اجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اول

مبارزه با نفرت پراکنی

سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری دولت انتاریو

مینا رحیمی – مجله تیتر گزارش میدهد: دولت انتاریو در حال سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری در یک برنامه کمک مالی جدید است تا به سازمان های مذهبی و فرهنگی کمک کند تا از جوامع خود در برابر جنایات با انگیزه نفرت محافظت کنند. کمک هزینه جدید انتاریو برای حمایت از اقدامات امنیتی ضد نفرت برای سازمان‌های مذهبی و فرهنگی به سازمان‌های واجد شرایط کمک می‌کند تا هزینه‌های مربوط به اقدامات امنیتی و ایمنی از جمله افزایش امنیت ساختمان‌های خود و آموزش کارکنان در مورد نحوه واکنش به خشونت ناشی از نفرت را پوشش دهند.

کمک هزینه انتاریو برای حمایت از اقدامات امنیتی ضد نفرت برای سازمان های مذهبی و فرهنگی، به سازمان های واجد شرایط  در یک نوبت ارائه می شود. حوادث مرتبط با هزینه های واجد شرایط شامل مواردی مانند حذف گرافیتی، آشکارسازهای حرکتی و دوربین های مدار بسته است.

پارم گیل، وزیر شهروندی و چندفرهنگی استان انتاریو

پارم گیل، وزیر شهروندی و چندفرهنگی، گفت: «سازمان‌های مذهبی و فرهنگی در سراسر انتاریو سخت تلاش می‌کنند تا جوامع را گرد هم بیاورند و یک فضای تجمع امن و فراگیر برای عبادت، عمل به دین و جشن فرهنگ خود فراهم کنند. ما امیدواریم که این کمک مالی به حمایت از کارهای مهمی که این گروه ها انجام می دهند کمک کند و جوامعی را که بیشتر در معرض خطرِ جنایات با انگیزه نفرت هستند، تقویت کند که احساس امنیت و ایمنی بیشتری داشته باشند.»

کمک هزینه جدید به سازمان های مذهبی و فرهنگی کمک می کند تا ایمنی و امنیت را افزایش دهند.

سازمان‌های واجد شرایط عبارتند از موسسات خیریه و شرکت‌های غیرانتفاعی که به عنوان یک فعالیت اولیه، مجالس منظم مذهبی، معنوی یا فرهنگی را حداقل یک‌بار در ماه میزبانی می‌کنند و امکانات داخلی مورد استفاده برای این گردهمایی‌ها را اجاره می‌کنند یا دارند. دولت بر اساس درآمد سازمان تا سقف 10000 دلار کمک بلاعوض در یک نوبت ارائه خواهد کرد. سازمان‌های خاصی از جمله سازمان‌های ورزشی، تیم‌ها یا باشگاه‌ها، و سازمان‌هایی با وظایف اولیه مرتبط با آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، مسکن یا خدمات اجتماعی واجد شرایط نیستند.

سازمان‌ها موظفند از این بودجه برای افزایش امنیت تأسیسات خود، تکمیل ارزیابی‌های امنیتی و یا آموزش سازمان‌های خود در مورد نحوه‌ی واکنش به یک حادثه با انگیزه نفرت استفاده کنند. اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های واجد شرایط را می توانید در وب سایت ما بیابید. سازمان ها باید با شرایط و ضوابط موافقت کنند و تأیید کنند که با قانون حقوق بشر و قانون جنایی انتاریو مطابقت دارند و وجوه برای هزینه های واجد شرایط مربوط به اقدامات امنیتی و ایمنی در برابر حوادث مربوط به نفرت استفاده می شود.

وزیر گیل گفت: «در سال‌های اخیر شاهد افزایش نگران‌کننده‌ی جنایات مرتبط با نفرت، از جمله افزایش اعمال یهودی‌ستیزی، اسلام‌هراسی و نژادپرستی ضد آسیایی بوده‌ایم که بار عظیمی را بر دوش سازمان‌های مذهبی و فرهنگی گذاشته است. ایجاد جوامع ایمن‌تر و محافظت از حقوق همه برای زندگی بدون ترس و ارعاب به ایجاد انتاریوی فراگیرتر و عادلانه تر کمک می کند.»

علاوه بر کمک هزینه انتاریو برای حمایت از اقدامات امنیتی ضد نفرت برای سازمان های مذهبی و فرهنگی، دولت انتاریو کمک هزینه ضد نژادپرستی و ضد نفرت را با همکاری شرکای اجتماعی برای پروژه های محلی ایجاد کرد که آموزش و آگاهی عمومی را در مورد تاثیر نژادپرستی و نفرت در همه اشکال آن افزایش می دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا