جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA29,383,32412,619529,51530119,907,1068,946,70314,41688,4241,593362,153,8091,089,843
India11,156,25016,927157,4718610,823,802174,9778,9448,032113217,618,057156,667
Brazil10,647,845-257,562-9,527,173863,1108,31849,8571,20628,600,000133,915
Russia4,278,75010,53587,3484523,853,734337,6682,30029,311598111,800,000765,877
UK4,188,400-123,296-3,005,7201,059,3841,80661,4821,81091,520,6911,343,437
France3,810,31626,78887,542322261,2893,461,4853,63758,2881,33953,548,191819,154
Spain3,136,3216,13770,2474462,722,304343,7702,70967,0631,50239,313,189840,620
Italy2,976,27420,88498,6353472,440,218437,4212,41149,2741,63340,998,387678,756
Turkey2,734,83611,52028,771652,593,264112,8011,22432,19633933,578,861395,307
Germany2,466,3664,30571,5171922,274,400120,4492,84829,37485243,950,029523,444
Colombia2,259,599-59,972-2,156,05743,5702,24044,0951,17011,528,886224,979
Argentina2,118,676-52,192-1,916,936149,5483,50546,5931,1487,510,854165,174
Mexico2,097,1947,913187,1871,0351,645,312264,6954,79816,1531,4425,493,43942,311
Poland1,735,40615,69844,3603091,441,479249,5671,58345,8871,17310,008,084264,632
Iran1,656,6998,52560,353861,413,717182,6293,74719,55871211,032,310130,238
South Africa1,514,815-50,271-1,433,32031,22454625,3298419,114,026152,392
Ukraine1,364,7057,23526,3971851,182,036156,27217731,3316066,983,925160,339
Indonesia1,353,8346,80836,7212031,169,916147,197-4,91513310,868,04939,455
Peru1,338,297-46,894-1,244,02947,3742,14040,2161,4097,648,496229,840
Czechia1,269,05816,64220,9411071,093,537154,5801,661118,3571,9538,281,086772,325
Netherlands1,096,433-15,649--1,080,78454063,8949126,970,400406,195
Canada872,747-22,045-820,45030,25256722,98958124,620,804648,549
Chile835,5523,04020,70420790,52824,3201,71143,4601,0779,482,366493,214
Romania812,3184,27820,58677746,77944,9531,03242,4151,0756,403,764334,374
Portugal806,62697916,43041725,39964,79741579,2611,6148,260,373811,689
Israel788,8693,6515,80212740,73442,33371785,76963112,199,9571,326,430
Belgium774,3442,05022,1413552,637699,56641366,6201,9059,529,132819,827
Iraq708,9515,17313,48325646,61948,84941217,3683306,963,270170,584
Sweden675,292-12,96434-662,32823466,5881,2786,139,911605,435
Pakistan583,9161,38813,01375554,22516,6781,5612,610589,055,06940,472
Philippines582,2231,78312,38920534,77835,0567855,2671128,875,38680,283
Switzerland559,8451,22310,0138515,18834,64416864,3731,1515,136,958590,668
Bangladesh547,9306148,4285499,62739,875-3,305514,089,33624,667
Morocco484,7535948,6538470,4255,67525413,0302335,682,349152,743
Serbia470,9414,0564,49116400,34766,10316154,0465152,986,711342,758
Austria465,3222,5538,62520435,66921,02831351,4709545,507,472609,185
Hungary439,9004,21115,324136326,21598,36162245,6141,5893,719,113385,644
Japan434,3568527,98451413,33413,0384073,441638,403,37666,579
Jordan407,6175,3354,79337355,78147,04336139,6884674,718,364459,402
UAE399,4632,6921,26916385,58712,607-40,06712731,284,3943,137,861
Lebanon380,036-4,805-296,23778,99489055,8477063,055,313448,985
Saudi Arabia378,3333316,5105369,2772,54650110,75618513,782,574391,837
Panama342,019-5,871-328,1008,04819578,4461,3471,921,987440,832
Slovakia314,3593,3577,489101255,30051,57068457,5601,3712,076,101380,140
Malaysia305,8801,7451,1487280,70724,0251959,371356,367,061195,057
Belarus290,4471,3112,0029280,7667,679-30,7442124,933,973522,266
Ecuador289,4722,74715,92171247,89825,65350716,2438931,022,89757,398
Nepal274,381872,7781270,605998-9,306942,173,51173,717
Georgia271,7393603,5419265,8052,393-68,2078892,778,293697,357
Bulgaria252,029-10,391-208,41133,22742336,4561,5031,695,947245,317
Bolivia250,55779011,70337194,37044,4847121,272994733,98862,313
Croatia244,2057475,5557235,3283,3226859,7331,3591,361,483333,022
Dominican Republic240,7735723,13012193,43344,21019922,0482871,215,781111,331
Azerbaijan235,3333193,2305229,1432,960-23,0723172,618,808256,743
Tunisia234,231-8,047-199,47626,70826519,682676985,76382,830
Ireland221,1895594,3572423,364193,46811444,4648763,560,558715,757
Kazakhstan214,8067172,540-198,72613,54022111,3501347,419,449392,018
Denmark212,7985742,3703203,4336,9953436,65240817,447,3583,005,138
Costa Rica205,514-2,820-183,91118,78314140,099550690,013134,633
Lithuania200,3495033,28112186,20910,85911774,2941,2172,141,534794,132
Greece197,2792,6976,59740169,52521,15742218,9896355,369,606516,861
Kuwait194,7811,4091,0975182,19611,48816245,1662541,811,181419,977
Slovenia192,2661,2093,87411177,64110,7518392,4741,863924,511444,663
Moldova189,3971,5504,02624168,14317,22832247,0241,000728,543180,884
Palestine189,3262,0172,07815169,91517,33311936,5504011,192,822230,278
Egypt183,591-10,778-141,65531,158901,7721041,000,0009,651
Guatemala175,411-6,412-162,4816,51859,672354923,96250,948
Armenia172,8163603,2022163,9065,708-58,2471,079739,116249,117
Honduras171,7587734,1871366,903100,66840617,160418453,19145,277
Qatar165,0714712601154,75210,05911058,790931,557,031554,537
Ethiopia161,9741,1612,3915136,44323,1403981,386202,152,73918,424
Paraguay161,530-3,218-135,37322,93926122,463448758,780105,520
Nigeria156,496-1,923-134,55120,0221074791,544,0087,369
Oman142,5273581,5833133,1387,8067727,4493051,550,000298,508
Myanmar141,984193,199-131,5397,246-2,598592,494,74945,647
Venezuela139,934-1,353-132,0526,5291314,930482,898,004102,107
Libya135,5856182,2193123,00310,363-19,555320737,636106,388
Bosnia133,9828945,17429117,39611,412-41,0091,584674,037206,310
Bahrain123,531-4552116,4876,5896070,9752613,120,7291,793,034
Algeria113,5931632,996578,52432,073212,56068--
Albania108,823-1,835-71,17335,8154637,842638468,469162,907
Kenya106,8013311,866386,91418,021611,958341,311,32624,036
Macedonia104,5488023,156592,1899,20312450,1831,515530,182254,489
South Korea90,8164441,612681,7007,5041291,770316,716,203130,923
China89,933104,636-85,111186-623160,000,000111,163
Latvia88,0229191,6541677,1359,2337447,0168831,532,463818,551
Kyrgyzstan86,356481,468183,3181,5701613,093223753,186114,193
Ghana84,349326611478,4435,2951012,67819906,82728,786
Sri Lanka83,870-483-80,4372,950-3,906222,122,69698,853
Zambia80,0905331,108476,2992,6832114,277591,106,20459,080
Uzbekistan80,00645622-78,549835272,368181,377,91540,777
Montenegro77,4936251,031867,6878,77568123,3731,641285,238454,115
Norway72,653419632966,0146,0072213,3321163,910,562717,596
Estonia69,1931,4676151050,64017,9384452,137463953,734718,643
El Salvador60,491-1,878956,3392,274319,295289761,858117,064
Mozambique60,395481668344,00215,725-1,89721428,86813,472
Singapore59,9792329-59,849101110,19957,543,9631,282,759
Finland59,442797759446,00012,6833710,7171373,385,409610,371
Uruguay59,171-617-51,3657,1897516,9941771,029,860295,785
Luxembourg55,902270643252,1853,0742088,3481,0162,145,4003,390,623
Afghanistan55,797272,447149,3593,9911,0681,41262303,2247,675
Cuba52,501914333547,6264,542654,637292,446,444216,079
Uganda40,395-334-15,00825,053-8657883,39018,919
Namibia39,297115434436,9801,8831915,282169306,463119,179
Zimbabwe36,148-1,472-32,9891,687412,40998343,77622,908
Cameroon35,714-551-32,5942,569531,32420149,0005,522
Cyprus35,297-232-2,05733,0082229,0941912,044,9381,685,538
Senegal35,037205896829,6204,521462,05753393,98823,127
Côte d'Ivoire32,929-193-31,866870-1,2287426,87615,922
Malawi32,229811,056320,20410,96941,65654200,95110,328
Botswana30,727-332-24,8845,511112,894139815,362342,142
Australia28,99610909-26,1831,904-1,1283514,464,750562,898
Sudan28,545-1,895-23,0843,566-64143--
DRC26,247197711-20,6014,935-2878--
Thailand26,1083584-25,483541137311,217,87317,419
Jamaica24,103265435313,7459,923308,116146218,48773,569
Malta23,226233321219,9053,0001852,508726709,3361,603,635
Angola20,882-510-19,4109621062315191,9185,722
Maldives20,144-62-17,4702,61216236,835113532,816974,310
Madagascar19,831-297-19,2962382370411119,6084,247
Rwanda19,111-265-17,4721,37481,452201,017,02977,255
French Polynesia18,429-140-4,84213,447265,35349626,35593,460
Mayotte17,600-112-2,96414,5242263,499404130,738471,689
Mauritania17,235-441-16,606188143,64393175,13337,023
Swaziland17,086-652-14,8981,5363614,626558152,673130,694
French Guiana16,627-85-9,9956,547654,730280149,894493,399
Guinea16,1547391-15,0331,030241,2087141,70910,601
Syrian Arab Republic15,696-1,039-9,9614,696-88358--
Cabo Verde15,483-148-14,8984372327,648264122,430218,621
Gabon15,25440588113,4951,671196,74839539,866238,827
Tajikistan13,308-90-13,218--1,3759--
Réunion13,125-59-11,9561,1106614,5906698,785109,813
Haiti12,531-250-9,8282,453-1,0902254,3794,731
Belize12,320-315-11,870135230,61578385,900213,459
Burkina Faso12,047-143-11,635269-5667--
Hong Kong11,04714200-10,578269131,466278,601,8771,141,201
Andorra10,94840112210,56027617141,5421,448193,5952,502,909
Lesotho10,497-295-3,7686,434-4,87413761,49628,555
Guadeloupe10,149-162-2,2427,745525,362405135,623338,913
Suriname8,939-173-8,426340415,14729341,09669,638
Congo8,820-128-7,0191,673-1,5732392,50016,495
Guyana8,626-197-8,024405610,93225066,42284,176
Bahamas8,519-179-7,3091,031221,52645267,841171,424
Mali8,420-355-6,4141,651-40817153,3457,431
South Sudan8,3051619724,2173,99187369112,2449,950
Aruba7,938-74-7,6951691174,139691106,368993,453
Somalia7,727209260113,8673,600-47716--
Trinidad and Tobago7,717-139-7,4819725,5029997,78369,720
Togo7,086-85-5,8121,189-84310238,56628,377
Martinique6,818-46-986,674318,178123104,749279,279
Nicaragua6,489-174-4,2252,090-97226--
Equatorial Guinea6,095-92-5,632371244,2526498,60368,793
Djibouti6,089-63-5,920106-6,10463116,262116,547
Benin6,071-75-4,9631,033354926504,30540,891
Iceland6,058329-6,01811717,67685503,3091,468,563
Central African Republic5,004-63-4,9202121,0241337,1047,595
Niger4,740-172-4,25031823191778,9673,186
Curaçao4,736-22-4,65163128,78313451,329311,951
Gambia4,735-151-4,11147381,9246143,70517,756
Gibraltar4,243-93-4,127232125,9652,761188,4135,593,546
Channel Islands4,039-86-3,93914123,089492375,7622,148,046
Chad3,999-140-3,484375-2398--
Sierra Leone3,889-79-2,6281,182-48110116,44814,404
San Marino3,829387513,3454097112,6872,20743,6711,285,235
Saint Lucia3,779-37-3,067675220,51720132,279175,250
Comoros3,578-144-3,35975-4,057163--
Guinea-Bissau3,271-48-2,61560871,6362452,55326,292
Barbados3,140-36-2,552552-10,918125126,829440,974
Mongolia3,032322-2,360670109150.61,836,090554,146
Eritrea2,884-7-2,344533-806223,6936,620
Seychelles2,849-11-2,462376-28,8491115,20052,656
Liechtenstein2,577154-2,48637167,4591,41428,293740,635
Vietnam2,4821035-1,898549-250.41,997,07220,394
New Zealand2,384226-2,29662-47751,736,931347,240
Yemen2,3632164331,43528523782117,404575
Burundi2,224-3-7731,448-1830.290,0197,425
Turks and Caicos Islands2,1321714-1,940178554,57435816,932433,420
Sint Maarten2,061-27-2,00727247,70862519,228445,093
Liberia2,014-85-1,8844523921773,92114,392
Monaco1,965-25-1,720220549,83863451,9531,317,668
Sao Tome and Principe1,840-30-1,438372-8,29413511,59252,249
Saint Vincent and the Grenadines1,628-8-945675214,6437236,649329,648
Saint Martin1,544-12-1,399133739,48430721,398547,207
Papua New Guinea1,365-14-846505-151247,4905,242
Taiwan95839-92623-400.4175,5567,362
Cambodia87834--482396-52-500,00029,633
Bhutan867-1-8651-1,1151532,808685,487
Antigua and Barbuda769-14-307448407,80914213,976141,932
Bermuda713-12-68219111,477193174,6382,811,120
Diamond Princess712-13-699------
Faroe Islands658-1-657--13,43220232,1124,738,237
Mauritius619-10-58821-4868289,552227,424
St. Barth573-1-462110-57,89610117,9561,814,287
Isle of Man5111725-41670-5,98829333,703394,954
Tanzania509-21-183305780.3--
Cayman Islands447-2-41530-6,7493074,1861,120,025
Caribbean Netherlands429-4-40223-16,2591526,520247,101
Brunei187-3-1813-4257102,743233,363
British Virgin Islands153-1-13121-5,0393313,223435,468
Grenada148-1-147--1,311920,288179,745
Dominica144---13014-1,997-11,768163,204
Timor-Leste113---9023-85-21,32315,971
Fiji6342-547-70231,07134,493
New Caledonia58---58--202-22,83979,488
Falkland Islands (Malvinas)54---468-15,224-7,0091,976,036
Macao48---471-73-4,3696,668
Lao People's Democratic Republic45---423-6-112,15015,267
Saint Kitts and Nevis41---401-767-8,790164,453
Greenland30---30--528-18,924332,958
Holy See (Vatican City State)27---1512-33,666---
Saint Pierre Miquelon24---168-4,156-3,729645,714
Montserrat20-1-136-4,005200947189,628
Anguilla18---18--1,193-9,742645,508
Solomon Islands18---144-26-4,5006,447
Western Sahara10-1-81-162--
MS Zaandam9-2-7------
Wallis and Futuna9---72-810-1,202108,230
Marshall Islands4---4--67---
Samoa3---21-15---
Micronesia1---1--9---
Vanuatu1---1--3-4701,507
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید