اجتماعیاخباراخبار بهداشتدر شهرصفحه اولکانادا

خدمات 911 و زمان انتظار بالا

یک بررسی کامل و مبتنی بر شواهد

بهناز رهبر – تورنتو: یک بررسی نشان می دهد که خدمات 911 تورنتو با چالش‌های عمده‌ای مقابله می‌کند. بررسی ارائه شده امروز در جلسه هیئت خدمات پلیس تورنتو نشان داد که تقریباً 14,000 تماس گیرنده در سال 2021 بسته به زمان و روز، بین یک تا چهار دقیقه منتظر مانده اند تا با یک اپراتور صحبت کنند. در برخی موارد، مردم تا 11 دقیقه منتظر دریافت کمک بودند. بر اساس استانداردهای خدمات 911، هدف این است که 90 درصد از تماس ها در عرض 15 ثانیه پاسخ داده شوند.

برای رسیدگی به برخی از این مسائل، این بررسی خواستار حضور اپراتورهای 911، به‌ویژه در دوره‌های اوج مصرف شد. همچنین مشخص شد که باید استراتژی‌هایی برای حمایت بهتر از این کارگران از طریق مدیریت و کاهش غیبت‌های روزانه، آسیب‌های حین انجام وظیفه، اضافه کاری و کمک به بهبود سلامت و رفاه آنها در نظر گرفته شود.

همچنین به نیاز مداوم و تلاش برای وصل برخی تماس‌های غیر اورژانسی با پشتیبانی‌های اجتماعی مناسب‌تر 911 به ویژه برای افراد آسیب‌پذیر اشاره کرد. بررسی خدمات 911 که توسط بورلی رومئو بیلر حسابرس کل تورنتو تهیه شده است، بررسی عملیات پاسخگویی ایمنی عمومی 911، نگاهی دقیق به کارکنان و همچنین بهبود مدیریت اطلاعات داشت. همچنین 26 توصیه با هدف تقویت سیستم 911 «به منظور بهبود توانایی آن در ایمن نگه داشتن تورنتو» ارائه کرد.

در این راستا هیات پلیس دو گزارش مرتبط دیگر را نیز بررسی کرد.

اولی به فرصت‌هایی برای پشتیبانی از پاسخ‌های مؤثرتر به تماس‌ها برای ارائه خدمات می‌پردازد، در حالی که دومی یافته‌های دو پروژه را بررسی می‌کند، که مربوط به فشاری است که هجوم تماس‌های دریافتی در یک روز یا ساعت خاص از روز می‌تواند بر اپراتورهای ارتباطی و افسران پلیس پاسخ‌دهنده وارد کند. اینها اولین گزارش‌هایی هستند که رومئو بیلر در ارتباط با خدمات پلیس تورنتو ارائه می‌کند، که در آن بررسی های مستقلی را در زمینه‌های عملکرد و سرویس دهی انجام خواهد داد.

در یک بیانیه خبری که منتشر شد، انجمن پلیس تورنتو از رومئو بیلر و تیم او به دلیل “بررسی کامل و مبتنی بر شواهد” در مورد عملکرد 911 شهر و همچنین پاسخ پلیس به تماس‌های خدماتی تشکر کرد. این اتحادیه که نماینده تقریباً 8,000 نیروی نظامی تمام وقت و پاره وقت و اعضای غیرنظامی خدمات پلیس تورنتو است، از خدمات پلیس تورنتو و تمام سطوح دولتی می خواهد که به توصیه های حسابرس کل سریعا عمل کنند.

جان رید، رئیس انجمن پلیس تورنتو گفت: «ما از یافته‌های حسابرس کل شگفت‌زده نشدیم و فکر نمی‌کنیم اعضای ما چیز جدیدی در این گزارش‌ها پیدا کند. حسابرس کل به چندین بررسی قبلی اشاره می کند. زمان آن فرا رسیده است که خدمات پلیس تورنتو و تمام سطوح دولت ها حمایت لازم را برای اعضای ما فراهم کنند. در حال حاضر سرمایه گذاری مناسب در پلیس مورد نیاز است.”

انجمن پلیس تورنتو با توجه به این واقعیت که پلیس تورنتو «به طور مؤثر به پاسخ پیش‌فرض برخی تماس‌های غیر اضطراری با اولویت پایین‌تر و دیگر تماس‌ها برای دریافت کمک تبدیل شده است»، گفت که باید سرمایه‌گذاری کافی در جایگزین‌های مناسب انجام شود. انجمن پلیس تورنتو و اعضای آن سال‌هاست می دانند که بدون سرمایه‌گذاری مناسب در سایر خدمات اجتماعی، درخواست‌های کمک همچنان به پلیس ارجاع داده خواهد شد. این امر نباید ادامه یابد.

همانطور که حسابرس کل اشاره می‌کند، اعضای ما می‌خواهند به مردم کمک کنند، ما همچنین راه‌های مختلفی را برای انجام کار خود در نظر داریم، از جمله اینکه یک نهاد غیر پلیسی به تماس‌های خاص برای خدمات، در زمان و مکان مناسب، پاسخ دهد. این انجمن همچنین گفت که به دفاع از بودجه مناسب برای رسیدگی به علل اصلی جرم و جنایت و حمایت از سازمان‌هایی که «می‌توانند متعادل با منابع لازم برای پلیس، در هر زمان وارد عمل شوند تا برخی از فشارهایی که به پلیس وارد شده است را کاهش دهند، ادامه خواهد داد.»

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا