جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA46,287,71823,122756,13741636,030,3339,501,24813,839138,7782,267679,360,9242,036,833
India34,174,84316,071454,30155933,540,950179,5928,94424,450325598,431,162428,149
Brazil21,723,55911,716605,45724620,895,886222,2168,318101,2602,82263,776,166297,280
UK8,734,93444,985139,4611357,116,1791,479,294892127,7942,040324,387,7054,745,854
Russia8,205,98337,678229,5281,0757,143,137833,3182,30056,1991,572202,100,0001,384,093
Turkey7,827,01326,21768,9172177,259,585498,51163391,51980694,164,9421,101,039
France7,120,8636,291117,463236,909,61993,7811,049108,7781,794151,204,9542,309,805
Iran5,851,6707,081125,0521245,402,865323,7534,34668,5241,46432,619,228381,977
Argentina5,279,818908115,82345,145,60918,386737115,4382,53224,781,146541,816
Spain4,997,732-87,132-4,848,43262,168435106,8381,86366,213,8581,415,478
Colombia4,989,6811,660127,032384,833,55229,09734296,7162,46226,494,409513,549
Italy4,737,4623,908131,802394,531,64474,01633878,5052,184100,645,3741,667,816
Germany4,464,6679,26795,794-4,200,000168,8731,33653,0661,13973,348,901871,811
Indonesia4,239,396802143,176234,081,41714,803-15,28851644,852,001161,746
Mexico3,777,2094,653285,9532843,137,453353,8034,79828,9002,18811,183,02985,562
Poland2,968,2006,27476,434752,683,645208,12139978,5402,02221,758,129575,727
South Africa2,919,33244988,914232,811,17819,24054648,4261,47518,342,808304,271
Philippines2,751,6675,80741,585652,647,03163,0513,19424,68237322,602,470202,741
Ukraine2,748,61423,22963,4864832,369,695315,43317763,3461,46313,927,353320,979
Malaysia2,426,0505,82828,5342222,320,39177,12562073,72486733,295,3641,011,797
Peru2,194,132-200,003--1,994,12987365,3585,95818,728,727557,882
Netherlands2,076,2735,67618,313231,973,33884,622182120,8231,06617,790,2801,035,257
Iraq2,045,0271,06422,937361,984,43937,65123149,39855415,660,404378,283
Thailand1,841,1319,74218,699741,720,629101,8032,72826,2912679,201,621131,398
Czechia1,726,6904,22430,60651,665,06631,018123160,8482,85139,824,0153,709,757
Japan1,716,39332518,183101,692,4285,78220813,62514426,052,518206,815
Canada1,696,76485028,739101,638,67829,34776544,44875345,496,2841,191,807
Chile1,680,0171,99437,662111,629,12513,23043986,9101,94823,076,4181,193,786
Bangladesh1,567,41727827,81491,530,9418,6621,5359,39516710,203,66561,162
Romania1,550,20315,26144,2904371,313,756192,1571,85481,2912,32314,293,541749,535
Israel1,322,3955018,04671,300,95413,395303141,79786328,799,6733,088,106
Belgium1,312,3606,68225,846111,200,84785,667232112,5962,21721,151,7531,814,743
Pakistan1,267,94555228,359151,215,50524,0811,6485,59812520,444,53690,269
Sweden1,165,996-14,956-1,133,62117,41929114,5211,46913,014,9071,278,288
Serbia1,092,4766,7489,44860957,601125,427282125,6971,0876,142,335706,717
Portugal1,084,53488318,12941,035,45030,95560106,7681,78519,550,6801,924,688
Cuba944,4311,3938,16714930,3615,90316583,44872210,332,305912,943
Morocco944,07642414,6066924,0095,46134725,1883909,998,802266,766
Kazakhstan926,5341,73211,90728869,94044,68722148,58662411,575,012606,980
Vietnam884,8953,37321,62077804,66458,611-8,98522042,517,091431,724
Switzerland862,408-11,193-819,08732,12810098,7041,28111,479,3921,313,841
Jordan849,75875810,94111821,45817,35959082,2181,05910,713,3241,036,569
Hungary843,825-30,492-793,84219,49116987,6403,1677,236,933751,632
Nepal808,53443811,3458786,63010,559-27,1143804,362,451146,292
Austria794,9823,75611,24512754,07229,66522787,6161,23994,627,73610,429,002
UAE739,190842,1291733,1273,934-73,57821291,043,9969,062,387
Greece714,2833,15515,59843663,77434,91135368,9701,50624,512,3812,366,861
Tunisia711,52112425,1397685,0841,29813559,3922,0983,039,548253,717
Georgia688,8044,4679,69942626,47852,627-173,1032,4379,889,0892,485,221
Lebanon637,3126278,4494612,10316,76020093,9231,2454,780,275704,485
Guatemala593,459-14,615-569,4279,417532,3457972,820,537153,727
Belarus584,1902,0794,49917556,49623,195-61,8504769,335,239988,352
Bulgaria568,0733,35423,03358466,52278,51860282,5683,3485,265,709765,359
Costa Rica555,970-6,946-484,43164,593316107,8541,3472,524,241489,683
Saudi Arabia548,205438,7762537,2462,1837415,43324730,018,274845,082
Sri Lanka535,52955413,59319503,09018,846-24,8736315,381,256249,936
Azerbaijan514,2892,3156,86922483,55923,861-50,1336705,095,973496,756
Ecuador514,087-32,937-443,88037,27075928,5721,8311,895,185105,332
Bolivia509,27657418,8965471,65918,72122042,8661,5902,502,204210,609
Myanmar493,5761,06718,51120455,17619,889-8,9933374,720,60186,007
Panama471,253-7,306-461,6232,32449107,0211,6594,018,662912,634
Paraguay460,7012216,2301444,1932781263,5722,2401,880,638259,510
Slovakia453,2313,45612,8959411,52128,81523682,9622,3603,842,243703,308
Croatia443,0323,5859,01025416,70317,319128108,7952,2133,026,033743,102
Ireland428,1522,4275,369-375,35147,4329385,4631,0727,897,2261,576,362
Palestine420,613-4,349-405,96710,2976180,0268272,603,021495,254
Kuwait412,506252,460-409,568478594,7645654,683,0581,075,831
Venezuela398,611-4,790-379,40314,41868114,0701693,359,014118,565
Uruguay391,890-6,070-384,0811,73920112,3071,7403,754,9291,076,078
Lithuania385,6403,0505,60215344,07535,963236144,2942,0965,436,5152,034,169
Dominican Republic375,5458234,1066365,1496,29023634,1723742,172,916197,719
Denmark375,0651,2622,6971360,72511,6431664,45746385,162,61714,635,644
Honduras374,14831010,19210115,359248,59716537,0071,0081,080,111106,835
Ethiopia362,0884416,34714332,94522,7965283,051533,644,79830,713
Libya352,881-4,982-286,44061,459-50,4617121,757,954251,380
South Korea350,4761,5072,74520322,53625,1953276,8285315,481,473301,625
Mongolia348,1881,7331,64317313,25633,289192104,0254914,030,0481,204,023
Moldova327,0941,5687,45935305,06814,56728581,3321,8551,965,179488,643
Egypt322,852-18,195-272,50532,152903,0791743,693,36735,225
Slovenia318,4122,2694,6778296,29517,44082153,1332,2491,685,449810,581
Oman304,116-4,107-299,492517757,64477825,000,0004,738,627
Armenia293,0141,9625,97531259,70527,334-98,6422,0111,975,680665,105
Bahrain276,461-1,393-274,4186502155,4467836,779,8213,812,092
Kenya252,6281295,2556246,0271,346324,567952,669,46748,259
Bosnia247,958-11,322-192,21844,418-76,1983,4791,281,963393,949
Qatar238,43677608-236,8409881184,9192172,787,349992,715
Nigeria210,136-2,855-198,1179,16411988133,142,97114,770
Zambia209,629193,6591205,793177811,0021922,569,408134,847
Algeria205,750675,8863141,12958,735164,584131230,8615,144
Latvia200,3212,9323,01826165,46131,842154107,7621,6244,789,6732,576,585
Norway199,875325894-88,952110,0291136,4961638,039,1521,467,911
Macedonia199,5394827,03617186,2116,292-95,7823,3771,361,893653,731
Botswana184,919-2,396-181,1871,336176,6189931,804,128747,508
Uzbekistan183,1913721,3022179,0192,870235,372381,377,91540,406
Albania181,2526292,8707171,4756,907363,0739991,280,641445,643
Kyrgyzstan180,4671192,6503175,0072,81013127,0783981,757,194263,661
Estonia180,2521,6431,4545159,25419,54437135,7621,0952,074,6791,562,610
Singapore169,2613,5983006139,22929,7325828,6385120,667,0263,496,708
Australia156,4012,0871,62211121,78032,9993126,0426342,062,4341,624,908
Afghanistan155,94097,2531127,46121,2261,1243,892181769,43819,202
Finland153,156-1,139-46,000106,0173027,5862057,377,4741,328,804
Mozambique151,220251,9281148,645647324,66860933,92928,829
Montenegro140,4895262,0592133,9774,45357223,6483,278795,4471,266,293
Zimbabwe132,588-4,663-126,978947128,7543081,479,99797,721
Ghana129,8052131,1701126,5392,096414,067371,842,45857,724
Namibia128,8013573,5461124,353902449,5221,363739,541284,340
Uganda125,6451083,198496,48125,9662072,638671,773,18137,235
Cyprus121,54697569190,75530,2222299,7234679,420,9087,729,424
Cambodia117,6441442,72510112,6582,261-6,9121602,584,278151,830
El Salvador112,290-3,5541094,06914,66734617,1995441,347,189206,341
Cameroon100,289-1,600-80,43318,2561523,659581,751,77463,918
Rwanda99,354291,320245,51152,52337,431993,045,617227,787
China96,715504,636-91,5305497673160,000,000111,163
Jamaica88,1591892,1752256,43529,5492229,603730632,060212,239
Maldives86,830225240-85,0571,53323157,0284341,577,9502,853,647
Luxembourg80,603-842-78,1731,5885126,0881,3173,571,3545,586,692
Senegal73,891111,877171,9902434,267108829,95347,923
Angola63,691-1,693-52,4499,549281,862501,043,45130,513
Malawi61,757102,296-57,1312,330673,123116422,00721,342
Côte d'Ivoire61,152-689-59,707756-2,246251,066,67839,174
DRC57,432-1,091-50,9305,411-61712306,2993,290
Trinidad and Tobago55,4372341,639649,2094,5892239,4451,166380,282270,585
Réunion54,438-372-53,6963703360,2424121,279,6181,416,045
Guadeloupe54,350-736-2,25051,36423135,8031,839495,2861,237,556
Fiji51,977-673-48,9152,389157,438744434,351479,984
Suriname47,875-1,054-29,41817,4031580,6661,776143,679242,090
Swaziland46,38411,241245,0271161039,4471,055365,913311,192
French Guiana44,060-299-9,99533,76623142,698968421,7161,365,815
Madagascar42,898-958-41,32261831,49933249,5108,719
Martinique42,634-670-10441,8601113,7261,787376,9211,005,431
Syrian Arab Republic41,2223002,4921425,60613,124-2,283138103,5665,736
Sudan40,2386883,0996132,9054,234-89169238,5795,280
French Polynesia40,178-635-33,5006,04312141,9572,24426,35593,118
Cabo Verde38,13032349237,4223592367,622619211,025374,245
Malta37,5396459-36,450630384,7231,0361,211,4562,734,176
Mauritania36,866-791-35,622453227,666164483,736100,593
Lao People's Democratic Republic34,9854675016,55828,377-4,7197592,47279,920
Guyana34,877-893-30,5673,4171944,0641,128344,591435,359
Gabon34,601-224-28,3106,0672515,082981,299,344566,371
Guinea30,626-385-29,407834242,25228564,88741,546
Papua New Guinea26,731-329-23,4132,98972,91636207,20722,601
Tanzania26,034-724--25,310742012--
Togo25,98922242225,455292-3,04628540,60963,366
Belize25,445-473-22,2122,7601062,5121,162297,404730,649
Benin24,560-161-23,97142851,95913604,31048,203
Haiti23,406-658-20,1492,599-2,02157120,50710,403
Bahamas22,179-642-20,1811,3561555,7051,612154,104387,050
Seychelles21,903-119-21,567217-220,9261,20021,504216,901
Lesotho21,5849656-12,1898,739-9,972303232,781107,549
Somalia21,269-1,180-9,92710,162-1,29172239,29214,528
Mayotte20,485-182-2,96417,339-72,799647176,919628,732
Burundi19,8942738-77319,083-1,6113345,74227,991
Timor-Leste19,7667120-19,57769-14,62989169,501125,446
Tajikistan17,086-124-16,9602-1,74013--
Mauritius17,047-148-1,85415,045-13,375116358,675281,418
Curaçao16,998-172-16,6301964103,0371,043300,5861,822,065
Congo16,408-239-12,4213,748-2,88142188,20733,048
Taiwan16,3647846-15,404114-685357,219,822302,425
Nicaragua16,241-207-4,22511,809-2,41431--
Aruba15,80010171-15,4811487147,1711,593177,8851,656,933
Mali15,776-558-14,546672-75127444,65321,164
Andorra15,404-130-15,182924198,9491,679193,5952,500,355
Burkina Faso14,793-214-14,287292-68310222,83710,293
Barbados14,753-126-10,0954,532-51,255438369,9201,285,181
Djibouti13,4448181-13,18875-13,354180233,338231,775
Equatorial Guinea13,16669163-12,53746619,000111238,486163,017
Iceland12,899-33-12,213653-37,482961,116,8383,245,348
Channel Islands12,594-99-11,913582-71,575563994,1485,650,013
Saint Lucia12,385-239-11,721425467,0461,29484,733458,703
Hong Kong12,3206213-12,01691-1,6262826,215,1503,460,106
South Sudan12,279-133-11,88925721,08012245,17021,572
Brunei11,9012298019,3682,453626,868181468,5871,057,883
Central African Republic11,518-100-6,8594,55922,3322060,22812,194
New Caledonia10,45466252-5510,1472936,16387242,756147,903
Gambia9,956-339-9,6011633,974135103,64741,375
Yemen9,662121,83836,1781,6462331560265,2538,645
Isle of Man9,1076557-8,3257251106,364666128,7711,503,965
Eritrea6,789145-6,70737-1,8801223,6936,562
Sierra Leone6,396-121-4,3931,882-78115160,72919,629
Niger6,2481220715,916125-2478168,5286,649
Guinea-Bissau6,131-141-5,410580-3,02270101,67750,122
Gibraltar5,8581698-5,5871732173,9412,910380,21211,289,625
Liberia5,811-287-5,4586621,11555128,24624,603
Grenada5,8091419625,480133-51,3141,73178,891696,892
Bermuda5,612-96-5,345171190,5501,549581,5769,383,739
New Zealand5,55410528-4,4071,11951,11063,894,908778,655
San Marino5,475-91-5,367172160,9162,67581,5422,396,602
Chad5,067-174-4,87419-29710148,0828,691
Saint Vincent and the Grenadines4,814-60-3,0081,746243,21453984,787761,104
Dominica4,508-30-4,075403-62,42041587,5251,211,922
Sint Maarten4,472-75-4,3534410102,7791,72453,1051,220,496
Comoros4,2044147-4,03522-4,704164--
Antigua and Barbuda3,994-97-3,352545940,34898017,674178,547
Saint Martin3,850-55-1,3992,396797,4041,39154,3031,373,855
Sao Tome and Principe3,697656-3,183458-16,47024914,68965,440
Liechtenstein3,524360-3,41549192,0801,56849,1261,283,635
Monaco3,389134-3,31837285,57085854,9601,387,704
Turks and Caicos Islands2,951-23-2,87553174,89858494,7892,405,812
British Virgin Islands2,725-37-2,64939789,3621,21382,5702,707,746
Saint Kitts and Nevis2,623421-2,243359148,85539151,994968,411
Bhutan2,617-3-2,6059-3,34441,188,9201,519,002
Caribbean Netherlands2,379-19-2,26496-89,63571625,579963,754
St. Barth1,589-6-4621,121-160,24660538,3693,869,403
Faroe Islands1,537892-1,319216-31,30041458,0009,326,952
Cayman Islands1,196342-923271-17,92330136,7802,049,783
Anguilla793-1-70191-52,2476642,9192,827,711
Greenland731---64190212,847-84,2631,480,922
Diamond Princess712-13-699------
Wallis and Futuna445-7-438--40,52563720,5081,867,589
Macao77---6611-117-4,9887,547
Falkland Islands (Malvinas)68---671-18,826-7,6432,116,002
Montserrat41-1-346-8,2072001,408281,825
Saint Pierre Miquelon32---32--5,558-10,1731,767,066
Holy See (Vatican City State)27---27--33,582---
Solomon Islands20---20--28-4,5006,349
Western Sahara10-1-81-162--
MS Zaandam9-2-7------
Palau8---8--439-11,133611,468
Marshall Islands4---4--67---
Vanuatu4-1-3--13323,00072,671
Samoa3---3--15---
Saint Helena2---2--328---
Micronesia1---1--9---
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید