اتاوااجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اولکانادا

انتاریو روز جهانی مبارزه با قاچاق انسان را گرامی می دارد

استراتژی 307 میلیون دلاری دولت

مینا رحیمی – تورنتو | دکتر مریلی فولرتون، وزیر کودکان، خدمات اجتماعی و معاون دادستان مایکل کرزنر بیانیه زیر را منتشر کردند: ما در کنار شرکای خود در سراسر جهان ایستاده‌ایم تا روز جهانی مبارزه با قاچاق انسان را به رسمیت بشناسیم.

موضوع امسال بر استفاده و سوء استفاده از فناوری و نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی و تلفن های همراه توسط قاچاقچیان برای فریب دادن، استخدام و استثمار افراد متمرکز است. در حالی که قاچاق انسان ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، ما می‌دانیم که زنان و دختران جوان بیشتر در معرض خطر استثمار، سلب امنیت و همچنین آسیب‌های روانی هستند.

استفاده گسترده از رسانه های اجتماعی و خدمات پیام رسانی آنلاین در طول همه گیری COVID-19 در سطح جهانی تشدید یافته است. قاچاقچیان از این فناوری برای شناسایی آسان‌تر و هدف قرار دادن  افراد، جلب اعتماد و ایجاد پیوندی استفاده می‌کنند که بعدتر از آن برای سواستفاده از قربانی خود استفاده می کنند. ما باید از همین فناوری برای دسترسی به افراد در معرض خطر و ایجاد اختلال و جلوگیری از قاچاق انسان استفاده کنیم.

 

استراتژی 307 میلیون دلاری دولت ما برای مبارزه با قاچاق انسان به طور خاص برای محافظت از کودکان و جوانان طراحی شده است. این شامل ابزارهای آموزش دیجیتال است که با کمک تسهیلگران بزرگسال، می‌تواند به بچه‌ها بیاموزد که چگونه تشخیص دهند توسط یک قاچاقچی هدف قرار گرفته‌اند یا خیر و از کجا کمک بگیرند. همچنین منابع فرهنگی خاصی را برای جوامع بومی فراهم می کند.

ما باید هر کاری که می توانیم برای محافظت از قربانیان احتمالی و حمایت از بازماندگان با مداخله زودهنگام انجام دهیم، متخلفان را مسئول بدانیم و اطمینان حاصل کنیم که مقامات مجری قانون ابزارهای لازم برای تحقیق، اتهام و تعقیب مجرمان را در اختیار دارند.

تحت رهبری نخست وزیر فورد، دولت ما به همکاری با جوامع و شرکای خود در سراسر استان برای جلوگیری و از بین بردن قاچاق انسان و در عین حال حمایت از قربانیان و بازماندگان ادامه خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر یا پشتیبانی، افراد می توانند با خط تلفن کانادایی قاچاق انسان به شماره 1-833-900-1010 تماس بگیرند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا