19,749,073-551,906-18,466,822730,3458,31892,2102,57754,786,381255,803
Russia6,195,23222,420156,1787985,547,529491,5252,30042,4331,070163,700,0001,121,222
France6,026,115-111,695-5,682,970231,45097892,1031,707102,765,0111,570,658
UK5,745,526-129,303-4,470,2241,145,99982084,1621,894241,319,8333,534,930
Turkey5,638,178-51,048-5,433,841153,28954366,09259866,834,523783,449
Argentina4,875,927-104,352-4,519,922251,6534,160106,8372,28619,045,876417,318
Colombia4,747,775-119,482-4,526,917101,3768,15592,2582,32222,217,674431,730
Spain4,368,453-81,323-3,701,195585,9351,53493,3951,73955,855,9411,194,163
Italy4,330,7395,696128,010154,128,56874,16118371,7412,12176,807,0581,272,342
Iran3,792,01433,81789,7823033,310,163392,0695,20544,5381,05525,667,604301,474
Germany3,767,7481,26692,08683,649,10026,56235744,8171,09565,845,568783,219
Indonesia3,287,72747,79188,6591,8242,640,676558,392-11,88632125,544,30392,347
Poland2,882,46513875,25232,653,446153,7674476,2511,99118,443,038487,882
Mexico2,771,84617,408239,0794842,171,095361,6724,79821,2601,8348,265,10563,393
South Africa2,391,223-70,388-2,180,494140,34154639,7831,17114,623,919243,299
Ukraine2,250,06171752,891152,185,33911,83117751,7821,21711,321,947260,560
Peru2,106,371-196,058--1,910,3131,85962,9485,85915,380,675459,647
Netherlands1,854,7843,45517,81281,666,024170,948157107,9911,03715,767,121918,005
Czechia1,673,01725230,362-1,639,6982,9578155,9162,83032,571,0583,035,448
Chile1,611,090-35,151-1,566,1389,8011,64883,5131,82218,436,505955,681
Iraq1,590,52813,51518,484661,437,759134,28585338,62044912,914,493313,583
Philippines1,566,6674,47827,401841,484,71454,5522,02614,09724716,505,573148,515
Canada1,427,917-26,560-1,396,1925,16523137,48269738,306,2091,005,527
Bangladesh1,210,98216,23020,0162371,035,884155,0821,4007,2761207,612,58845,737
Belgium1,119,0301,33325,23021,058,07235,7289796,1072,16717,010,6731,460,952
Sweden1,098,795-14,617-1,075,2228,95616108,0791,43811,300,8811,111,573
Romania1,082,71015934,27411,047,4449924756,6861,79410,450,012547,115
Malaysia1,061,47617,4058,551143877,812175,1131,01632,35426117,697,676539,422
Pakistan1,015,8274,11923,13346935,74256,9522,8984,50610315,818,76470,161
Portugal956,985-17,307-888,42351,25520094,1461,70315,012,4841,476,897
Japan882,8237,63015,15215823,90143,7705227,00312018,109,091143,652
Israel864,912-6,461-844,60113,85014792,74269316,275,6211,745,188
Hungary809,3627430,0254746,98132,3561184,0103,1176,316,629655,654
Jordan767,327-9,979-748,3129,03653574,4169688,401,152814,751
Serbia720,9753327,108-710,2953,5721182,8748174,643,835533,793
Switzerland716,03877110,903-691,84313,2923982,0931,2509,012,2021,033,243
Nepal688,3072,6349,79133649,07229,444-23,1793303,574,864120,384
UAE674,724-1,929-652,18020,615-67,35119364,715,9856,459,996
Austria657,50155210,737-641,8804,8843972,5611,18565,381,7607,215,474
Morocco588,448-9,638-549,11629,69441315,7432587,409,958198,246
Tunisia575,002-18,968-479,03277,00263048,1151,5872,192,193183,437
Lebanon557,145-7,895-536,55912,6915482,0211,1624,731,376696,537
Kazakhstan549,6286,9255,61981457,09886,91122128,90329511,575,012608,684
Thailand543,36116,5334,397133360,694178,2704,3257,764638,129,670116,159
Saudi Arabia522,1081,3348,20011502,52811,3801,40614,75223224,683,086697,417
Greece485,0152,87012,90215440,31331,80014446,7781,24412,471,2491,202,798
Ecuador480,720-30,797-443,8806,04375926,8131,7181,627,18990,758
Bolivia470,02484217,71644403,39648,91220039,6881,4962,043,252172,529
Paraguay450,494-14,759-415,39120,34434662,3432,0421,666,099230,568
Belarus442,8319503,42411436,9032,504-46,8803627,241,548766,626
Panama431,554-6,781-411,94512,82813398,3661,5463,323,433757,528
Bulgaria424,079-18,203-398,3357,5417761,5282,6413,558,477516,289
Georgia410,8303,1415,75120377,59727,482-103,1981,4456,658,6911,672,630
Costa Rica402,044-4,987-325,13971,91836878,1619701,734,362337,175
Kuwait394,538-2,298-378,81013,43030190,9505303,352,915772,927
Slovakia392,4888212,534-379,437517771,8522,2953,121,263571,401
Uruguay380,793-5,941-372,4482,40477109,2161,7043,030,595869,211
Croatia363,0391988,2492353,7481,0421189,0202,0232,281,574559,463
Cuba358,3789,3232,56068312,16943,64935031,6612266,360,992561,964
Guatemala355,223-10,176-311,82833,219519,4445571,814,12299,302
Azerbaijan341,9337505,0143332,3934,526-33,4024904,003,650391,104
Dominican Republic340,498-3,945-308,55328,00020331,0563601,823,813166,344
Palestine316,3281393,6011311,6221,1051260,5106891,980,878378,922
Denmark314,1351,2842,5471300,15411,4341054,03143875,645,63113,010,915
Venezuela301,979-3,524-285,77612,67942410,6521243,359,014118,485
Sri Lanka299,892-4,195-270,35625,341-13,9421954,254,600197,803
Ireland296,6871,3015,0359266,56325,0892659,3771,0084,729,538946,537
Oman295,5355183,80214277,63214,10127256,3487251,550,000295,530
Honduras291,6871,2407,7136398,410185,56469928,958766868,72586,246
Egypt284,090-16,498-228,62438,968902,7211583,068,67929,396
Lithuania281,6293374,412-268,8348,38321105,0241,6453,996,1401,490,230
Myanmar279,119-7,845-194,41076,864-5,0931433,102,68856,619
Ethiopia278,920-4,374-262,96811,5782232,364372,994,64025,380
Bahrain268,731-1,383-266,4978513152,3107845,391,7043,055,891
Moldova259,0181666,2503251,7411,0276664,3691,5531,394,466346,544
Slovenia258,864854,428-253,5638737124,4992,1301,387,182667,157
Libya243,4703,1613,45331188,97351,044-34,9264951,267,262181,791
Armenia229,3702804,597-219,3795,394-77,2511,5481,322,177445,302
Qatar225,7472256011223,3761,7702780,4002142,314,669824,370
Bosnia205,566439,686-189,2596,621-63,0772,9721,068,521327,872
Kenya199,9411,0063,89513187,8248,2221743,633712,109,58138,333
Zambia193,4324763,33822183,9576,13750310,2171762,069,447109,313
South Korea193,4271,8962,0834170,49420,8502863,7694111,585,615225,768
Nigeria171,728-2,134-164,8374,75711812102,439,85011,532
Algeria165,204-4,112-112,05049,042363,69692230,8615,165
Mongolia160,3441,2437967158,5051,04319248,0852393,446,8821,033,674
Kyrgyzstan160,0859962,28813140,03917,75819524,1133451,514,047228,054
Macedonia156,171475,491-150,321359-74,9642,636963,049462,275
Afghanistan145,9964446,6153895,72643,6551,1243,663166699,17217,540
Latvia138,650782,5542135,463633574,3891,3703,107,7991,667,412
Norway136,541171799-88,95246,790324,9781466,586,0681,204,798
Albania132,922-2,456-130,166300346,243854916,777318,942
Estonia132,8911731,271-128,6133,0075100,1079571,612,6981,214,848
Uzbekistan126,6278438538121,1454,629233,726251,377,91540,543
Namibia117,293-2,871-93,50820,9149945,2881,109605,832233,916
Vietnam117,1212,861524-22,94693,651-1,192511,890,084120,989
Mozambique113,426-1,341-86,07926,006323,52442712,96122,151
Finland104,495644978-46,00057,517618,8281765,847,3811,053,596
Ghana103,019450823-97,2134,983153,243261,416,95244,609
Botswana102,124-1,485-87,51713,122142,5126181,457,692606,812
Zimbabwe101,711-3,280-70,49627,935336,7392171,050,84969,621
Montenegro101,4961441,627-98,8939766161,5792,590497,916792,669
Cyprus99,360-410-79,23219,7186381,6603379,222,1737,579,343
Uganda93,1223272,6051579,80410,7136201,970551,458,64630,854
China92,762864,636-87,26486222643160,000,000111,163
El Salvador86,0592802,5871076,0567,41613713,1973971,135,930174,191
Cameroon82,064-1,334-80,4332971523,012491,751,77464,287
Maldives76,953-220-74,1102,62311139,7383991,153,4092,094,468
Cambodia75,1527661,3391567,6926,121-4,430791,784,796105,199
Luxembourg73,637-822-71,4971,3183115,6291,2913,252,1445,106,697
Rwanda66,987-771-44,76921,447705,039582,037,126153,238
Singapore64,58913637-62,6371,915210,948615,726,4382,665,723
Senegal59,2867631,307746,03811,941583,44476636,03936,950
Jamaica52,141-1,179-46,8924,0702317,526396487,100163,732
Malawi49,752-1,540-36,87811,3342852,53178326,80916,627
Côte d'Ivoire49,699-326-48,966407-1,83612769,66228,429
DRC48,9702021,023-29,49718,450-53011260,7912,821
Madagascar42,6158942141,091582301,49833226,0697,947
Angola42,110-994-35,7425,37481,24029681,44320,070
Trinidad and Tobago37,771-1,048-30,9345,7892226,896746260,920185,796
Réunion37,231-275-33,8943,0624041,270305103,924115,197
Sudan37,138-2,776-30,8673,495-82662234,4145,216
Malta33,99591423230,9822,590176,7739551,079,6952,438,330
Cabo Verde33,626-298-32,8354932359,786530198,849353,550
Australia33,474206921129,9262,627591,2973624,489,625948,631
French Guiana29,814-179-9,99519,6402997,140583318,8741,038,952
Fiji26,1961,057218126,70619,2724028,998241302,832335,219
Syrian Arab Republic25,911-1,909-21,9612,041-1,443106103,5665,769
Gabon25,344-163-25,11368811,10871964,779422,844
Guinea25,211-206-23,9661,039241,86615492,21036,428
Suriname25,028-638-21,2853,1053342,2591,07789,988151,943
Mauritania24,349-542-21,6682,139165,094113358,50475,006
Swaziland23,708-765-20,3042,6391020,212652248,346211,720
Guyana22,234-530-20,773931928,123670220,558278,972
Haiti20,000-537-13,7505,713-1,7314699,1198,581
French Polynesia19,494-147-18,989358368,97052026,35593,245
Mayotte19,474-174-2,96416,336-69,594622176,919632,258
Seychelles18,062-90-17,324648-182,44890921,504217,217
Guadeloupe17,779-238-2,25015,2912344,426595243,650608,825
Papua New Guinea17,655-192-17,25720671,93421143,99015,775
Taiwan15,61920787-13,938894-655333,622,471151,804
Martinique15,612-99-10415,409141,637264224,685599,234
Somalia15,3232980467,4307,089-93649167,46510,233
Togo15,292-148-14,191953-1,80217397,86846,889
Tajikistan14,761-119-14,245397-1,51212--
Andorra14,586-127-14,113346-188,4571,641193,5952,501,324
Mali14,551-531-13,93090-69725339,77516,280
Bahamas14,252-284-12,2981,6701035,876715117,102294,776
Belize13,983-333-13,255395234,498822180,100444,338
Burkina Faso13,556-169-13,35928-6308202,5129,414
Curaçao13,378-126-12,610642481,172765173,4731,052,564
Congo13,156-177-11,7591,220-2,32331158,30427,956
Lesotho12,8877363-6,6495,875-5,965168130,85360,569
Hong Kong11,9811212-11,70762-1,5842821,390,0752,828,641
Djibouti11,640-155-11,4778-11,601154189,143188,516
Aruba11,460-109-11,09925214106,8521,016177,8851,658,586
South Sudan11,014-118-10,514382-97210174,04515,356
Timor-Leste10,387-26-9,707654-7,7211995,04670,655
Nicaragua9,470-195-4,2255,050-1,41229--
Channel Islands8,926-86-5,8313,009-50,839490703,2264,005,274
Equatorial Guinea8,880-123-8,63712016,11685171,690118,249
Benin8,324-107-8,1259256689604,31048,496
Gambia7,70937621246,60089733,0978591,29036,679
Iceland7,54511730-6,668847821,95887847,2152,465,630
Central African Republic7,148-98-6,85919121,4532054,81411,143
Yemen7,022-1,374-4,1681,4802323045142,4884,668
Burundi6,573-8-7735,792-5360.7345,74228,184
Eritrea6,539223416,378127-1,817923,6936,584
Sierra Leone6,247-119-4,2381,890-76715160,35819,676
Niger5,600-195-5,30010522238127,6875,080
Saint Lucia5,529-88-5,34398-29,96447759,211320,885
Lao People's Democratic Republic5,434280612,5032,925-7350.8305,01341,284
Liberia5,396-148-2,7152,53321,04129128,24624,738
San Marino5,130-90-5,00535-150,8512,64770,3262,067,986
Chad4,971-174-4,78215-29410130,5187,711
Gibraltar4,8923294-4,47032811145,2492,791306,7369,107,363
Barbados4,359-48-4,158153-15,149167212,640738,972
Guinea-Bissau4,281-74-3,83037742,1223779,60039,454
Isle of Man4,274-29-2,2252,020149,98033983,753979,407
Comoros4,024-147-3,86413-4,525165--
Mauritius3,785-19-1,8541,912-2,97115358,675281,529
Liechtenstein3,083359-3,00321280,6121,54349,1261,284,508
New Zealand2,864126-2,79543-57352,454,303490,655
Monaco2,814-33-2,652129371,17083554,9601,390,020
Sint Maarten2,729-34-2,63857262,88678335,043807,517
Bermuda2,5531533-2,49525-41,156532377,5256,085,972
Bhutan2,500-2-2,275223-3,2023798,5731,022,920
Saint Martin2,481-38-1,3991,044763,01996543,5011,104,956
Turks and Caicos Islands2,466-18-2,42523-62,78645894,7892,413,408
Sao Tome and Principe2,424-37-2,34839-10,84616614,27063,849
British Virgin Islands2,389-25-1,2551,1092778,46782167,3482,212,048
Saint Vincent and the Grenadines2,280-12-2,20266220,48210859,641535,776
Caribbean Netherlands1,697-17-1,66119-64,07964212,584475,173
Antigua and Barbuda1,288-43-1,22916313,03743517,147173,561
St. Barth1,005-1-462542-101,42310126,3852,662,731
Faroe Islands979-1-91365-19,95520363,7227,413,669
Diamond Princess712-13-699------
Cayman Islands640-2-62315-9,61730115,5291,736,077
Saint Kitts and Nevis578-3-53144110,7835625,697479,413
Tanzania509-21-183305780.3--
Wallis and Futuna445-7-438--40,35263520,5081,859,630
Brunei333-3-27060-7537150,942341,534
Dominica209---19613-2,896-20,743287,391
Grenada164-1-1612-1,450943,173381,792
New Caledonia133---5875-461-38,218132,504
Anguilla113---1112-7,461-31,6562,090,057
Greenland10816--7137-1,899-40,329709,081
Falkland Islands (Malvinas)63---63--17,559-7,3072,036,511
Macao59---536-90-4,6717,090
Saint Pierre Miquelon28---262-4,858-6,1281,063,151
Holy See (Vatican City State)27---27--33,624---
Montserrat21-1-191-4,2042001,408281,882
Solomon Islands20---20--28-4,5006,385
Western Sahara10-1-81-162--
MS Zaandam9-2-7------
Marshall Islands4---4--67---
Vanuatu4-1-3--13323,00073,066
Samoa3---3--15---
Saint Helena2---2--328---
Micronesia1---1--9---
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید