اخباردولت انتاریوصفحه اولکانادا

انتاریو 96 افسر اصلاحی استخدام می کند

افسران جدید به بهبود ایمنی عمومی در سراسر استان کمک خواهند کرد

به گزارش مجله تیتر و به نقل از وزارت دادگستری کل، استان انتاریو با افزودن 96 افسر اصلاحی جدید که برنامه آموزش بنیادی اصلاحات را با موفقیت به پایان رسانده اند، سیستم اصلاحی خود را تقویت می کند.

سیلویا جونز، وکلای دادگستری گفت: “افسران اصلاحی شرکای مهمی در سیستم قضایی انتاریو هستند. آموزش جامع این متخصصان تضمین می کند که جوامع سراسر استان حمایت و محافظت می شوند. من می خواهم از فارغ التحصیلان به خاطر سخت کوشی و تعهد به خدمات عمومی تقدیر کنم.”

برنامه آموزش افسران اصلاحی بصورت مجازی و حضوری در مدت هشت هفته انجام شد. افراد استخدام شده در زمینه های متعددی آموزش دیدند تا از ابزارهای لازم برای انجام ایمن و موثر مشاغل خود، از جمله مهارت های ارتباطی، مهارت های کاهش تنش، نژادپرستی و آموزش فرهنگی بومی و تکنیک های مدیریت زندانیان، استفاده کنند.

سیلویا جونز، دادستان كل

این گروه از فارغ التحصیلان افسری اصلاحی به 15 موسسه مختلف در انتاریو نزدیک مناطق محل زندگی خود اعزام می شوند:

  • 15 فارغ التحصیل از منطقه شرقی در مرکز اصلاحی مرکزی شرق، بازداشتگاه اتاوا، کارلتون، زندان بروکویل، مرکز اصلاحی و درمانی سنت لارنس ولی و بازداشتگاه کوینت فعالیت خواهند کرد.
  • 19 نفر منطقه غربی را در مرکز اصلاحی مرکزی شمالی، بازداشتگاه الگین-میدلکس، زندان استراتفورد و زندان سرنیا پشتیبانی می کنند.
  • هشت فارغ التحصیل در منطقه شمالی در زندان نورث بی، زندان سودبری و مجتمع اصلاحی مانتیث کار خواهند کرد.
  • 34 نفر در منطقه تورنتو در بازداشتگاه شرقی تورنتو و بازداشتگاه جنوبی تورنتو کار خواهند کرد.
  • 20 فارغ التحصیل از منطقه مرکزی در مجتمع اصلاحی میپل هرست و بازداشتگاه همیلتون-ونت ورث فعالیت خواهند کرد.

دولت انتاریو بیش از 500 میلیون دلار در طول پنج سال برای تغییر خدمات اصلاحی بزرگسالان و بهبود ایمنی عمومی سرمایه گذاری کرده است. برای حمایت از این تعهد ، این استان هنگام فارغ التحصیلی برای کمک به رفع موانع اشتغال ، به فارغ التحصیلان اخیر پاداش پرداخت کرد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا