اجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اولکانادا

کارگران ستون فقرات استان ما هستند

تشکر استان اونتاریو از کارگران در روز کارگر

مجله تیتر گزارش می دهد: مونته مک ناتون، وزیر کار، مهاجرت، آموزش و توسعه مهارت، بیانیه زیر را به مناسبت روز کارگر صادر کرد: «امروز و هر روز، ما به مردان و زنان سخت‌کوشی که اونتاریو را در حرکت نگه می‌دارند ادای احترام می‌کنیم.

کارگران ستون فقرات استان ما هستند – و همیشه بوده اند. شما قهرمان هستید، سقف هایی را بر سر ما می سازید، روی میزهای ما غذا می گذارید و از آسیب پذیرترین افراد در جوامع ما مراقبت می کنید و پس از گذشت دو سال و نیم از همه‌گیری، اکنون بیش از هر زمان دیگری، ما مدیون شما هستیم.»

برای ساختن یک اونتاریوی قوی‌تر که برای همه کارآمد باشد، دولت ما با تغییرات تاریخی که تعادل را مجدداً ایجاد می‌کند و کارگران بیشتری را در جایگاه مناسب شغلی و زندگی‌شان قرار می‌دهد، پیشرو است. ما مزایای بهداشتی و دندانپزشکی را برای میلیون‌ها کارگر نیمه‌وقت و موقت به ارمغان می‌آوریم، استثمار کارگران داخلی و موقت خارجی را سرکوب می‌کنیم، حقوق اساسی را برای کسانی که در اقتصاد نقش مهمی دارند معرفی می‌کنیم و سیستم بیماری‌های حاصل از شغل را اصلاح می‌کنیم.

 

مونته مک ناتون؛ وزیر کار، مهاجرت، آموزش و توسعه مهارت

ما همچنین در حال بهبود خدمات استخدامی خود هستیم تا به افراد فعال در خدمات اجتماعی، جوانان و تازه واردان کمک کنیم و بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کنیم تا مردان و زنان بیشتری را به مشاغل مفید و ماهرانه برسانیم. اما در سراسر استان ما، نزدیک به 400,000 شغل همچنان خالی مانده است. این کمبود نسلی نیروی کار، اقتصاد ما را متوقف می کند و هزینه ها را برای خانواده ها افزایش می دهد.

هر شغل پر نشده یک چک حقوقی است که در انتظار جمع آوری است و راهی برای زندگی بهتر. به همین دلیل است که تحت رهبری داگ فورد، دولت ما به سرمایه گذاری در برنامه های آموزشی نوآورانه ادامه می دهد که به کارگران این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های مورد نیاز برای مشاغل جدید مورد تقاضا را کسب کنند. زیرا کار معنادار حس هدفمندی را ایجاد می کند. خانواده های قوی‌تر و جوامع بهتری می سازد. در ماه‌های آینده، دولت ما یک برنامه بلندپروازانه برای ساختن دارد. ما اقدامات بیشتری را انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم انتاریو استانی است که در آن سخت کوشی نتیجه می دهد و رویاهای بزرگ به حقیقت می پیوندند.

همانطور که همیشه گفته‌ام، تنها راهی که می‌توانیم فرصت‌ها و مشاغل بهتر را در گوشه و کنار استان خود گسترش دهیم، همکاری با یکدیگر است – با نیروی کار، دولت و کسب و کارها. بنابراین، همانطور که امروز از همه کارگران خود تشکر می کنیم، ما نیز ماموریت خود را تجدید می کنیم تا انتاریو را به بهترین مکان برای زندگی، کار و تشکیل خانواده تبدیل کنیم.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا