جهان کرونا در یک نگاه

کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
USA33,369,192-594,006-26,105,4116,669,7759,279100,3151,786454,453,2021,366,188
India21,485,285-234,071-17,597,4103,653,8048,94415,441168296,775,209213,284
Brazil15,009,023-417,176-13,591,3351,000,5128,31870,1891,95146,616,516218,001
France5,728,090-105,850-4,786,754835,4865,23187,5911,61977,792,6231,189,567
Turkey4,977,982-42,187-4,626,799308,9963,37858,49249648,712,606572,383
Russia4,855,128-112,246-4,472,338270,5442,30033,257769130,600,000894,598
UK4,428,553-127,583-4,240,47560,49518264,9471,871161,933,6732,374,830
Italy4,082,198-122,263-3,557,133402,8022,30867,6012,02560,203,970996,977
Spain3,559,222-78,726-3,239,382241,1142,21276,1001,68347,213,0671,009,471
Germany3,486,462-84,811-3,107,300294,3515,04941,5001,01056,836,969676,545
Argentina3,095,582-66,263-2,757,230272,0895,29967,9661,45511,610,358254,915
Colombia2,951,101-76,414-2,773,220101,4676,00657,4811,48815,201,520296,092
Poland2,818,378-68,993-2,546,751202,6342,33474,5381,82514,546,443384,709
Iran2,610,018-73,906-2,057,692478,4205,51530,74287116,652,514196,144
Mexico2,358,8312,846218,1731661,879,713260,9454,79818,1341,6776,714,85251,623
Ukraine2,097,024-45,451-1,711,709339,86417748,1951,0459,487,141218,041
Peru1,832,671-63,223-1,720,66548,7832,65854,9381,89511,483,598344,243
Indonesia1,697,305-46,496-1,552,53298,277-6,15016815,023,29254,439
Czechia1,641,120-29,521-1,569,86241,737435153,0072,75219,341,9191,803,309
South Africa1,590,370-54,620-1,511,90523,84554626,53391110,805,804180,279
Netherlands1,538,589-17,269-1,295,738225,58280689,6251,00612,762,141743,413
Canada1,265,320-24,489-1,159,50681,3251,45633,27964432,266,260848,630
Chile1,229,248-26,895-1,166,22736,1263,18863,8411,39713,366,644694,199
Iraq1,098,187-15,673-986,13496,38056626,7983829,565,625233,417
Philippines1,080,172-17,991-999,01163,1707509,74816212,120,695109,382
Romania1,062,527-28,710-1,005,62328,1941,10055,5461,5018,381,037438,137
Belgium1,003,746-24,406-878,558100,78279486,2902,09812,759,2771,096,886
Sweden1,002,121-14,158-827,604160,35940198,7071,3958,798,383866,624
Pakistan845,833-18,537-743,12484,1725,1073,7688312,056,98653,706
Israel838,828-6,374-831,3311,1238791,20169314,315,2081,556,409
Portugal838,475-16,988-798,95222,5357782,4341,67010,781,6311,059,983
Hungary787,647-28,297-546,246213,10448581,7102,9365,475,551568,029
Bangladesh769,160-11,796-702,16355,2011,1204,631715,582,26333,613
Jordan717,930-9,014-698,20110,71572969,7798766,798,116660,741
Serbia697,241-6,499-653,82136,92113880,0737463,894,730447,283
Switzerland669,067-10,695-599,67758,69521476,8331,2287,057,364810,437
Austria627,484-10,333-597,92219,22943469,3371,14233,702,2593,724,074
Japan616,123-10,517-542,56963,0371,0984,8848312,150,72296,321
Lebanon531,234-7,415-475,38348,43647878,1281,0914,069,394598,482
UAE530,944-1,604-511,34018,000-53,14116145,255,3154,529,521
Morocco513,016-9,049-499,9174,05015013,7612436,311,023169,289
Malaysia427,927-1,610-392,55533,76235413,080499,821,638300,212
Saudi Arabia423,406-7,032-406,5899,7851,33312,00519917,314,863490,915
Bulgaria408,372-16,800-345,48946,08358759,1502,4332,562,234371,120
Ecuador395,327-19,018-329,58246,72762122,1241,0641,322,67374,021
Slovakia384,660-11,920-366,2306,51027770,4262,1822,697,906493,952
Nepal368,580-3,529-292,49072,561-12,4611192,578,41887,174
Panama366,364-6,255-356,1443,96510583,7981,4312,439,336557,947
Belarus364,951-2,602-355,5316,818-38,6332755,939,162628,703
Greece355,445-10,847-320,96623,63275434,2441,0458,324,935802,026
Croatia341,052-7,355-321,75511,94223683,5141,8011,855,623454,387
Kazakhstan334,812-3,833-288,18742,79222117,65320210,405,087548,613
Azerbaijan324,685-4,635-301,00619,044-31,7814543,300,581323,069
Georgia317,719-4,227-297,67615,816-79,7751,0614,291,2921,077,489
Tunisia317,010-11,208-272,50533,29752926,5889401,344,853112,795
Bolivia314,1901,78313,15128258,06842,97115826,6101,1141,226,152103,847
Palestine300,387-3,326-281,58615,47513357,7556391,763,038338,979
Paraguay291,540-6,883-241,04043,61754540,4569551,133,277157,259
Kuwait281,772-1,621-265,53014,62119965,1683752,379,181550,254
Dominican Republic269,184-3,514-230,03335,63721524,6063211,423,534130,125
Costa Rica263,094-3,341-211,04348,71040951,2516511,025,064199,685
Ethiopia260,802-3,822-205,45851,5227482,222332,604,37622,192
Denmark256,482-2,493-243,71810,2713444,14942940,588,0866,986,557
Lithuania254,091-4,000-228,69621,39518394,4571,4872,909,0871,081,443
Moldova252,153-5,912-242,3633,87817862,6311,4681,007,539250,257
Ireland251,474-4,921-233,98612,5673650,4539874,599,866922,867
Slovenia244,556-4,282-230,6029,672140117,6212,0591,195,003574,747
Egypt234,015-13,714-175,11745,184902,2511322,715,25826,119
Guatemala232,439-7,677-210,36914,393512,7754221,291,24570,969
Armenia218,325-4,192-202,27311,860-73,5611,4121,004,873338,577
Honduras217,5956315,5026380,583131,51056121,679548645,50364,310
Uruguay213,449-2,972-184,50625,97153961,2678531,873,060537,631
Qatar209,470-493-198,22710,75027974,6031761,932,620688,303
Venezuela204,057-2,244-186,38815,4253177,193793,359,014118,410
Bosnia200,353-8,762-163,44528,146-61,3922,685920,007281,907
Oman199,344-2,083-181,69615,56528338,2213991,550,000297,184
Bahrain184,697-670-172,00612,021101105,4793834,189,7572,392,728
Libya179,193-3,059-165,50410,630-25,783440969,795139,538
Nigeria165,301-2,065-155,4247,81211786101,939,1659,215
Kenya162,098-2,850-110,48048,7681902,960521,701,38531,066
Macedonia153,461-5,042-136,54511,87412473,6622,420731,997351,364
Myanmar142,874-3,210-131,9997,665-2,611592,585,00547,242
Albania131,510-2,406-114,36214,7421845,740837647,277225,129
South Korea126,0445251,8609116,0228,1621622,457369,051,354176,417
Estonia124,147-1,187-114,6188,3425093,5348941,313,094989,305
Algeria123,473-3,307-86,00734,159282,77474230,8615,186
Latvia121,509-2,178-110,9048,4278465,0311,1662,344,4851,254,751
Sri Lanka119,424-745-100,88517,794-5,557352,849,991132,624
Norway115,411-767-88,95225,6923121,1491415,316,358974,219
Cuba112,714-701-106,4095,6041209,956623,764,614332,541
Montenegro98,042-1,526-94,4952,02164156,0852,429382,259608,564
Kyrgyzstan97,278-1,640-90,6115,0277014,7062481,013,215153,173
Uzbekistan93,176-657-88,9753,544232,750191,377,91540,673
Ghana92,828-783-90,4621,58362,936251,108,76335,067
Zambia91,946-1,256-90,264426374,887671,426,68775,824
China90,739134,636-85,7953083633160,000,000111,163
Finland88,078-919-46,00041,1592715,8761664,587,500826,874
Thailand76,811-336-46,79529,6801,0731,09858,124,896116,156
Cameroon74,946-1,152-70,4973,2973852,765431,257,94946,418
Mozambique70,108-819-67,6961,593382,19226524,06316,382
El Salvador69,997-2,143-65,5312,3233310,746329929,409142,681
Cyprus68,442-328-39,06129,0536356,3412705,124,8724,218,752
Luxembourg68,020-801-64,7272,49233107,1931,2622,702,7294,259,251
Afghanistan61,455-2,673-53,9614,8211,1241,54967414,98310,462
Singapore61,286-31-60,873382110,40659,906,7971,682,196
Namibia49,460-674-46,9221,8644119,173261396,009153,514
Botswana48,417-734-46,2261,457120,2453071,086,267454,209
Jamaica46,338-798-21,89323,6472115,591268338,892114,025
Côte d'Ivoire46,315-291-45,764260-1,72011605,24822,478
Mongolia43,2017371531128,53314,51512313,002462,754,347828,935
Uganda42,152-345-41,6521552489871,029,25521,922
Senegal40,578-1,116-39,28517792,37165486,94428,453
Zimbabwe38,398-1,575-36,027796122,552105428,30928,468
Madagascar38,337-695-34,7272,9153971,35525188,5106,664
Malawi34,151-1,152-32,135864111,74759234,73212,010
Sudan33,648-2,365-27,2474,036-75353232,9655,211
Maldives33,368-77-25,6757,6169060,829140749,8181,366,889
Malta30,420-416-29,744260-68,740940878,0411,984,103
DRC30,201-770-26,3193,112-3298151,4011,648
Australia29,8937910-28,71227111,1613517,080,821663,346
Angola27,921-622-24,5032,7963582818510,23415,130
Cabo Verde25,526-230-22,1053,1912345,494410154,030274,523
Rwanda25,486-338-23,8761,27211,928261,333,441100,852
Gabon23,201-140-19,7403,3212210,22162736,002324,252
Syrian Arab Republic23,191-1,631-17,9323,628-1,29991103,5665,800
Guinea22,505-148-20,0782,279241,67611439,34532,710
Réunion21,601-150-19,8481,6033623,982167102,720114,043
French Guiana20,226-104-9,99510,1271866,276341223,846733,493
Mayotte20,134-170-2,96417,000472,335611174,251626,032
French Polynesia18,776-141-18,61718266,51550026,35593,364
Mauritania18,576-456-17,817303143,90996240,12450,529
Swaziland18,473-671-17,76834315,785573190,646162,903
Cambodia17,621-114-6,84310,664-1,0427971,58657,443
Guadeloupe15,360-210-2,24212,9081838,383525187,796469,276
Somalia14,368-745-6,1527,471-88346117,5347,226
Mali14,029-493-8,8784,658-67624259,30112,503
Guyana13,957-310-11,7871,8601617,672393127,708161,705
Andorra13,363-127-12,90033613172,7161,641193,5952,502,197
Burkina Faso13,353-162-13,11180-6248181,2528,476
Tajikistan13,308-90-13,218--1,3699--
Haiti13,164-263-12,154747-1,1432360,0855,216
Togo13,068-123-11,3851,560-1,54815314,19937,220
Belize12,682-323-12,27386131,414800120,377298,182
Trinidad and Tobago12,396-191-8,9693,236388,833136138,70498,840
Curaçao12,222-113-11,9072022274,22568698,096595,745
Hong Kong11,799-210-11,46812131,5632813,412,6111,776,893
Papua New Guinea11,630-121-10,3121,197-1,2791395,01410,453
Martinique11,558-83-9811,3772430,820221163,838436,879
Djibouti11,307-148-11,006153-11,306148151,363151,347
Congo11,016-147-8,2082,661-1,9562692,50016,424
Suriname10,816-213-9,6569472618,29936052,39588,644
Lesotho10,749-319-6,4274,003-4,98414881,98038,014
Aruba10,721-100-10,48213914100,057933151,1431,410,587
Bahamas10,711-211-9,733767527,02053289,050224,638
South Sudan10,620-115-10,312193-93910153,99213,622
Benin7,884-100-7,652132356368595,11248,033
Equatorial Guinea7,694-112-7,27930375,33778123,16985,441
Nicaragua6,989-183-4,2252,581-1,04527--
Central African Republic6,674-93-5,1121,46921,3621940,9078,348
Iceland6,500-29-6,332139518,94485611,0661,780,942
Yemen6,426-1,265-2,9712,190232124230,269996
Seychelles6,373-28-5,2771,068-64,46428321,504217,515
Gambia5,925-175-5,54720332,3957176,37930,878
Niger5,286-192-4,87022418212899,8814,005
San Marino5,067-90-4,935424149,0692,64861,7601,816,952
Chad4,854-170-4,61272-28910114,9266,832
Saint Lucia4,607575-4,427105124,99240741,126223,102
Gibraltar4,286-94-4,18841127,2492,791235,4846,991,390
Burundi4,093-6-7733,314-3360.590,0197,386
Sierra Leone4,068-79-3,078911-50110153,25718,889
Channel Islands4,056-86-3,95614-23,149491454,4132,593,445
Barbados3,929-45-3,83153-13,658156156,736544,841
Comoros3,847-146-3,68120-4,346165--
Guinea-Bissau3,738-67-3,37329891,8623364,03831,906
Eritrea3,734-12-3,602120-1,041323,6936,604
Vietnam3,090-35-2,560495-320.42,958,11930,161
Liechtenstein2,961-57-2,84361777,4711,49139,1091,023,233
Timor-Leste2,870-4-1,4491,417-2,142369,96752,231
New Zealand2,634126-2,58226-52752,046,919409,212
Monaco2,475-32-2,39746162,69581151,9531,316,032
Bermuda2,432330-2,0623401439,173483245,1043,948,005
Turks and Caicos Islands2,402-17-2,35827261,34043460,8361,553,564
Sao Tome and Principe2,317-35-2,25824-10,41015712,99958,400
Sint Maarten2,247-27-2,19723251,90962426,359608,936
Liberia2,113-85-1,9596924101697,39918,885
Saint Vincent and the Grenadines1,889-12-1,733144216,98210845,777411,523
Saint Martin1,773-12-1,399362745,20530627,588703,399
Isle of Man1,590-29-1,54912118,61534044,761524,054
Caribbean Netherlands1,573-16-1,54017-59,51860510,040379,886
Antigua and Barbuda1,232-32-1,014186112,49332416,700169,347
Mauritius1,216-17-1,11188-95513358,675281,633
Lao People's Democratic Republic1,177---1011,076-160-185,26625,157
Taiwan1,173-12-1,07586-490.5555,42923,285
Bhutan1,161-1-1,028132-1,4911720,018924,550
St. Barth974-1-462511-98,36410126,3852,664,613
Diamond Princess712-13-699------
Faroe Islands668-1-6625-13,62720255,1395,204,794
Cayman Islands545-2-5367-8,2113091,0861,372,335
Tanzania509-21-183305780.3--
Wallis and Futuna445-7-44394140,19163217,2641,559,249
Brunei228-3-2187-5177121,565275,648
British Virgin Islands216-1-19124-7,1053339,7771,308,411
Dominica174---1722-2,412-14,936207,050
Grenada160-1-1581-1,416926,331233,092
Fiji129-3-8442-143360,05466,584
New Caledonia124---5866-431-31,166108,285
Anguilla95---3560-6,285-21,0241,390,844
Falkland Islands (Malvinas)63---63--17,672-7,2582,035,905
Macao49---49--75-4,4836,826
Saint Kitts and Nevis45---441-841-13,691255,825
Greenland31---31--545-20,669363,552
Holy See (Vatican City State)27---1512-33,624---
Saint Pierre Miquelon25---25--4,333-5,318921,664
Montserrat20-1-19--4,0042001,313262,863
Solomon Islands20---20--29-4,5006,419
Western Sahara10-1-81-162--
MS Zaandam9-2-7------
Marshall Islands4---4--67---
Vanuatu4-1-3--13323,00073,442
Samoa3---21-15---
Saint Helena2---2--328---
Micronesia1---1--9---
کشورکل بیماراننمونه های جدیدتعداد کل مرگمرگ تازهبهبود یافتهبیمار فعالبیماران بحرانیبیمار در ۱ میلیون نفرمرگ در یک میلیون نفرکل آزمایشهای انجام شده آزمایشهای انجام شده در ۱ میلیون نفر
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید