First Pageدر شهرکانادا

علامتی مرموز در ریچموندهیل

هیچکس در شهرداری پاسخگو نیست

به گزارش مجله تیتر ساکنان یک خانه در شهر ریچموند هیل, یک روز صبح که از خواب بیدار شدند با تریلر بزرگ دوچرخی مواجه شدند که در چمن جلوی آنها پارک شده بود و مجهز به یک صفحه نمایش دیجیتالی بزرگ بود که پیام هایی را برای رانندگان در حال گذر نشان می داد. اینکه این تریلر چگونه به آنجا رسیده بود و چه کسی درخواست آن را داده بود، تا روزها به صورت معما باقی ماند.

لیلا اوحدی در گفتگویی به تلویزیون سی بی سی میگوید: “من این چیز بزرگ غول پیکر را دیدم و نمی دانستم چیست.” او گفت که این تریلر یک شب ظاهر می شود – بدون هیچ توضیحی و هشداری. فکر کردم که آنها نمی توانند آن را اینجا بگذارند بدون اینکه به ما بگویند. در ابتدا فکر کردم این یک شوخی است.”

علامت الکترونیکی روی تریلر در جلوی خانه او در خیابان Driscoll پارک شده که حدود یک سوم چمن آنها را گرفته است. این علامت الکترونیکی سرعت رانندگانی که در حال گذر هستند نشان می دهد و حد مجاز سرعت را به آن ها یادآوری می کند. پدر وی بیژن اوحدی گفت که آنها ابتدا سعی کردند با شهرداری ریچموند هیل و سپس پلیس تماس بگیرند – اما هرکدام او را به دیگری ارجاع دادند.

“آن ها این کار را بدون هیچ گونه اخطار یا مجوزی انجام دادند – ما متعجبیم که این دستگاه واقعاً چیست؟”

خانواده اوحدی می گویند که علیرغم تماس ها و ایمیل های زیاد, روزهاست که پاسخی از شهرداری دریافت نکرده اند. عاقبت لین چان، مشاور ارتباطات شهرداری منطقه در ایمیلی به CBC News نوشت: “در پاسخ به نگرانی های ساكنان در مورد سرعت در محله، این شهر در اوایل این هفته یك صفحه رادار موقت سوار بر تریلر که متعلق به شهرداری است را در خیابان Driscoll قرار داد.”

“این علائم به عنوان یک اقدام آرام کننده ترافیک و یک ابزار آموزشی برای رانندگان عمل می کند و به شهرداری کمک می کند تا اطلاعات را جمع آوری کند تا در صورت نیاز تلاش های بیشتری برای افزایش ایمنی در آن خیابان صورت گیرد.”

وکیل می گوید: “شهرداری به شما لطف کرده است.”

جان ماسکارین، وکیل متخصص در امور دولت محلی و قوانین شهرداری می گوید: در حالی که صفحه رادار موقت سوار بر تریلر ممکن است در محلی با مالکیت خصوصی قرار داشته باشد، اما شهرداری مالک زمین های واقع در چند متری هر دو طرف جاده هاست. وی گفت: “بنابراین شهرداری به شما لطف کرده است. شهرداری نیازی به اخطار دادن ، درخواست جواز یا اعلان دادن ندارد ، اما معمولا برای جلوگیری از ناراحتی ساکنان این کار را انجام می دهد.”

عدم احترام اوحدی ها را ناراحت کرده است. اوحدی می گوید: “باید به ما احترام گذاشته شود. شما فکر می کنید آنها به ما می گویند. اگر بخواهیم یک مهمانی برگزار کنیم با همسایگان خود صحبت خواهیم کرد و اجازه می گیریم. چرا آنها از ما اجازه نمی گیرند؟ من با امنیت عمومی مشکلی ندارم. نگرانی من این است که چرا آنها به ما اطلاع نداده اند؟ فقط یک اطلاع رسانی ساده.”

چان میگوید صفحه های رادار موقت نصب شده در تریلر سرعت وسایل نقلیه در حال حرکت در خیابان را ضبط و نمایش می دهند و از جمع آوری دقیق داده ها اطمینان حاصل می کنند. این روش اطلاع رسانی به ساکنان روش معمولی نیست. این تابلوها معمولاً در دوره های دو هفته ای در سطح شهر چرخانده می شوند و تابلوی مورد نظر قرار ابه زودی به مکان دیگری منتقل میشود.”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا