اجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اولکانادا

انتاریو و مبارزه با قاچاق انسان

به گزارش مجله تیتر، دولت انتاریو مجددا 2.5 میلیون دلار از وجوه نقدی که از مجرمان کشف و ضبط شده است, را
برای حمایت از قربانیان، افزایش آگاهی عمومی و کمک به مبارزه با قاچاق انسان سرمایه گذاری می کند. این بودجه از طریق برنامه کمک هزینه های مدنی برای 33 پروژه محلی متمرکز بر پیشگیری، مشاوره بحران، تحقیقات و آموزش عمومی در اختیار نهادهای اجرای قانون و شرکای جامعه قرار گرفته است.

دادستان کل داگ داونی گفت: “ما با سرمایه گذاری در آموزش ، فن آوری نظارت و تجهیزات برای کمک به پلیس و دادستان های محلی در سرکوب شبکه های جنایی که از افراد جوان و آسیب پذیر در جوامع ما سود می برند و آن ها را طعمه قرار می دهند، علیه قاچاقچیان انسان مبارزه می کنیم. این پروژه های مبتنی بر جامعه ضمن حمایت از بازماندگان ، توانایی محلی را برای پیشگیری و پاسخگویی به این جنایات فجیع تقویت می کنند.”

دادستان کل داگ داونی

ابتکاراتی که امسال تحت برنامه کمک هزینه های مدنی تأمین بودجه می شود شامل موارد زیر است:

  • برنامه های حمایت از قربانیان قاچاق انسان ، از جمله خدمات بحران بهداشت روان، مراقبت و پشتیبانی تخصصی و فرصت های آموزشی و پرورشی.
  • آموزش افسران خط مقدم برای کمک به آنها در کشف و بررسی بهتر قاچاق انسان.
  • ارتقای فناوری اطلاعات برای بهبود تحقیقات در مورد جرایم آنلاین مانند استثمار کودکان، آزار و اذیت، تصاویر خصوصی و کلاهبرداری
  • سرمایه گذاری در تجهیزات نظارتی مانند خواننده های اتوماتیک پلاک برای شناسایی و مکان یابی وسایل نقلیه مربوط به فعالیت غیرقانونی در بزرگراه های اصلی انتاریو من جمله مسیرهای منتهی به جوامع بومیان

دادستان کل داگ داونی گفت: “ما با شهروندان قانون مدار موافق هستیم كه می گویند جرم نباید پول ساز باشد و ما از طریق قانون عدالت دقیق تر و قوی تر، كه در اوایل سال جاری توسط قانونگذار تصویب شد ، بدست آوردن عواید جرایم را برای مجرم سخت تر كردیم. این کمک های مالی به جوامع کمک می کند تا با قاچاق انسان مقابله کرده و از فعالیت های غیرقانونی در مناطق خود جلوگیری کنند.”

دادستان کل داگ داونی

درخواست ها برای دریافت کمک هزینه های مدنی 22-2021 در تاریخ 3 نوامبر 2020 آغاز شده است. لیست متقاضیان واجد شرایط شامل خدمات پلیس انتاریو و بومیان، گروه های غیر انتفاعی ، آژانس های محلی و جوامع و سازمان های بومی است که به قربانیان فعالیت های غیرقانونی کمک یا از فعالیتهای غیرقانونی که منجر به بزه دیدگی می شود، جلوگیری می کنند. آخرین مهلت درخواست 15 دسامبر سال 2020 است.

وکیل دادگستری سیلویا جونز  (Solicitor General of Ontario) گفت: “دولت ما همچنان متعهد است که به پلیس خط مقدم ابزار لازم برای کشف و سرکوب جنایاتی مانند قاچاق انسان را ارائه دهد. این کمک های مالی به حمایت از پروژه های محلی مبارزه با جرم و جنایت کمک می کند که جوامع ما را ایمن تر کنند.”

سیلویا جونز  (Solicitor General of Ontario)

نکات مهم

  • برنامه اعطای کمک هزینه های درمان مدنی 22 -2021 برای پروژه های اختصاص داده شده به جلوگیری از خشونت های خانگی و مسلحانه و باندها بودجه فراهم می کند. همچنین به برنامه های محلی متمرکز بر جوامع بومی ، کودکان و جوانان ، جوامع روستایی و دوردست کمک های مالی اعطا می شود.
  • تغییرات در قانون درمان های مدنی که تحت قانون عدالت دقیق تر و قوی تر تصویب شده است ، اجازه می دهد اموال شخصی ، مانند پول نقد یا اتومبیل هایی که مجرمان برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می کنند ، بدون حکم دادگاه در مواردی که هیچ شخص مدعی در مورد تصرف آن ها وجود ندارد ، ضبط شوند.
  • بودجه 2.5 میلیون دلاری برای برنامه اعطای کمک های مدنی 2020-2021 به 20 میلیون دلار سرمایه گذاری سالانه انتاریو در برنامه های اختصاصی ضد قاچاق انسان ، از جمله پیشگیری ، حمایت های تخصصی ، خدمات قربانیان ، دادستان های تخصصی و اجرای قانون ، کمک می کند.
  • در آگوست سال 2020 ، انتاریو اعلام کرد که سازمان های خدمات مقدماتی قربانیان به عنوان بخشی از استراتژی جامع ضد قاچاق انسان ، طی 5 سال 7.65 میلیون دلار بودجه برای خدمات تخصصی حمایت از قربانیان و بازماندگان قاچاق انسان دریافت می کنند.
  • انتاریو 307 میلیون دلار از سال 2020 تا 2025 در استراتژی جدید ضد قاچاق انسان سرمایه گذاری می کند که بیشترین سرمایه گذاری را در پشتیبانی و خدمات اختصاصی ضد قاچاق انسان در کانادا نشان می دهد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا