First Pageاجتماعیاخباراخبار بهداشتدولت انتاریو

افزایش خدمات به کودکان مبتلا به اوتیسم

برنامه ورود به مدرسه و کمک هزینه برای استخدام کارکنان بالینی

دولت انتاریو دسترسی خانواده‌ها به خدمات در برنامه مبتنی بر نیاز اوتیسم انتاریو (OAP) را با انتخاب سازمان مستقل دریافت – Independent Intake Organization (IIO) آسان‌تر می‌کند، که به خانواده‌ها کمک می‌کند تا برنامه را از پذیرش تا بودجه هدایت کنند. این استان همچنین برنامه ورود به مدرسه را برای حمایت از کودکان در طیف اوتیسم که برای اولین بار وارد مهدکودک یا کلاس اول می شوند و اعطای کمک هزینه به ارائه دهندگان خدمات برای استخدام و آموزش کارکنان بالینی جدید راه اندازی می کند تا بتوانند از خانواده های بیشتری حمایت کنند.

در ژوئیه 2019، دولت انتاریو بودجه برنامه اوتیسم انتاریو (OAP) را از حدود 300 میلیون دلار به 600 میلیون دلار در سال افزایش داد تا اطمینان حاصل شود که این برنامه هم بر اساس نیازها و هم پایدار است.

دکتر مریلی فولرتون، وزیر کودکان، خدمات اجتماعی و اجتماعی گفت: “هر کودک مبتلا به اوتیسم منحصربه‌فرد است و پیچیدگی‌های زندگی روزمره می‌تواند برای خانواده‌ها در مواجهه با طیف وسیعی از چالش‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوند، دلهره‌آور باشد، به همین دلیل است که ما یک سازمان پذیرش متمرکز و مستقل ایجاد می‌کنیم تا به خانواده‌ها کمک کند تا به خدمات موجود دسترسی پیدا کنند. برنامه اوتیسم مبتنی بر نیاز انتاریوی ما توسط جامعه و برای جامعه ساخته شده است، زیرا ما معتقدیم که هر کودکی سزاوار حمایت هایی است که برای کمک به آنها برای رسیدن به پتانسیل کامل خود نیاز دارند.”

دکتر مریلی فولرتون، وزیر مراقبت های بلند مدت استان انتاریو

IIO از طریق مشارکت بین Accerta Services Inc.، دانشگاه مک مستر، اوتیسم انتاریو، و HealthCare 365 ارائه خواهد شد. شرکای IIO تجربیات قابل توجهی را در اجرای برنامه های عمومی، حمایت از کودکان و جوانان در طیف اوتیسم و ​​مراقبان آنها، هماهنگی مراقبت، ارائه خدمات، تحقیق و آموزش مراقبت های بهداشتی گرد هم می آورند.

“Accerta یک تیم بین رشته ای از رهبران را از سراسر انتاریو برای حمایت از کودکان و جوانان در طیف اوتیسم گرد هم آورد. تیم ما دانش عمیق اکوسیستم اوتیسم انتاریو، ارائه خدمات، بینش بالینی، و هماهنگی مراقبت های تخصصی را با مهارت فنی مربوط به دریافت، ثبت و تطبیق پرداخت ها ترکیب می کند. ما مشتاقانه منتظریم تا از فرآیندهای اداری اثبات شده خود برای ایجاد اعتماد و اطمینان در برنامه اوتیسم انتاریو و کمک به نتایج بهتر برای کودکان و جوانان در طیف اوتیسم استفاده کنیم.”
پیتر اوسیانی، رئیس و مدیرعامل Accerta

پیتر اوسیانی، رئیس و مدیرعامل Accerta می گوید:”حمایت از خانواده های انتاریویی با کودکان در طیف اوتیسم در سراسر استان به مدت 50 سال یک اولویت برای اوتیسم انتاریو بوده است. ما خوشحالیم که این کار در حال تحول را از طریق مشارکت با Accerta، HealthCare365 و دانشگاه مک مستر ادامه می دهیم، که به ما امکان می دهد به خانواده ها از طریق برنامه اوتیسم انتاریو کمک کنیم.”

IIO قرار است حمایت از خانواده ها را در بهار 2022 آغاز کند و نقشی کلیدی در تامین بودجه بیشتر خانواده ها برای خرید خدمات بالینی اساسی برای کودکان و جوانان خود ایفا کند. این خدمات شامل تجزیه و تحلیل رفتار کاربردی، آسیب شناسی گفتار-زبان، کاردرمانی و خدمات سلامت روان است. خانواده‌های کودکانی که برنامه‌های رفتاری موجود دارند، این گزینه را خواهند داشت که خدمات بالینی اصلی را به ترتیبی که در برنامه اوتیسم انتاریو ثبت کرده‌اند وارد کنند، یا برنامه‌های خود را تا بهار 2023 تمدید کنند، که در آن زمان شروع به انتقال خواهند کرد. این امر ثبات را برای خانواده ها فراهم می کند، در حالی که کودکان بیشتری را قادر می سازد به خدمات بالینی اصلی دسترسی داشته باشند. دولت در مسیر تحقق تعهد خود مبنی بر تامین بودجه برای 8000 کودک برای خدمات بالینی اصلی تا پاییز 2022 است.

با تکمیل کار اجرای این برنامه جدید، تقریباً 40,000 کودک و نوجوان از طریق طرح رفتاری OAP موجود، بودجه دوران کودکی، بودجه موقت، خدمات بالینی اصلی، خدمات بنیادی خانواده و برنامه های سال های اولیه با میانجیگری مراقبین خدمات و حمایت دریافت کرده اند.

مارگارت اسپولسترا، مدیر اجرایی اوتیسم انتاریو

مارگارت اسپولسترا، مدیر اجرایی اوتیسم انتاریو در اینباره می گوید: “HealthCare 365 مفتخر و هیجان‌زده است که می‌تواند ابزارها و پشتیبانی‌هایی را ارائه کند که به کودکان و خانواده‌هایشان این امکان را می‌دهد تا تجربه‌ای هماهنگ‌تر، مراقبت‌شده‌تر و مدیریت‌شده‌تر با ارائه‌دهندگان و برنامه‌ها داشته باشند. ما خوشحالیم که تیمی در سطح جهانی برای ایجاد بهترین تجربه برای کودکان و خانواده های نیازمند هستیم.”

از مارس 2022، کودکان در طیف اوتیسم که برای اولین بار وارد مهدکودک یا کلاس اول می شوند، می توانند به برنامه ورود به مدرسه دسترسی داشته باشند. این برنامه شش ماهه بر کمک به کودکان برای توسعه مهارت های آمادگی مدرسه در ارتباط، بازی، تعامل اجتماعی، خود مدیریتی رفتاری و یادگیری و توجه متمرکز خواهد بود. از کودکان دعوت می شود تا در این برنامه از ژانویه 2022 ثبت نام کنند.

سیندی هریسون، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران مرکز آموزشی ACT گفت: “شروع مدرسه یک نقطه عطف هیجان انگیز و مهم برای کودکان و خانواده های آنها است. برنامه ورود به مدرسه از کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم و ​​مربیان با کمک به آنها در ایجاد مهارت های مهم برای تسهیل انتقال آرام و موفق به کلاس درس حمایت می کند.”

انتاریو همچنین به ایجاد ظرفیت در بخش خدمات کودکان ادامه می دهد زیرا برای جذب و حفظ متخصصان لازم برای ارائه این خدمات مهم تلاش می کند. از طریق صندوق ظرفیت نیروی کار، دولت بیش از 80 کمک هزینه برای ایجاد و حفظ نیروی کار، از جمله تحلیلگران رفتار، کاردرمانگران، آسیب شناسان گفتار زبان، و پزشکان سلامت روان اعطا می کند.

جرمی رابرتز، دستیار پارلمانی وزیر کودکان، جامعه و خدمات اجتماعی استان انتاریو.

جرمی رابرتز، دستیار پارلمانی وزیر کودکان، جامعه و خدمات اجتماعی گفت: “با راه‌اندازی سازمان مستقل پذیرش و برنامه ورود به مدرسه، ما در راه انجام توصیه‌های گزارش پانل مشاوره اوتیسم انتاریو هستیم. در طول کل اصلاحات OAP، من با تمایل به دیدن برنامه ای هدایت شده ام که در زمانی که ما به حمایت از برادرم نیاز داشتیم به خانواده ام کمک کند. اعلامیه امروز گام کلیدی دیگری در راه اندازی یک برنامه اوتیسم در سطح جهانی در اینجا در انتاریو است.

انتاریو همچنین در حال آماده شدن برای راه اندازی خدمات پاسخ فوری به عنوان یکی دیگر از عناصر کلیدی برنامه اوتیسم انتاریو مبتنی بر نیاز است. تابستان گذشته، این وزارتخانه فرآیند پیشنهادات منطقه ای را برای خدمات واکنش فوری راه اندازی کرد. این وزارتخانه 11 سازمان پیشرو را شناسایی و جداول برنامه ریزی منطقه ای را برای توسعه مدل های ارائه خدمات در مناطق مختلف استان ایجاد کرد. این وزارتخانه اطلاعات بیشتری در مورد این خدمات و نحوه دسترسی خانواده ها به آنها در اوایل سال 2022 ارائه خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا