اخباردولت انتاریوصفحه اولکانادا

افزایش دوربین های مدار بسته

نظارت ویدیویی دولت انتاریو

مجله تیتر گزارش میدهد:

دولت انتاریو 410 هزار دلار در فناوری نظارت سرمایه گذاری کرده است تا به پلیس منطقه ای پیل (Peel Region) کمک کند تا از رانندگی تهاجمی و خشونت مسلحانه و باندی در امتداد دو اتوبان شلوغ کانادا جلوگیری کند. با تقویت سیستم نظارت مدار بسته (CCTV) در کنار بزرگراه های 410 و 403 افسران پلیس می توانند به سرعت رانندگی های خطرناک و سایر اقدامات مجرمانه را شناسایی و متوقف کرده و امنیت عمومی را ارتقا دهند.

، نخست وزیر انتاریو داگ فورد

وکیل دادگستری سیلویا جونز گفت: “سرعت، مسابقه خیابانی و رانندگی های نمایشی، فعالیت های مجرمانه هستند که جوامع را تضعیف می کنند و زندگی بی گناهان را به خطر می اندازد. با این سرمایه گذاری ، پلیس منطقه ای پیل به منظور ردیابی و دستگیری مجرمین که بی پروا رانندگان قانون مدار و خانواده های آنها را به خطر می اندازند ، از تجهیزات بهتری برخوردار خواهد بود تا جاده ها و جامعه را ایمن نگه دارد. ”

در اوایل ماه آگوست ، نخست وزیر انتاریو داگ فورد به همراه شهردار جان توری بودجه 3 میلیون دلاری را برای دوربین های مدار بسته جدید به منظور کمک به پلیس در پاسخ به خشونت مسلحانه اخیر در تورنتو اعلام کرد. این سرمایه گذاری توسط دولت انتاریو بیش از دو برابر تعداد دوربین هایی است که در حال حاضر توسط خدمات پلیس تورنتو اداره می شوند. به گفته سرویس پلیس منطقه ای پیل ، بسیاری از حوادث تهاجمی رانندگی که در حوزه قضایی آنها رخ می دهد، به خشونت مسلحانه و باند ها و فعالیت های جرایم سازمان یافته مرتبط است.

رئیس پلیس منطقه پیل ، نیشان دورایاپا

رئیس پلیس منطقه پیل (Peel Region) ، نیشان دورایاپا گفت: “به طرز غم انگیزی ، فقط در سال جاری در جامعه ما 36 نفر جان خود را در اثر تلفات رانندگی از دست داده اند. علت اصلی این حوادث رانندگی تهاجمی است. این یک خطر غیرقابل قبول برای جامعه ما است که تأثیرات زیادی بر ایمنی و رفاه جمعی ما دارد. منطقه پیل همچنین در جاده ها خشونت مسلحانه و باندی را تجربه کرده است که منجر به قتل های متعدد شده است که برخی از آنها قربانیان ناخواسته بودند. این سرمایه گذاری مانع این رفتار بی پروا خواهد شد و به ما امکان می دهد به طور مناسب و موثر به فعالیت هایی که زندگی افراد را در معرض خطر قرار می دهند ، پاسخ دهیم. ”

این سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری از طریق برنامه جدید کمک هزینه دوربین های مداربسته انتاریو طی سه سال آینده برای کمک به گسترش سیستم های نظارت دوربین مداربسته در بیشتر شهرداری های سراسر استان تأمین می شود.

کارولین مولرونی ، وزیر حمل و نقل ، گفت: “انتاریو سخت ترین جریمه ها را در آمریکای شمالی در مورد مسابقات خیابانی و رانندگی نمایشی دارد و پیام ما ساده است: ما این رفتارهای بی پروا را تحمل نمی کنیم. ما به تلاش خود ادامه خواهیم داد تا افرادی كه به صورت خطرناكی رانندگی می كنند را دستگیر کنیم و از این رفتار جلوگیری كنیم. و این سرمایه گذاری در دوربین های مداربسته کمک زیادی به ایمن سازی جاده های ما خواهد کرد. ”

دادستان کل داگ داونی گفت: “بهبود فناوری و اطلاعات در دسترس پلیس و دادستان های انتاریو برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی و بازخواست مجرمان حاضر در جامعه و بزرگراه های ما امری حیاتی است. ما متعهد هستیم که برای شهروندان قانونمندار و منطقه پیل امن تری تلاش کنیم.”

انتاریو در طول چهار سال 28 میلیون دلار در مبارزه با اسلحه و باندها در تورنتو سرمایه گذاری کرده است. علاوه بر 28 میلیون دلار سرمایه گذاری شده در تورنتو طی چهار سال ، دولت انتاریو همچنین یک استراتژی در سطح استان برای جلوگیری از جرایم مسلحانه و از بین بردن باندها یک بار و برای همیشه راه اندازی کرده است.

دادستان کل داگ داونی

نکات مهم

  • رفتارهای تهاجمی رانندگی شامل توقیف در کنار جاده ، جریمه نقدی تا سقف 10 هزار دلار ، شش امتیاز منفی ، تعلیق گواهینامه پس از محکومیت و احتمال زندان دارد.
  • در کل استان ، رانندگی های نمایشی و مسابقات خیابانی در طول دوره COVID-19، از مارس 2020 تا آگوست 2020 ، در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019 (5426 مورد جریمه)، 52 درصد افزایش داشته است (8209 مورد جریمه). بیشترین افزایش در جرایم خطرناک رانندگی در ماه می اتفاق افتاده است که 95 درصد بیشتر در سال 2020 اتفاق افتاده است.
  • این سرمایه گذاری بخشی از استراتژی کاهش خشونت مسلحانه و باندها در انتاریو است که شامل کل سرمایه گذاری تقریبی 106 میلیون دلاری برای مبارزه با خشونت مسلحانه و باندها در سراسر استان با حمایت دولت فدرال است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا