CoronaVirusاخباراخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

بازگشایی مشاغل در انتاریو

کاهش مداوم موارد ابتلا به COVID-19 قبل از شروع مرحله بعدی

کاهش مداوم موارد ابتلا به COVID-19 قبل از شروع مرحله بعدی بازگشایی مورد نیاز است.

مجله تیتر گزارش میدهد: دولت اونتاریو اجازه می دهد تا مشاغل خاص و اماکن کار تا زمانی که اقدامات سختگیرانه بهداشت عمومی را رعایت کنند و در حین شیوع COVID-19 ایمنی را رعایت کنند، بازگشایی شوند. مشاغل مجاز برای راه اندازی شامل مشاغل فصلی و برخی پروژه های اساسی ساختمانی است. اطلاعیه امروز توسط نخست وزیر داگ فورد، راد فیلیپس، وزیر دارایی، ویک فدلی، وزیر توسعه اقتصادی، اشتغالزایی و تجارت و کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت اعلام شد.

رئیس کل پزشکی بهداشتی توصیه های کلی در مورد چگونگی عملی شدن بازگشایی مشاغل و اماکن کار برای پشتیبانی از عملیات ایمن سازی، از جمله پیروی دقیق از الزامات بهداشتی و ایمنی را ارائه کرده است. نخست وزیر فورد گفت: “ما به برخی از مشاغل اجازه می دهیم که تحت رهنمودهای دقیق مجدداً بازگشایی شوند زیرا اطمینان داریم که آنها می توانند با رعایت ایمنی کار کنند و با شرایط فعلی سازگار شوند. در حالی که قبل از شروع به بازگشایی استان، به کاهش بیشتر در گسترش این بیماری نیاز است، ما چارچوب مناسب و دستورالعمل های لازم در محل کار را برای انجام تدریجی و مطمئن این کار داریم.”

کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

دولت با همکاری انجمن های بهداشتی و ایمنی اونتاریو بیش از ۶۰ دستورالعمل را در پاسخ به COVID-19 تدوین کرده است. این اقدامات خاص به کارفرمایان کمک می کند تا محل های کار خود را آماده کنند و بتوانند با رعایت ایمنی بازگشایی شوند و از کارگران، مشتریان و عموم مردم محافظت کنند. با رعایت دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی، این مشاغل مجاز خواهند بود تا از دوشنبه چهارم می ساعت ۱۲:۰۱  بامداد شروع به کار کنند.

 • باغ ها و گلخانه هایی که فقط امکان خرید و تحویل از داخل ماشین و یا تحویل در درب منازل را دارند.
 • مراقبت از فضای سبز و محوطه سازی
 • کارواش های اتوماتیک و سلف سرویس
 • نمایندگی های فروش اتومبیل، فقط با قرار ملاقات باز است.
 • زمین های گلف می توانند زمین های خود را برای فصل آینده آماده کنند اما برای عموم آزاد نیست.
 • تفرجگاه های ساحلی می توانند با سرویس قایق ها و سایر وسایل نقلیه آبی و قرار دادن قایق ها در آب، مقدمات فصل قایقرانی تفریحی را نیز آغاز کند، اما برای عموم باز نیست. قایق ها و کشتی های مسافربری باید تا حوضه دسترسی به هتل در تفرجگاه، ایمن شوند تا دسترسی عمومی مجاز باشد.
 • پروژه های ساختمانی اساسی دیگر که شامل موارد زیر است:
 1. حمل و نقل و تدارکات؛
 2. زیرساخت های پهنای باند، ارتباطات از راه دور و دیجیتال.
 3. هر پروژه دیگری که از تحویل بهتر کالا و خدمات پشتیبانی می کند.
 4. پروژه های شهرداری؛
 5. کالج ها و دانشگاه ها؛
 6. مراکز مراقبت از کودک؛
 7. مدارس؛ و
 8. آماده سازی سایت، حفاری و خدمات برای توسعه اداری، تجاری، صنعتی و مسکونی.
وزیر اقتصاد و اشتغال استان انتاریو، آقای ویک فدلی

وزیر اقتصاد و اشتغال استان انتاریو، آقای ویک فدلی گفت: “کارگران و مشاغل اونتاریو در طول این بحران همکاری و مقاومت ویژه ای از خود نشان داده اند. ما می توانیم محدودیت های مربوط به مشاغل منتخب را کاهش دهیم و با دقت و روشمندی اقتصاد انتاریو را مجدداً بازگشایی کنیم و با هم در راه رونق بخشیدن به موفقیت قدم برداریم.”

اگرچه برخی مشاغل مجاز به بازگشایی هستند، اما بسیار حیاتی است که مردم همچنان در خانه بمانند، فاصله فیزیکی را حفظ کنند و فقط به دلایل اساسی، مانند خرید، تهیه نسخه دارو یا ملاقات پزشک بیرون بروند. از طریق این اقدامات ساده است که اونتاریو در حال پیشرفت برای جلوگیری از انتشار COVID-19 است. خانم کریستین الیوت، وزیر بهداشت و درمان استان انتاریو گفت: “از آنجا که برنامه ریزی برای مرحله بعدی مبارزه خود را با COVID-19 شروع می کنیم، مردم اونتاریو باید تا حد امکان در خانه بمانند تا اطمینان حاصل شود که هر چه سریعتر شیوع این ویروس را متوقف می کنیم. در حالی که در نبرد مشترک خود علیه این ویروس جدید پیشرفت فوق العاده ای داشته ایم، اما هنوز کار ما تمام نشده است. ما باید با ادامه حفظ فاصله فیزیکی و عادت های بهداشتی خوب، مبارزه را ادامه دهیم.”

راد فیلیپس، وزیر اقتصاد و دارایی استان انتاریو

 

در تاریخ 27 آوریل، دولت چارچوبی برای بازگشایی استان منتشر کرد که در آن معیارهایی را نشان می دهد که رئیس ارشد پزشکی بهداشتی و کارشناسان بهداشت اونتاریو برای مشاوره به دولت در مورد کاهش اقدامات اضطراری و همچنین راهنمایی اصول ایمنی برای بازگشایی تدریجی مشاغل، خدمات و فضاهای عمومی ارائه داده اند. در حالی که دولت در پاسخ به COVID-19 در فاز اول برنامه عملیات اونتاریو قرار دارد ، برنامه حمایت و پشتیبانی، اجازه می دهد تا مشاغل خاص و اماکن کار تحت رهنمودهای دقیق باز شوند که نشانگر تعهد دولت برای برقراری تعادل در نیازهای اقتصاد و بهداشت و ایمنی مردم اونتاریو است.

وزیر اقتصاد استان انتاریو، آقای راد فیلیپس گفت: “تلاش مردم نتیجه بخش بوده است و ما به آینده امیدوار شده ایم. اقدامات ما همیشه بر اساس وضعیت فعلی شیوع بیماری در استان و آنچه برای اونتاریو بهتر است، استوار بوده است. به طور واضح تر می توان گفت – ما هنوز به مرحله بازگشایی در اقدامات خود علیه COVID-19 حرکت نکردیم. اما بر اساس بهترین توصیه های بهداشت عمومی موجود، یک قدم به آن نزدیک تر شده ایم.”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا