CoronaVirusاخباردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

بازگشایی مشاغل فصلی و خرده فروشی

انتاریو لیست مکانهای دیگری را برای بازگشایی اعلام کرد

 • مشاغل فصلی، خرده فروشی و کسب و کارهای خانگی باید از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی کنند.

مجله تیتر گزارش میدهد: دولت انتاریو اعلام کرد خرده فروشان، مشاغل فصلی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی جامعه مجاز به بازگشایی یا گسترش خدمات خود در روز سه شنبه ۱۹ مه ۲۰۲۰ ساعت ۱۲:۰۱ بامداد خواهند بود، مشروط بر اینکه روند کلی شاخص های بهداشتی به عنوان بخشی از اولین مرحله چارچوب بازگشایی دولت ادامه یابد. مکانهای کاری که به عنوان بخشی از این مرحله باز می شوند ، موقعیت مناسبی دارند تا اقدامات ایمنی در محل کار را عملی کرده و افراد بیشتری را به محل کار خود برگردانند ، در حالی که هزینه حمل و نقل عمومی و سایر خدمات را سنگین نمی کند.

دولت همچنین اعلام کرد خدمات فصلی بیشتری مجاز خواهد بود تا شنبه ۱۶ مه ۲۰۲۰ در ساعت ۱۲:۰۱بامداد ، به وقت آخر هفته ویکتوریا بازگشایی شوند، زیرا شاخص های کلیدی بهداشت عمومی همچنان نشان از پیشرفت دارند. جزئیات این امر توسط نخست وزیر اونتاریو داگ فورد ، کریستین الیوت، معاون نخست وزیر اونتاریو و وزیر بهداشت، راد فیلیپس، وزیر دارایی، ویک فدلی، وزیر توسعه اقتصادی ، اشتغالزایی و تجارت و مونته مک ناتون وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت ارائه شده است.

کشور کل بیماران نمونه های جدید تعداد کل مرگ مرگ تازه بهبود یافته بیمار فعال بیماران بحرانی کل آزمایشهای انجام شده
USA 111,820,082 - 1,219,487 - 109,814,428 786,167 940 1,186,851,502
Iran 7,627,186 - 146,811 - - 7,480,375 - 57,320,267
Canada 4,946,090 - 59,034 - 4,881,312 5,744 99 66,572,774
کشور کل بیماران نمونه های جدید تعداد کل مرگ مرگ تازه بهبود یافته بیمار فعال بیماران بحرانی کل آزمایشهای انجام شده

نخست وزیر فورد گفت:” طی چند هفته گذشته، از مردم انتاریو خواسته شده بود تا تلاش های زیادی کنند تا ما را در جلوگیری از انتشار بیماری کرونا کمک کنند ، از جمله ماندن در خانه، تعطیل کردن مشاغل و رفتن سر کار بدون داشتن حقوق منظم. با این حال ، ما در حال باز کردن مشاغل بیشتری از آغاز این آخر هفته هستیم. ما برای محافظت از سلامتی و ایمنی همه، از احتیاط و توازن نسبت به بازگشایی اقتصادی خود استفاده می کنیم. “

ساعت ۱۲:۰۱ بامداد روز شنبه ۱۶ مه ۲۰۲۰:

 • زمین های گلف می توانند بازگشایی شوند، اما باشگاه فقط برای دستشویی ها و رستوران ها فقط برای خرید و بیرون بردن غذا باز می شوند.
 • تفرجگاه های ساحلی ، باشگاه های قایق سواری عمومی می توانند برای استفاده تفریحی باز شوند.
 • پارکها و اردوگاههای خصوصی می توانند برای آماده سازی فصلی و امکان دسترسی تریلرها و وسایل نقلیه تفریحی که صاحبان آنها قرارداد کامل فصلی دارند، باز شوند.
 • کسب و کارهایی که وابسته به حیوانات هستند، مانند اصطبل ها، می توانند اجازه ملاقات حیوانات را بدهند، از آنها مراقبت کنند یا سوارکاری کنند.
کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

رویکرد مسئولانه و سنجیده دولت برای بازگشایی به صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان خدمات این امکان می دهد تا مکان های کاری برای کارمندان ، مصرف کنندگان و عموم مردم بی خطر باشند.

با فرض اینکه روندهای شاخصهای کلیدی بهداشت عمومی همچنان در حال پیشرفت باشد، اولین مرحله از بازگشایی انتاریو از سه شنبه ۱۹ مه ۲۰۲۰ ساعت ۱۲:۰۱ صبح آغاز خواهد شد و شامل موارد زیر خواهد بود:

 • خدمات خرده‌فروشی که در مراکز خرید نیستند و ورودی های خیابانی جداگانه دارند و امکان ادامه اقدامات لازم در آن مکان مانند فاصله فیزیکی، محدود کردن تعداد مشتری های موجود در فروشگاه در هر زمان و رزرو وقت ملاقات ها از قبل یا در محل وجود دارد.
 • مشاغل فصلی و فعالیتهای تفریحی به صورت انفرادی، از جمله آموزش و مسابقات ورزشی که توسط یک سازمان ورزشی شناخته شده ملی یا استانی انجام می شود. این شامل مسابقات ورزشی در فضای بسته و باز است که می تواند ضمن حفظ فاصله فیزیکی و بدون تماشاگر ، مانند تنیس ، دو میدانی و اسب سواری انجام شود.
 • خدمات حیوانات ، به ویژه خدمات مراقبت از حیوانات خانگی مانند نظافت و آموزش و ملاقات های منظم دامپزشکی.
 • خدمات خانگی در فضای باز و بسته که می توانند از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی کنند مانند خانه داری، آشپزی، نظافت و نگهداری.
 • رفع محدودیتهای اساسی کار در ساخت و ساز.
 • اجازه از سرگیری مجدد برخی خدمات بهداشتی و درمانی ، مانند مشاوره حضوری و جراحی های برنامه ریزی شده با توجه به توانایی تحقق شرایط از پیش تعیین شده ، همانطور که در رویکرد تعیین شده برای برنامه ریزی جراحی ها و رویه ها در طول همه گیری های COVID-19 ذکر شده است ، و همچنین از سرگیری خدمات حرفه ای مانند انتقال مراکز درمانی کودکان از مجازی به حضوری.

چارت اطلاعات در لحظه بیماری کرونا در جهان

وزیر فیلیپس گفت: ” ما رویکردی محتاطانه، عملی و ایمن نسبت به راه اندازی مجدد اقتصاد اتخاذ کرده ایم در حالی که اولویت ما سلامت و ایمنی مردم انتاریو است. این امر به انتاریو اجازه می دهد تا در مسیری روشن در این بحران به بهبود اقتصادی برسد که همزمان مردم را ایمن و سالم نگه می دارد. “

دولت و انجمن های بهداشت و ایمنی بیش از ۹۰ سند راهنمای ایمنی را برای کمک به کارفرمایان در بخش های مختلف از جمله ساخت و ساز ، خرده فروشی ، تعمیر و نگهداری امکانات و ساخت منتشر کرده اند. با شروع مجدد بخش های جدید اقتصاد ، منابع اضافی برای کمک به حفاظت از ایمنی کارگران و عموم مردم در دسترس خواهد بود. برای حمایت از صاحبان مشاغل ، کارگران و بهبود اقتصادی استان ، دولت یک وب سایت راه اندازی کرده است تا اطلاعات مربوط به تأمین کنندگان تجهیزات محافظ شخصی (PPE) را در اختیار کسب و کارها قرار دهد. راهنمای تامین کنندگان PPE لیست به روزی از شرکت ها و انجمن های تجاری انتاریو است که آماده تهیه تجهیزات محافظ شخصی هستند.

وزیر اقتصاد و اشتغال استان انتاریو، آقای ویک فدلی

وزیر فدلی گفت: “مشاغل انتاریو در آغاز این بحران نه تنها برای ایمن نگه داشتن کارگران و مشتریان خود قدم گذاشتند بلکه ایده ها و راه حل های خلاقانه ای را ارائه دادند که نمایانگر روحیه عالی مردم انتاریو است. این وب سایت جدید توسط اونتاریو و با رویکرد کمک به مشاغل انتاریو ساخته شده است. “

دولت در زمان نیاز به تجهیزات حیاتی برای حفاظت از کارکنان در حین شیوع COVID-19 به دنبال اولویت بندی نیازهای بیماران، کارکنان خط مقدم مراقبت های بهداشتی است. مشاغل نیز برای دسترسی به PPE مورد نیاز خود را برای حفظ امنیت کارمندان و مشتریان خود ترغیب کنند.

وزیر مک ناتون گفت: “ما هیچ تغییری در ماموریت خود برای حفظ امنیت کارگران در این استان نخواهیم داد. قوانین کار انتاریو روشن است: مشاغل باید از سلامت و ایمنی کارگران ، از جمله در برابر خطرات محیط کار مانند COVID-19 محافظت کنند. به همین دلیل وزارت ما دستورالعملهای ایمنی عملی را منتشر کرده است ، ظرفیت ما را برای کمک به مردم از طریق تلفن را دو برابر کرده و بازرسان بیشتری را استخدام می کنیم. می خواهم اطمینان حاصل کنیم که همه در محل کار ایمن هستند. “

مونته مک ناتون وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت استان انتاریو

برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن این اقدامات، عموم مردم باید همچنان به اقدامات بهداشتی عمومی از جمله رعایت فاصله فیزیکی یا پوشیدن صورت در هنگامی که فاصه فیزیکی مشکل یا غیرممکن است و همچنین شستشوی مرتب دست ها و ماندن در خانه زمانی که بیمار هستند، ادامه دهند. مدیر ارشد پزشکی بهداشت وضعیت را از نزدیک زیر نظر خواهد گرفت تا بتواند در مورد محدودیتهای خاص بهداشت عمومی از جمله کم کردن یا بیشتر کردن محدودیت در گردهمایی های اجتماعی تصمیم گیری کند.

وزیر الیوت گفت: “به دلیل تلاش های جمعی همه مردم اونتاریو، ما در نبرد خود با COVID-19 پیشرفت کرده ایم و تعداد موارد جدید هر روز در حال کاهش است. همانطور که با احتیاط پیش می رویم ، کارشناسان بهداشت عمومی هر مرحله از بازگشایی را از نزدیک زیر نظر می گیرند تا وضعیت شیوع را با دقت ارزیابی کنند ، بنابراین ما می توانیم از بهترین روش ها و آموخته ها در انتاریو بهره مند شویم. “

آمار بیماران کرونا در کانادا

بیمار
4,946,090
مرگ
59,034
فعال
5,744
بحرانی
99
بهبود یافته
4,881,312
Last Update on: جولای 16, 2024 at 8:00 ق.ظ

نکات مهم

اوایل هفته آینده این استان در مورد تعطیلی مدارس و مراقبت از کودکان به روز رسانی خواهد کرد.

اگر درباره بازگشایی با تاثیرات کسب و کار خود سؤال دارید با خط تجاری جلوگیری از شیوع به شماره 3659-444-888-1 تماس بگیرید.

 • در ۳۰ آوریل ۲۰۲۰ ، دولت با همکاری انجمن های بهداشت و ایمنی انتاریو ، دستورالعمل ها و پوسترهای خاص مربوط به هر بخش را برای کمک به محافظت از کارگران ، مشتریان و عموم مردم در آماده سازی برای بازگشایی تدریجی اقتصاد منتشر کرد. این موارد حاوی توصیه‌ها و نکاتی برای کارفرمایان در مورد نحوه ایمن نگه داشتن کارگران و مشتریان و جلوگیری از شیوع COVID-19 است.
 • در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۲۰ ، دولت چارچوبی را برای بازگشایی استان منتشر کرد که از اصول راهنما برای بازگشایی ایمن ، مرحله به مرحله مشاغل ، خدمات و فضاهای عمومی در انتاریو پرده برداشت. این بازگشایی تدریجی بخشی از اولین مرحله از فاز 2: راه اندازی مجدد در چارچوب انتاریو برای بازگشایی استان است.
 • در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۰، دولت برنامه اقدام انتاریو را آغاز کرد: در پاسخ به COVID -19، یک بسته ۱۷ میلیارد دلاری بودجه برای محافظت از مردم انتاریو و حمایت از مشاغل و خانواده ها به عنوان بخشی از پاسخ اولیه دولت به همه گیری بود.

کمیته جدید کار و بازیابی در انتاریو می خواهد بطور مستقیم از کمک مردم و سازمانها از همه مناطق و بخش ها در پاسخ به COVID-19 برای مراحل بعدی برنامه اقدام انتاریو استفاده کند. این نظرسنجی که به دنبال بازخورد در مورد تأثیرات COVID-19 در تأمین مالی شخصی، حمایت از مشاغل و اقدامات امدادی دولت است، تا ژوئن سال ۲۰۲۰ باز خواهد بود. به سایت Ontario.ca/reopen مراجعه کنید تا با نحوه ارائه نظرات خود آشنا شوید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا