اخباراخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اولکانادا

انتاریو و فناوری هویت مجازی

شناسه دیجیتال انتاریو و فرصت های شغلی بیشتر

به گزارش مجله تیتر و به نقل از وزارت بودجه استان، دولت انتاریو اواخر پاییز امسال, یک شناسه دیجیتالی برای شهروندان استان انتاریو راه اندازی می کند، که اولین گام در جهت راه های امن تر و مطمئن تر برای اثبات هویت آنلاین شماست. ایجاد سیستم هویت دیجیتال انتاریو و دسترسی ساده تر، سریعتر و بهتر به خدمات آنلاین، استفاده از فضای مجازی را آسان تر و ایمن تر می کند. انتاریو به عنوان یکی از اولین حوزه های قضایی در آمریکای شمالی است که این اطلاعات را منتشر کرده و همچنان تعهد خود را به شفافیت دیجیتالی و داده ها نشان می دهد و در حال تبدیل شدن به یک حوزه قضایی دیجیتالی پیشرو در جهان است.

خالید رشید، معاون وزیر دولت دیجیتال

خالید رشید، معاون وزیر دولت دیجیتال، میگوید: “رویکرد فناوری ما در مورد هویت دیجیتالی، یک گام اساسی در برنامه ما برای ارائه راه های آسان تر، خصوصی و ایمن برای اثبات هویت شماست. رویکرد انتاریو به فناوری باید بلندپروازانه، نوآورانه و شفاف باشد. وقتی این سیستم به طور کامل اجرا شود، ارزش سیستم شناسه انتاریو 20 میلیارد دلار تخمین زده می شود. این برآورد از حدود 35 محرک ارزش و صدها داده از منابع مختلف مانند DIACC ، موسسه جهانی مک کینزی و انجمن جهانی اقتصاد محاسبه می شود.”

هنگامی که این سیستم کاملاً راه اندازی شود، شناسه دیجیتال انتاریو به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا ثابت کنند که چه آنلاین و چه جضوری با داشتن ویژگی های ایمنی داخلی از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران محافظت می کند. این یک راه حل راحت و آسان برای شناسایی است که با امنیت و رمزگذاری لازم برای دنیای بسیار دیجیتالی امروز ساخته شده است و از داده های شخصی هنگام انجام معاملات امن و دسترسی به خدمات آنلاین محافظت می کند. با گذشت زمان، شناسه دیجیتال انتاریو فرصت های بیشتری را برای افراد و مشاغل در همه بخش های تجاری باز می کند. این ابتکار روش دیگری است که دولت با بازار برای حمایت از رشد اقتصادی ، سرمایه گذاری های جدید و نوآوری های تکنولوژیکی همکاری می کند.

پیتر بتلن فالوی، وزیر دارایی و رئیس هیئت خزانه داری

پیتر بتلن فالوی، وزیر دارایی، گفت: “برنامه انتاریو رو به جلو: اقدامات ابتدایی هدف دولت ما را مبنی بر تبدیل انتاریو به پیشرفته ترین حوزه قضایی دیجیتال در جهان  ترسیم می کند. انتشار شناسه دیجیتال انتاریو در اواخر امسال گامی هیجان انگیز در جهت تغییر و نوسازی خدمات دولتی در دنیای دیجیتال خواهد بود.”

اصول کلیدی که برنامه هویت دیجیتال انتاریو را پایه گذاری می کند شامل رعایت استانداردها و قوانین فعلی صنعت، از جمله استاندارد خدمات دیجیتال انتاریو و استانداردهای داده های ضد نژادپرستی است. طی نه ماه گذشته ، استان با 68 سازمان، بیش از 100 متخصص صنعتی مشورت کرده و پنج میزگرد دو ساعته در مورد هویت دیجیتال برگزار کرده است. حریم خصوصی، یک اصل اساسی شناسه دیجیتال انتاریو است و در همه جنبه های برنامه و فناوری مورد توجه قرار می گیرد. کمیسر اطلاعات و حریم خصوصی انتاریو همچنان به اطلاع رسانی و راهنمایی این کار مشغول است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا