First Pageاخباراخبار اقتصادیدولت انتاریو

40000 خانه جدید در منطقه یورک

ایجاد جوامع حمل و نقل محور

مجله تیتر: مینا رحیمی- تورن‌هیل

مسکن بیشتر، هزینه‌ها را برای خانواده‌هایی که در ترافیک گسترده و در حال رشد منطقه زندگی می کنند، کاهش می‌دهد.  – با ایجاد مناطق جدید حمل‌ونقل محور (TOC) در ایستگاه‌های Bridge و High Tech در امتداد توسعه خط مترو یانگ شمالی، دولت انتاریو در حال ساخت بیش از 40,000 خانه در نزدیکی مراکز حمل و نقل در منطقه یورک است.

دولت انتاریو در تلاش است تا با ایجاد جوامع حمل و نقل محور (دسترسی آسان به حمل و نقل شهری) در اطراف توسعه خط مترو در این منطقه رو به رشد، رکود اقتصادی را تا حد امکان کاهش دهد، فرصت های اقتصادی ایجاد کند و از بوجود آمدن 19,000 شغل جدید در منطقه حمایت کند. در نتیجه درآمدهای جدید TOC (جوامع حمل و نقل محور)، استان همچنین یک ایستگاه حمل و نقل دیگر در Royal Orchard را تأمین مالی کرده و می‌سازد، که دسترسی به حمل و نقل را برای ساکنان تورن‌هیل، مارکهام و منطقه یورک بیشتر می‌کند. از طریق برنامه مناطق حمل و نقل محور، انتاریو در حال بازنگری در رابطه بین فضاهای حمل و نقل، مسکن و تجاری برای ایجاد جوامع کامل و اتخاذ یک رویکرد آینده نگر و یکپارچه برای ساخت و ساز شهر است.

نخست‌وزیر داگ فورد در این باره می گوید: “پس از دهه‌ها انفعال دولت‌های قبلی، دولت ما به ساخت مسکن و مترو بله می‌گوید». دیگران با مطالعات، کمیته‌ها، گزارش‌های بیشتر، دلیلی برای «نه» گفتن خواهند یافت تا مسکن و حمل و نقل را به تأخیر بیندازند. درعوض، دولت ما با ساختن خانه‌های بیشتر و مقابله با بن بست با ساخت مترو، بزرگراه 413 و کنارگذر برادفورد، هزینه‌های خانواده‌ها را کاهش می‌دهند.”

مدل مناطق حمل و نقل محور با موفقیت در بسیاری از مناطق دیگر در سراسر جهان از جمله در ونکوور، لندن، انگلستان، سیدنی، استرالیا، منطقه خلیج، کالیفرنیا، واشنگتن، دی سی، و در توکیو، ژاپن اجرا شده است. جوامع حمل و نقل محور به ساخت مسکن، مشاغل و امکانات اجتماعی بیشتر در اطراف حمل و نقل برای ایجاد جوامع پر جنب و جوش، پایدار و کامل کمک می کنند. همچنین به انتاریو اجازه می‌دهند تا از سرمایه‌گذاری‌های شخص ثالث برای تامین مالی استفاده کند، راه‌حل‌های حمل و نقل مقرون‌به‌صرفه‌ای را که مسافران منتظر آن بوده‌اند ارائه دهد و پروژه‌هایی را ساخته و در عین حال در هزینه مالیات‌دهندگان صرفه‌جویی کند.

TOC ها (جوامع حمل و نقل محور) در ایستگاه های Bridge و High Tech، مسکن جدید، پارک، فضای تجاری، خرده فروشی و محلی را به ارمغان می آورند که همگی در فاصله چند قدمی حمل و نقل هستند. با ساختن خانه‌های بیشتر از طریق این مناطق پرتراکم، استان می‌تواند مخارج ساخت ایستگاه Royal Orchard را از طریق درآمدهای TOC جبران کند.

کینگا سورما ، وزیر زیرساخت استان انتاریو

کینگا سورما، وزیر زیرساخت، گفت: “این یک جهش به سمت دستیابی به چشم انداز حمل و نقل برای کمک به ایجاد مسکن، شغل و حمل و نقل راحت برای مردم منطقه یورک است. ما به عنوان بخشی از برنامه مناطق حمل و نقل محور استانمان در حال پیشرفت فوق العاده ای هستیم که به کاهش ترافیک، رشد اقتصادی در منطقه و جبران هزینه های ساخت و ساز حمل و نقل حیاتی کمک می کند، که پول را به جیب مالیات دهندگان برمی گرداند.”

دستورات منطقه‌بندی وزیر برای حمایت از توسعه TOC‌های Bridge و High Tech مورد استفاده قرار می‌گیرد که به کاهش تشریفات غیرضروری کمک می‌کند و خانه‌های بیشتر و حمل و نقل را زودتر به مردم منطقه یورک تحویل می‌دهد.

. استیو کلارک ، وزیر امور شهرداری و مسکن استان انتاریو

استیو کلارک، وزیر امور شهری و مسکن گفت: «دولت ما تحت رهبری نخست وزیر فورد، از هر منبعی برای رسیدگی به بحران عرضه مسکن استفاده می‌کند. این دستورات منطقه‌بندی وزیر به ایجاد مناطق حمل‌ونقل محور کمک می‌کند و در عین حال بیش از 40000 خانه جدید مورد نیاز برای مردم اونتاریو و خانواده‌هایشان می‌سازد».

انتاریو به همکاری با شرکای شهرداری خود برای ایجاد جوامع حمل و نقل محور ادامه می دهد که عرضه مسکن از جمله مسکن محلی را افزایش می دهد. این استان اخیراً اعلام کرده است که با شهرداری تورنتو و بخش خصوصی برای ایجاد پنج منطقه حمل‌ونقل محور در امتداد خط انتاریو همکاری می‌کند که تقریباً 7000 خانه دیگر ایجاد می‌کند.

کارولین مولرونی، وزیر حمل و نقل

کارولین مولرونی، وزیر حمل و نقل، گفت: «دولت ما تشخیص می دهد که چقدر مهم است که حمل و نقل سریع قابل اعتماد و مدرنی ایجاد کند که جوامع را در سراسر منطقه یورک و فراتر از آن به هم متصل کند. توسعه متروی یانگ شمالی دسترسی مردم به مسکن و شغل را فراهم می کند، انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد و به ساخت اقتصاد انتاریو کمک می کند.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا