جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA5,318,52412,567168,0112622,757,6152,392,89817,33516,05750767,032,112202,377
Brazil3,112,393-103,099-2,243,124766,1708,31814,63148513,231,54862,198
India2,360,35831,95346,5363481,662,457651,3658,9441,7093426,015,29718,831
Russia902,7015,10215,260129710,298177,1432,3006,18510531,307,764214,522
South Africa566,109-10,751-426,125129,2335399,5321813,278,97755,209
Mexico492,5226,68653,929926332,800105,7933,8323,8154181,112,1148,615
Peru489,680-21,501-335,756132,4231,49614,8296512,612,59979,115
Colombia410,453-13,475-230,427166,5511,4938,0572651,982,83138,922
Chile376,616-10,178-349,54116,8971,26819,6825321,889,61698,753
Spain373,692-28,581--345,1116177,9926117,472,031159,806
Iran333,6992,51018,988188290,24424,4673,9403,9672262,763,22532,852
UK312,789-46,628--266,161674,60568618,868,566277,778
Saudi Arabia293,0371,5693,26936257,26932,4991,8268,403943,933,427112,792
Pakistan285,9217306,12917263,19316,5997851,292282,186,4429,878
Bangladesh266,4982,9953,51342153,089109,896-1,616211,302,7397,901
Argentina260,911-5,08884187,28368,5401,5855,767112891,81719,712
Italy251,237-35,215-202,46113,561494,1565837,316,918121,038
Turkey243,180-5,873-226,15511,1526172,880705,387,75163,805
Germany219,614849,268-199,90010,4462362,6201118,586,648102,448
France204,172-30,354-83,23790,5813913,1274655,500,00084,239
Iraq160,4363,4415,58857114,54140,3075923,9791391,203,88329,859
Philippines143,7494,4442,4049368,99772,3483891,310221,853,01016,885
Indonesia130,7181,9425,9037985,79839,017-477221,783,6736,513
Canada120,421-8,991-106,7464,6842,2893,1872384,541,747120,217
Qatar113,9382921902110,6273,1217540,57968533,995190,182
Kazakhstan100,8556911,269-74,67724,9092215,364672,183,308116,123
Egypt95,834-5,059-54,88835,8874193549135,0001,317
Ecuador95,563-5,951-78,61011,0023485,407337268,72615,206
Bolivia93,3281,6933,7614931,75357,814717,983322198,17816,952
Israel87,1735806331161,57724,9633799,478691,996,966217,118
China84,737254,634-79,3427614059390,410,00062,814
Ukraine84,5481,4331,9701945,68636,8921291,935451,214,94127,800
Sweden83,455-5,7745-77,681338,258571917,03690,738
Oman82,299249539677,0724,68816516,073105309,21260,390
Dominican Republic81,094-1,346-45,66634,0822937,467124300,13427,636
Panama76,464-1,680-50,66524,11915717,691389255,41859,094
Belgium75,0083889,885617,84147,282776,4698521,888,690162,882
Kuwait73,785717489365,4517,84511717,249114543,858127,143
Belarus69,10297595365,8932,614-7,313631,384,026146,474
Romania65,1771,4152,8074331,04831,3224853,3911461,427,62674,269
UAE63,212246358-57,1935,661-6,383365,700,145575,556
Netherlands60,6276546,1612-54,466303,5373591,195,47569,751
Guatemala57,966-2,233-46,4429,29153,229124185,37410,326
Singapore55,3954227-50,1285,240-9,46051,610,906275,107
Poland53,6767151,830937,61114,235761,418482,257,52559,657
Portugal53,2232781,764338,94012,519405,2211731,766,454173,297
Japan48,928-1,052-33,97513,90117138781,024,2358,101
Honduras48,4035311,51596,80540,083444,878153118,40911,934
Nigeria47,290-956-33,60912,72572295319,8511,548
Bahrain44,804-165-41,5043,1353826,24097923,342540,763
Ghana41,572168223839,3202,02961,3357416,98813,390
Armenia40,794201806333,4926,496-13,764272179,03260,404
Kyrgyzstan40,7593041,484632,9976,278246,236227267,71840,961
Afghanistan37,345761,3541026,6949,297319573597,1992,491
Switzerland37,1692741,991132,7002,478234,291230854,88598,696
Algeria36,204-1,322-25,2639,6195782430--
Morocco35,195-533-25,3859,27731952141,494,09640,425
Azerbaijan33,82493497231,0582,269-3,33349804,51379,266
Uzbekistan32,465718210625,1067,14942896861,377,91541,104
Serbia28,751254658618,9659,128873,29275770,99788,284
Moldova28,697474863619,9987,8363627,116214128,07631,758
Venezuela27,938-238-19,7067,9948098381,603,21756,399
Kenya27,425-438-13,86713,120445098362,5016,726
Ireland26,801-1,773-23,3641,66475,421359674,695136,469
Costa Rica24,508-255-7,97116,282854,80650108,81921,340
Nepal24,43248491816,7287,613-8373785,58126,909
Ethiopia24,175-440-10,69613,0391902104520,8914,519
Austria22,439194724120,2681,447252,49080983,018109,075
Australia22,1274143522112,3939,38251867145,030,086197,004
El Salvador21,644375577710,05611,0114843,33589268,53941,378
Czechia18,82643391-13,2225,213171,75837757,95770,762
Cameroon18,213-398-15,3202,4953068415149,0005,598
Côte d'Ivoire16,847-105-13,3213,421-6374110,3594,173
Palestine15,184309104-8,3696,711-2,96920214,86242,015
Denmark15,070111621-13,0661,38312,6011071,804,613311,432
Bosnia14,96125345368,8275,681-4,564138156,04747,599
S. Korea14,71454305-13,7866231528761,646,65232,115
Bulgaria13,722-471-8,1545,097641,97768313,86645,212
Madagascar13,39780156411,5291,712103483649,9571,799
Macedonia12,21713453018,4873,20065,864254119,10257,168
Sudan12,033-786-6,2824,965-274184019
Senegal11,58720724247,5233,8225269014123,8247,375
Norway9,77222256-8,85765921,80147508,77093,764
DRC9,53839225-8,421892-1063--
Malaysia9,11411125-8,817172128141,074,02033,136
French Guiana8,360-49-7,6326792027,91416443,127144,001
Zambia8,275-241-7,0041,030-4491394,8115,142
Guinea8,018-50-7,02094824609414,4071,094
Gabon8,006-51-5,8232,13293,5882391,76741,127
Tajikistan7,9124163-6,6961,153-8287--
Haiti7,649-183-4,9822,484-6701618,9331,658
Finland7,64219333-7,05025911,37960431,31877,831
Paraguay7,519-86-5,3262,107331,05312142,39419,937
Luxembourg7,242-122-6,222898411,549195653,7071,042,444
Lebanon7,121-87-2,3774,657351,04413377,22155,296
Albania6,676-205-3,4802,991202,3207142,85414,893
Mauritania6,598-157-5,70473731,4153457,60412,355
Libyan Arab Jamahiriya6,302-132-7405,430-9161968,2019,911
Greece5,942-214-3,8041,9242657021668,73964,197
Croatia5,870130160-5,02468681,43139132,29232,249
Djibouti5,348-59-5,133156-5,4046061,19961,843
Maldives5,223-20-2,8492,354129,6443790,704167,481
Equatorial Guinea4,821-83-2,1822,556-3,4255944,35631,511
Zimbabwe4,818-104-1,5443,170-3247149,74810,059
Hungary4,76822605-3,529634549463366,35637,935
Malawi4,714-152-2,4772,0854246835,3371,842
Central African Republic4,645-61-1,7232,86129601329,8176,162
Hong Kong4,244626353,0521,129305668692,43092,276
Nicaragua4,115-128-2,9131,074-62019--
Montenegro3,748-71-2,5581,119-5,96711340,40864,336
Congo3,745-60-1,6252,060-67711--
Swaziland3,410-63-1,7201,627102,9365427,83723,966
Thailand3,356558-3,1691291480.8749,21310,731
Namibia3,229-19-7152,495121,268736,28714,253
Somalia3,227-93-1,7281,40622026--
Cuba3,093-88-2,47253362738305,65226,987
Mayotte3,091-39-2,835217111,30114313,00047,530
Cabo Verde2,920-33-2,148739-5,2465961,633110,719
Sri Lanka2,880-11-2,63823111340.5166,7377,783
Slovakia2,6907531-1,88477544936284,11152,035
Mali2,577-125-1,973479-127628,6521,411
Suriname2,559-39-1,712808144,358664,0606,914
Mozambique2,481-17-9101,554-790.571,3512,276
South Sudan2,472-47-1,1751,250-221412,0441,075
Lithuania2,3092681-1,683545685030561,555206,636
Slovenia2,272-129-1,96018321,09362137,84566,304
Estonia2,174763-1,975136-1,63947129,63397,715
Rwanda2,171-7-1,478686-1670.5309,65323,845
Guinea-Bissau2,088-29-1,0151,04451,058151,500760
Benin2,001-38-1,681282-1653101,9878,390
Iceland1,972410-1,84711515,77529168,233492,635
Sierra Leone1,932-69-1,478385-2429--
Yemen1,831-523-919389-61171204
Tunisia1,738-52-1,27241491474106,3328,986
Angola1,735-80-5751,0802053264,7471,964
New Zealand1,579922-1,53126-3164498,48099,654
Gambia1,4771313312471,197-609145,8342,407
Uruguay1,385-37-1,157191539911135,42938,971
Uganda1,332199-1,139184-290.2304,4856,635
Syrian Arab Republic1,327-53-385889-763--
Latvia1,3031032-1,078193-69217218,756116,134
Jordan1,283-11-1,1898331261659,01264,517
Georgia1,2781417-1,058203-3204258,52564,821
Cyprus1,277-20-87038751,05717239,630198,310
Liberia1,250-81-736433-24716--
Burkina Faso1,213254-995164-583--
Malta1,190499-695486-2,69420147,411333,751
Niger1,158-69-1,06524-4839,052373
Togo1,070-26-7522922129349,3905,951
Botswana1,066-2-8098414520.880,16334,015
Jamaica1,0471614-753280-353544,37114,977
Bahamas989-15-11685812,512386,93817,624
Andorra963-52-83972112,4616733,75048,525
Chad946-76-85911-575--
Sao Tome and Principe881-15-80462-4,012683,16014,390
Vietnam88014171400463-90.2621,8236,382
Lesotho781-24-175582-364118,7714,091
Aruba717-3-114600-6,7122814,047131,504
Diamond Princess712-13-651484----
Réunion702-5-631664783635,41939,528
San Marino699-42-657--20,5961,2386,068178,791
Guyana602-22-1893914765285,3666,818
Channel Islands599-47-5457-3,44227052,055299,091
Tanzania509-21-183305780.4--
Taiwan48117-45024-200.383,8283,519
Burundi408-1-31592-340.0817,3061,451
Comoros399-7-37913-4588--
Myanmar36116-31837-70.1127,7262,346
Mauritius344-10-334--2708205,285161,386
Isle of Man336-24-312--3,9492828,898104,578
Martinique336-16-9822228954312,22732,585
Faroe Islands33517--225110-6,853-63,8471,306,092
Guadeloupe317-14-18611727923520,30550,746
Trinidad and Tobago30888-139161-220611,7108,364
Mongolia293---26924189-41,58412,662
Eritrea285---24837-80---
Cambodia2682--22048116-75,0344,481
Turks and Caicos Islands22482-3918335,777521,52039,201
Sint Maarten2191417-10210035,1013961,50234,987
Papua New Guinea214-3-71140-240.311,4391,276
Belize210332-32176252754,25910,690
Cayman Islands203-1-202--3,0851531,881484,455
Gibraltar2031--18716-6,026-25,570758,979
Bermuda159-9-1455-2,55414527,627443,800
Barbados143-7-11224-4982413,31346,320
Brunei142-3-1381-324743,31298,897
Monaco138-4-1132143,51410238,209972,883
Seychelles127---1261-1,290---
Bhutan113---9716-146-56,13072,655
French Polynesia112---62501398-6,52523,213
Antigua and Barbuda92-3-76131939311,50015,303
Liechtenstein89-1-871-2,3332690023,597
Saint Martin84-4-443612,1681031,89949,022
Saint Vincent and the Grenadines57---525-514-2,52922,788
Macao46---46--71-4,0716,260
Curaçao32-1-301-19561,0806,579
Fiji27-1-188-3016,6937,460
Saint Lucia25---25--136-4,27423,263
Timor-Leste25---241-19-4,2383,208
Grenada24---231-213-6,25255,532
New Caledonia23---221-80-11,26539,415
Lao People's Democratic Republic20---191-3-32,1144,407
Dominica18---18--250-1,00513,957
Saint Kitts and Nevis17---17--319-1,29424,304
Greenland14---14--247-6,137108,082
Caribbean Netherlands13---76-495-42416,152
Falkland Islands (Malvinas)13---13--3,725-2,256646,418
Montserrat13-1-12--2,6042006112,220
St. Barth13---67-1,316-1,612163,158
Holy See (Vatican City State)12---12--14,981---
Western Sahara10-1-81-172--
British Virgin Islands9-1-71-297331,52250,307
MS Zaandam9-2--7-----
Saint Pierre Miquelon4---13-691---
Anguilla3---3--200-53735,757
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید