جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA104,115,370-1,132,256-101,241,4961,741,6183,572310,9733,3821,159,352,6433,462,767
India44,682,719-530,740-44,150,1311,84869831,766377915,265,788650,679
France39,516,469-164,080-39,245,349107,040869602,5272,502271,490,1884,139,547
Germany37,739,472-165,441-37,354,800219,2311,281449,9031,972122,332,3841,458,359
Brazil36,809,608-696,809-35,812,908299,8918,318170,9263,23663,776,166296,146
Japan32,485,78721,42667,84520621,559,34710,858,595531258,67654090,589,390721,340
South Korea30,157,0177,41633,4203029,664,653458,944402587,51465115,804,065307,892
Italy25,453,789-186,833-25,014,986251,970205422,3803,100265,478,2474,405,344
UK24,274,361-204,171-24,008,25261,938146354,3812,981522,526,4767,628,357
Russia21,944,4005,979395,0223821,343,177206,2012,300150,5042,709273,400,0001,875,095
Turkey17,042,722-101,492--16,941,230-199,1861,186162,743,3691,902,052
Spain13,731,478-118,434-13,557,69955,345231293,9152,535471,036,32810,082,298
Vietnam11,526,4615343,186-10,612,447870,8288116,48443685,826,548867,342
Australia11,295,446-18,615-11,235,77141,06049433,29471478,835,0483,024,116
Argentina10,032,709-130,394-9,868,43033,885363218,0542,83435,716,069776,264
Taiwan9,505,55122,29116,276309,081,296407,979-397,91268130,092,1101,259,685
Netherlands8,581,421-22,989-8,546,23912,19353498,5881,33625,984,4351,509,718
Iran7,564,146-144,747-7,337,43381,96622487,9321,68354,420,785632,632
Mexico7,367,712789332,19086,602,357433,1654,79856,0012,52519,331,506146,938
Indonesia6,729,756183160,81076,564,6694,2772,77124,109576114,158,919408,975
Poland6,378,40253118,715-5,335,940923,747696169,0103,14638,107,7031,009,749
Colombia6,356,309-142,486-6,179,50134,322342123,3932,76636,951,507717,327
Austria5,776,7471,98721,662-5,727,45827,62736637,1382,389211,273,52423,302,116
Greece5,708,301-35,630-5,655,24017,431115553,3103,454102,228,3659,909,078
Portugal5,563,265-26,002-5,532,1535,11061548,6152,56445,904,3444,526,801
Ukraine5,370,131-111,020-5,252,4536,658-124,3312,57032,603,805754,855
Chile5,116,768-63,791-5,047,9635,014109265,8033,31448,112,5742,499,329
Malaysia5,036,140-36,940-4,989,7209,48021151,7771,11367,641,7282,038,564
Israel4,785,31760612,17734,767,4175,72357513,1161,30641,373,3644,436,346
N. Korea4,772,813-74-4,772,739--183,6363--
Thailand4,726,9846733,86544,692,6364831,49667,45348317,270,775246,450
Belgium4,691,499-33,557-4,642,68315,25948402,0732,87636,548,5443,132,300
Czechia4,588,8204842,30414,538,1788,33817427,3923,94056,883,0865,297,963
Canada4,539,229-50,135-4,439,54249,55299118,2451,30666,343,1231,728,207
Peru4,481,246-218,810-4,257,3735,06358133,0376,49637,736,5271,120,303
Switzerland4,385,701-14,452-4,365,1096,14043499,8731,64723,318,7432,657,819
Philippines4,073,21625965,77583,997,4899,95216236,20358534,318,183305,026
South Africa4,055,416-102,595-3,912,50640,31519266,7491,68926,473,049435,726
Romania3,325,0062,35867,576343,248,6508,780117174,7123,55126,389,9881,386,660
Denmark3,173,137598,13823,163,3791,62019543,8161,395129,141,27722,132,371
Hong Kong2,876,46435813,33852,471,479391,64728378,2681,75476,123,87010,010,636
Sweden2,693,458-23,246-2,656,75013,46212263,5742,27519,410,5271,899,460
Serbia2,469,468-17,695-2,438,59813,17510285,3882,04512,131,5921,402,007
Iraq2,465,545-25,375-2,439,4976732158,47460219,544,451463,523
Singapore2,216,4582731,72212,144,17270,564-372,91829024,756,6664,165,302
Hungary2,191,827-48,658-2,137,3055,86411228,1675,06511,394,5561,186,160
New Zealand2,182,3551,5103,78142,169,3209,254-445,5427727,710,6371,574,177
Bangladesh2,037,506-29,441-1,991,17016,8951,33112,13617515,230,79390,721
Slovakia1,860,7671720,94021,839,17565228340,7883,8357,389,3711,353,317
Georgia1,814,180-16,926-1,776,54820,706-457,1184,26516,920,0794,263,340
Jordan1,746,997-14,122-1,731,0071,86859169,5971,37117,201,8851,669,945
Ireland1,700,253-8,462-1,685,0156,77626338,6821,68612,984,2572,586,403
Pakistan1,576,2861530,640-1,538,6896,957116,86913430,570,862133,213
Norway1,477,737-5,112-1,471,76486120268,12592811,002,4301,996,315
Finland1,458,619-8,639-1,447,1802,80021262,5801,55512,017,7112,163,420
Kazakhstan1,405,8022213,695-1,383,0209,0872473,20071311,575,012602,707
Slovenia1,321,220637,056-1,310,5993,56515635,8033,3962,823,6181,358,793
Lithuania1,295,958259,54011,281,9734,4459486,8903,58410,347,2513,887,448
Bulgaria1,295,275-38,174-1,254,2522,84937189,2415,57710,980,3331,604,234
Morocco1,272,229-16,296-1,255,86766333,68143112,928,604342,273
Croatia1,267,5241317,87181,249,11653722312,2534,4025,474,0341,348,521
Lebanon1,228,399-10,787-1,087,587130,02574183,7591,6144,795,578717,380
Guatemala1,227,024-20,098-1,203,2693,657566,0261,0816,738,524362,597
Bolivia1,187,68520322,345-1,145,46319,87722099,0341,8632,705,422225,590
Costa Rica1,182,371-9,142-860,711312,51852228,1531,7644,659,757899,158
Tunisia1,150,278-29,302--1,120,9764495,4852,4324,996,410414,755
Cuba1,112,42978,530-1,103,787112298,39675414,298,4791,264,720
Ecuador1,051,239-35,942-1,011,6823,61575958,0371,9843,082,403170,173
UAE1,049,274-2,348-1,032,52514,401-104,076233198,601,06019,698,998
Uruguay1,031,581-7,601-1,022,0551,92518295,0732,1746,114,8221,749,083
Panama1,029,061-8,594-1,019,3451,12216231,4081,9337,458,7051,677,258
Mongolia1,007,865-2,179-1,005,64244192298,3556454,030,0481,193,000
Nepal1,001,099312,020-989,05920-33,1213986,003,142198,611
Belarus994,037-7,118-985,5921,327-105,38175513,646,6411,446,722
Latvia975,282146,214-968,75331513527,5113,3617,857,6434,250,046
Saudi Arabia827,916559,5711815,4812,8642523,09726745,043,8971,256,633
Azerbaijan827,903-10,081-817,590232-80,3779797,484,660726,652
Paraguay806,256-19,820--786,4367110,3582,7132,657,506363,751
Bahrain700,452-1,543-698,40050915392,63486510,682,4445,987,974
Sri Lanka671,988116,828-655,1582-31,1457806,486,117300,619
Kuwait662,858-2,570-660,23751-151,3265878,455,7431,930,391
Dominican Republic660,095-4,384-644,78510,926459,7033973,740,928338,350
Cyprus642,663-1,287-633,4227,95460525,3151,0529,640,1187,879,860
Myanmar633,819-19,490-614,28148-11,4773539,934,569179,886
Palestine621,008-5,404-615,44515917116,1731,0113,078,533575,907
Estonia613,507-2,904-524,99085,6133464,1062,1973,652,8502,763,312
Moldova598,073-11,950-504,14281,98149149,0282,9783,216,305801,437
Venezuela551,412-5,845-544,8437243618,8412003,359,014114,771
Egypt515,645-24,613-442,18248,8501224,8572323,693,36734,792
Libya507,159-6,437-500,7175-72,0329142,483,446352,725
China503,302-5,272-379,053118,9777,5573474160,000,000110,461
Ethiopia499,493277,572-486,5315,390-4,134635,458,22445,179
Qatar492,283-686-491,303294-165,2002304,065,3691,364,257
Réunion485,895-919-418,57266,40410535,0911,0121,603,6601,766,027
Honduras470,337-11,102--459,23510546,0161,0861,616,498158,151
Armenia446,008-8,717-435,1622,129-150,0722,9333,242,9011,091,164
Bosnia401,3541016,2531379,0666,035-123,5195,0021,884,406579,939
Oman399,154-4,260-384,66910,225274,97380025,000,0004,695,724
Macedonia346,428-9,638-336,623167-166,4484,6312,216,1931,064,810
Kenya342,810-5,688-337,0408216,0981013,967,06270,569
Zambia340,172-4,044-334,0912,037-17,4712083,859,335198,217
Albania334,157-3,595-328,9441,618-116,5781,2541,941,032677,173
Botswana328,887-2,798-325,6104791134,7261,1462,026,898830,300
Luxembourg297,757-1,133-288,9917,633-463,5281,7644,412,5676,869,188
Montenegro286,295602,7971283,1563426455,9204,4542,696,9504,294,848
Brunei275,220-225-243,60131,3943617,873505717,7841,611,437
Algeria271,376-6,881-182,74381,752-5,984152230,8615,091
Nigeria266,463-3,155-259,8503,458111,229155,708,97426,339
Zimbabwe261,606-5,652-254,9511,0031217,0633692,525,756164,744
Uzbekistan250,508-1,637-241,4867,385237,286481,377,91540,077
Mozambique231,994-2,233-228,805956117,011671,371,12741,437
Martinique229,577-1,095--228,48212613,6992,927828,9282,215,870
Lao People's Democratic Republic217,9675758--217,209-29,1361011,233,207164,845
Iceland208,605-229--208,3762603,9646631,996,3845,780,036
Afghanistan208,502117,879-186,07614,547455,1161931,187,51429,138
Kyrgyzstan206,591-2,991-196,4067,19413130,7054451,907,195283,460
El Salvador201,785-4,230-179,41018,145830,8056462,610,114398,467
Guadeloupe201,394-1,007--200,38719503,7442,519938,0392,346,306
Trinidad and Tobago187,585-4,319-182,8683988133,3623,071887,114630,686
Maldives185,713-311-163,68721,71525343,2875752,213,8314,092,223
Ghana171,112-1,462-169,6361425,282452,527,31978,015
Namibia170,496-4,083-166,32489-64,7321,5501,062,663403,460
Uganda170,328-3,630-100,43166,26733,517753,012,40862,198
Jamaica153,407-3,480-102,21247,715-51,3911,1661,183,986396,633
Cambodia138,69123,056-135,62213-8,0781783,091,420180,062
Rwanda133,090-1,468-131,55963-9,7861085,959,042438,150
Cameroon123,993-1,965-118,6163,412134,442701,751,77462,762
Malta116,953-824-115,4736564263,3881,8562,107,0484,745,251
Barbados106,157-571-105,57016-368,5711,982790,3542,744,066
Angola105,184-1,931-103,21637-3,003551,499,79542,818
Channel Islands101,062-223-100,732107-572,7091,2641,252,8087,099,551
French Guiana98,028-420-11,25486,3546312,0231,337651,2572,072,951
DRC95,473-1,463-84,2279,783-1,00215846,7048,890
Senegal88,900-1,968-86,91517-5,0361111,146,54364,946
Malawi88,505-2,686-85,337482674,386133624,78430,959
Côte d'Ivoire87,981-833-87,13612-3,171301,671,60460,255
Suriname82,020-1,398--80,622-137,4262,342239,603401,459
New Caledonia79,820-314-79,480269274,3761,07998,964340,182
French Polynesia77,957-649--77,3087274,3382,284--
Swaziland74,133-1,422-72,67635-62,5691,2001,048,704885,119
Guyana72,922-1,294-71,279349-91,8361,630717,283903,328
Belize70,610-688-69,868546171,3041,669576,0161,397,453
Fiji68,820-883-66,7801,157-75,671971667,715734,184
Madagascar67,827-1,419-66,37038-2,32549524,20917,966
Sudan63,736-5,001-58,284451-1,386109562,94112,240
Mauritania63,664-997-62,433234-12,9872031,009,957206,030
Cabo Verde63,227-413-62,7555923111,378728401,622707,482
Bhutan62,598-21-61,5641,013-79,445272,303,7342,923,739
Syrian Arab Republic57,453-3,164-54,289--2,967163146,2697,553
Burundi52,162-38-51,393731-4,1323345,74227,386
Seychelles50,355-172-50,026157-506,4571,730--
Gabon48,980-306-48,6686-21,0081311,621,909695,641
Andorra47,839-165-47,56311114617,5722,130249,8383,225,256
Papua New Guinea46,663-669-43,9822,01275,02272249,14926,813
Curaçao45,986-295-44,7209713277,8121,782496,6933,000,640
Aruba43,993-236-42,4381,3192408,8232,193177,8851,653,068
Tanzania42,600-846--41,754767313--
Mayotte42,002-188--41,814-146,727657176,919618,038
Mauritius41,652-1,043-39,943666-32,675818358,675281,374
Togo39,354-290-39,0613-4,53333806,76292,936
Guinea38,240-467-37,7571682,75834660,10747,607
Isle of Man38,008-116--37,892-443,3351,353150,7531,758,422
Bahamas37,491-833-36,366292193,6072,080257,839643,767
Lesotho34,790-723-25,9808,087-15,990332431,221198,199
Faroe Islands34,658-28--34,6305703,959569778,00015,802,409
Haiti34,008-860-32,986162-2,91274132,42211,337
Mali32,780-743-31,95780-1,52735789,10936,748
Cayman Islands31,472-37-8,55322,8821467,797550222,7733,311,280
Saint Lucia29,803-409-29,095299-160,9992,209210,9831,139,752
Benin27,989-163-27,8233-2,18913604,31047,268
Somalia27,318-1,361-13,18212,775-1,62281400,46623,778
Congo25,375-386-24,006983-4,37767347,81559,991
Solomon Islands24,575-153--24,422134,077212--
Timor-Leste23,414-138-23,102174-17,098101278,529203,391
San Marino23,403-122-23,245364686,6073,579157,6344,624,732
Micronesia22,676-58--22,6181193,00549454,967467,848
Burkina Faso22,025-396-21,59633-99618248,99511,265
Liechtenstein21,337289-21,23612-555,8392,318112,4572,929,559
Gibraltar20,399-111-16,5793,709-605,2403,293534,28315,852,213
Grenada19,680-238-19,358844173,4302,097182,9811,612,523
Bermuda18,766-157-18,59316-302,9762,5351,024,94716,547,684
Nicaragua18,491-225-4,22514,041-2,72833--
South Sudan18,368-138-18,11511511,58112410,28035,313
Tajikistan17,786-125-17,264397-1,78613--
Equatorial Guinea17,186-183-16,880123511,483122365,697244,342
Tonga16,734-13-15,6381,083-155,305121535,0094,965,327
Monaco16,056-65-15,98294403,5891,63478,6461,976,875
Samoa16,022-29-1,60514,388-79,223143187,397926,612
Dominica15,760-74-15,67313-217,8481,023229,3443,170,187
Djibouti15,690-189-15,42774-15,441186305,941301,094
Marshall Islands15,554-17-15,5289-258,987283--
Central African Republic15,361-113-14,77747123,0622381,29416,205
Gambia12,586-372-12,18925-4,919145155,68660,851
Saint Martin12,233-63-1,39910,7717307,9031,586112,3822,828,643
Vanuatu12,014-14-11,97624-37,3304424,97677,606
Greenland11,971-21-2,7619,1894210,117369164,9262,894,810
Yemen11,945-2,159-9,1246622338369329,59210,579
Caribbean Netherlands11,648-38-10,4761,134-437,1221,42630,1261,130,559
Sint Maarten11,010-89-10,90516-250,4212,02462,0561,411,454
Eritrea10,189-103-10,086--2,7822823,6936,470
Niger9,931-312-8,890729138112254,5389,759
Saint Vincent and the Grenadines9,581-123-9,44810-85,8891,103113,4221,016,773
Antigua and Barbuda9,106-146-8,9546191,5091,46718,901189,943
Comoros8,992-161-8,8274-9,909177--
Guinea-Bissau8,947-176-8,65611564,33685145,23170,385
Liberia8,053-294-7,752721,51855139,82426,356
Sierra Leone7,760-126--7,634-93415259,95831,296
Chad7,652-194-4,8742,584-43911191,34110,988
British Virgin Islands7,305-64--7,241-238,7572,092107,3393,508,269
Cook Islands6,999-2-6,9934-398,32711419,6901,120,596
Saint Kitts and Nevis6,591-46-6,53213-122,348854126,8922,355,479
Turks and Caicos Islands6,522-38-6,451334164,113956611,52715,387,811
Sao Tome and Principe6,279-77-6,202--27,57833829,036127,530
Palau5,986-9-5,9761-328,30649468,8203,774,475
St. Barth5,420-6--5,414-544,99760378,6467,908,095
Kiribati4,991-18-2,7032,270340,439146--
Nauru4,621-1-4,60911-423,8289220,5091,881,042
Anguilla3,904-12-3,879134256,33678851,3823,373,736
Macao3,4861120-3,3579-5,2231807,85011,760
Saint Pierre Miquelon3,452-2-2,4491,0011599,41034725,4004,410,488
Wallis and Futuna3,427-7-4382,982-312,05663720,5081,867,419
Tuvalu2,805----2,805-232,471---
Saint Helena2,166---22,164-354,211---
Falkland Islands (Malvinas)1,930---1,930--545,352-8,6322,439,107
Montserrat1,403-8-1,37619-282,5781,61117,7623,577,442
Niue741---7365-456,843---
Diamond Princess712-13-699------
Holy See (Vatican City State)29---29--36,295---
Western Sahara10-1-9--162--
MS Zaandam9-2-7------
Tokelau5----5-3,628---
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا