اجتماعیاخباراخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اول

کاهش قیمت عمده فروشی الکل در انتاریو

پروژه حمایت از رستوران ها و بارها

مینا رحیمی:دولت انتاریو از کسب‌وکارهایی که تحت تأثیر این همه‌گیری قرار گرفته‌اند حمایت می‌کند و با کاهش قیمت‌های عمده فروشی LCBO برای بارها و رستوران‌ها، امکان دریافت محصولات در محل فروشگاه‌های مواد غذایی دارای مجوز، و ثابت نگه داشتن نرخ مالیات پایه آبجو، به ارائه گزینه ها و راحتی برای مصرف‌کنندگان ادامه می‌دهد. در این راستا, دولت از کافه‌ها، رستوران‌ها و سایر کسب‌وکارهایی که مجوز ارائه مشروبات الکلی دارند، با کاهش قیمت‌های عمده‌فروشی الکلی که از LCBO خریداری می‌کنند، حمایت می‌کند که در مقایسه با قیمت‌های خرده‌فروشی 20 درصد کمتر است. این تغییر تقریباً 60 میلیون دلار حمایت سالانه از رستوران ها، بارها و سایر مشاغل را فراهم می کند.

این کاهش قیمت با افزایش تخفیف در خرید الکل توسط دارندگان مجوز ارائه مشروبات الکلی از LCBO به 10 درصد و حذف 6 درصد افزایش قیمت برای مشروبات الکلی حاصل خواهد شد. هنگامی که با هزینه های بازیابی HST و سپرده کانتینر ترکیب شود، این دارندگان مجوز عملاً 20 درصد کمتر از قیمت های خرده فروشی برای الکل خریداری شده به صورت عمده از LCBO پرداخت خواهند کرد. تخفیف 10 درصدی شامل بشکه های آبجو و شراب سیب نمی شود.

پیتر بتلن فالوی، وزیر دارایی و رئیس هیئت خزانه داری

پیتر بتلنفالوی، وزیر دارایی گفت: “دولت ما می‌داند که رستوران‌ها و بارهای محلی در سراسر انتاریو با رعایت اقدامات بهداشت عمومی، نقش خود را برای ایمن نگه داشتن مردم انجام داده‌اند. ما متعهد به کمک به این مشاغل هستیم و این دقیقاً همان کاری است که امروز انجام می دهیم. تخفیف دائمی عمده فروشی حدود 60 میلیون دلار در سال را به این مشاغل مهم بازگرداند تا آنها بتوانند روی خود و کارگرانشان سرمایه گذاری کنند.”

این اقدام بر اساس سایر تغییرات اخیر برای بهبود انتخاب الکل و راحتی مصرف‌کنندگان، ایجاد فرصت‌های بیشتر برای کسب‌وکارها، و تقویت استانداردهای مسئولیت اجتماعی، از جمله امکان دریافت آبجو و شراب در فروشگاه‌های مواد غذایی دارای مجوز به عنوان بخشی از چارچوب قانونی جدید مدرن‌سازی شده است که قوانین را برای بخش الکل ساده می کند.

دولت همچنین نرخ‌های مالیات پایه آبجو را که قرار بود در اول مارس 2022 بر اساس تورم شاخص‌سازی شود، برای حمایت از آبجوسازی‌ها و آبجوسازی‌های دست‌ساز برای بهبود و رشد، و صرفه‌جویی در بودجه مصرف‌کنندگان، ثابت نگه داشته است. نرخ‌های مالیات پایه آبجو، مقادیر مالیاتی است که به آبجو فروخته شده در انتاریو اضافه می‌شود. نرخ ها سالانه بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده تنظیم می شوند. دولت نرخ های مالیات آبجو را تا 1 مارس 2023 ثابت نگه داشته است.

نرخ های مالیات پایه آبجو مقادیری از مالیاتی است که به آبجو فروخته شده در انتاریو اضافه می شود. نرخ های سالانه بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده تنظیم می شود. دولت نرخ های مالیات آبجو را تا 1 مارس 2023 ثابت کرده است. این سومین سال متوالی است که دولت این نرخ ها را ثابت می کند. به طور مشابه، قیمت آبجو LCBO تا 1 مارس 2023 افزایش نخواهد یافت.

داگ داونی، دادستان کل انتاریو

داگ داونی، دادستان کل انتاریو گفت: “سرعت و کارآیی پشتیبانی ما از بخش مهمان نوازی پر جنب و جوش انتاریو امسال جایزه قیچی طلایی فدراسیون تجارت مستقل کانادا را دریافت کرد و این تازه شروع کار ماست. ایجاد تسهیلات برای کسب‌وکارها به منظورساخت و گسترش پاسیو، اجازه فروش الکل همراه با غذا و اجازه فروش محلی آبجو در بازارهای کشاورزان نمونه‌هایی از اقدامات پیشگامانه‌ای است که ما برای حمایت از تولیدکنندگان محلی الکل و بیش از 18000 بار و رستوران در استان در حال انجام هستیم.”

قبل از چارچوب قانونی مدرن، که در 29 نوامبر 2021 لازم الاجرا شد، قانون مشروبات الکلی انتاریو بیش از 40 سال است که به طور کامل به روز نشده بود. در سال 2018، دولت یک بازنگری جامع در بخش الکل نوشیدنی، از جمله نوسازی قوانین خرده‌فروشی و مصرف الکل نوشیدنی را اعلام کرد

نکات برجسته چارچوب قانونی جدید برای فروش، خدمات و تحویل مشروبات الکلی عبارتند از:

 • اجازه دادن به خواربارفروشی‌های دارای مجوز برای ارائه آبجو و شراب برای دریافت در محل
 • ساده‌سازی مجوزها و تمدید برای کسب‌وکارها از طریق یک مجوز اولیه واحد با تأییدیه‌هایی برای فعالیت‌های اضافی، مانند فروشگاه‌های خرده‌فروشی در محل یا بارهای آبجو
 • کاهش تشریفات اداری با ساده کردن الزامات گزارش دهی برای تولیدکنندگان
 • افزایش انعطاف پذیری برای خواربارفروشان برای ارائه آبجو و شراب با محصولات غیر الکلی
 • افزایش مسئولیت اجتماعی در کمیسیون استانداردهای الکل و بازی استان انتاریو با الزام افرادی که الکل می فروشند یا سرو می کنند تا آموزش Smart Serve خود را مجدداً تمدید کنند.
 • تمدید دائمی ساعات خرده‌فروشی به ۷ صبح تا ۱۱ شب برای الکل که در مارس ۲۰۲۰ در پاسخ به COVID-19 راه‌اندازی شد.

این ابتکارات بر اساس اقدامات دولت تا به امروز برای ارائه گزینه ها و راحتی بیشتر برای مصرف کنندگان و فرصت های بیشتر برای مشاغل است، از جمله:

 • گسترش فروش مشروبات الکلی به بیش از 270 خرده فروشی جدید در سراسر انتاریو از سال 2018، از جمله 191 LCBO Convenience Outlets و 87 فروشگاه مواد غذایی
 • اجازه دائمی به رستوران‌ها و بارهای دارای مجوز برای اضافه کردن الکل به همراه غذا به‌عنوان بخشی از سفارش در محل یا تحویل سفارش
 • ایجاد و گسترش پاسیو برای کسب و کارها آسان تر می شود.
 • اجازه به تولیدکنندگان دارای فروشگاه برای فروش محصولات واجد شرایط آبجو و شراب و مشروبات الکلی در بازارهای کشاورزان
 • حمایت از تولیدکنندگان الکل با ایجاد قوانین تحویل انعطاف‌پذیرتر، از جمله اجازه دادن به تولیدکنندگان واجد شرایط الکل برای تحویل محصولات خود و دریافت هزینه تحویل
 • کاهش حداقل قیمت مشروبات الکلی مصرفی در موسسات دارای مجوز
 • اجازه سرو الکل در قایق های پهلو گرفته با مجوز فروش مشروب
 • دادن انعطاف پذیری بیشتر به رستوران ها و بارها و خرده فروشان دارای مجوز در استفاده از خدمات تحویل مشروب
 • ارائه ابتکار کشاورزی-گردشگری در کارخانه شراب سازی که کمک مالی یکباره 10 میلیون دلاری را در سال 2021 برای حمایت از شراب سازی هایی که تحت تأثیر همه گیری کووید-19 ارائه کرد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا