CoronaVirusاخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اولکانادا

انتاریو 100 کارآفرین بین‌المللی استخدام می کند

حمایت های دولتی برای راه اندازی و رشد کسب و کار

مجله تیتر گزارش میدهد: انتاریو به مهاجران بیشتری برای راه اندازی و رشد کسب و کار کمک می کند. انتظار می رود پروژه کارآفرینی، 20 میلیون دلار سرمایه گذاری تجاری و مشاغل محلی خوب ایجاد کند.

انتاریو 100 کارآفرین بین‌المللی را برای راه‌اندازی یا رشد کسب‌وکار در مناطقی خارج از منطقه تورنتو بزرگ که به دلیل از دست دادن مشاغل در دوران کرونا آسیب دیده‌اند استخدام می‌کند. این افراد میتوانند از طریق برنامه مهاجرتی انتاریو – جریان کارآفرینی (OINP) اقدام کنند. این ابتکار مشاغل محلی بیشتری را در بخش‌های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، علوم زیستی و گردشگری ایجاد می‌کند و در عین حال سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را به شهرها و شهرک‌هایی که اغلب توسط کارآفرینان نادیده گرفته می‌شوند، می‌آورد.از طریق پروژه کارآفرین، متقاضیان می توانند پس از شروع فعالیت کسب و کارشان در انتاریو به مدت 18 تا 20 ماه، برای اقامت دائم نامزد شوند. از طریق این پروژه دو ساله، کارآفرینان بین‌المللی می‌توانند شرکت‌های جدیدی را خریداری یا راه‌اندازی کنند، کارگران محلی را استخدام کنند و رشد اقتصادی را در جوامع جدید خود به پیش ببرند.

 

مونته مک ناتون, وزیر کار

مونت مک‌ناتون، وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت‌ها، گفت: “همانطور که به پیشرفت بهتر ادامه می‌دهیم، می‌خواهیم مردم در سراسر انتاریو – بدون توجه به جایی که زندگی می‌کنند – شغل‌های پردرآمدی در جوامع خود پیدا کنند. دولت ما برای کارگران کار می کند و مشاغل و فرصت هایی را که کارآفرینان به ارمغان می آورند در گوشه و کنار استان ما، نه فقط شهرهای بزرگ ما، گسترش می دهد.”

هر کارآفرینی که انتخاب می‌شود باید حداقل 200,000 دلار در تجارت خود سرمایه‌گذاری کند که حداقل 20 میلیون دلار برای اقتصاد انتاریو ایجاد می‌کند. این پروژه به درخواست‌ کارآفرینانی که به دنبال راه‌اندازی یا توسعه کسب‌وکار خود در خارج از GTA هستند، به ویژه در جوامعی که به دلیل از دست دادن شغل ناشی از COVID-19 به شدت آسیب دیده‌اند، اولویت‌بندی می شود.

اگرچه جریان کارآفرین برنامه مهاجرتی انتاریو ابتدا در سال 2015 تأسیس شد، اما تا به امروز تنها دو کاندید ارائه شده است. برای بهبود این برنامه، این پروژه از کارآفرینانی که درخواست می‌کنند بهتر حمایت می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا با فرصت‌های تجاری که به بهترین وجه برایشان مناسب است ارتباط برقرار کنند.انتاریو مجدداً از دولت فدرال درخواست کرده است که تخصیص نامزدی فعلی خود را برای سال 2022 دو برابر کند تا از رشد اقتصادی حمایت کند و مشاغل جدید و سرمایه گذاری را به استان هدایت کند.

این کار بر اساس تلاش های دولت برای جذب استعدادهای برتر و سرمایه گذاری در استان توسط موارد زیر انجام می شود:

  • بهبود روند نامزدی برای متقاضیان برنامه نامزدی مهاجرتی انتاریو با سیستم ابراز تمایل
  • کمک به مشاغل در جوامع کوچک و روستایی برای جذب و حفظ کارگران ماهر
  • آسان تر كردن اشتغال برای افراد آموزش ديده بين المللي در حرفه هاي تحت نظارت.

در سال 2021، بیش از 100,000 مهاجر توسط دولت فدرال اقامت دائم دریافت کرده اند. تنها 8,600 نفر از طریق برنامه نامزدهای مهاجرتی انتاریو نامزد شدند. وزیر مک ناتون برای پر کردن بهتر کمبودهای حیاتی نیروی کار و رشد اقتصادی، از دولت فدرال خواسته است که تخصیص انتاریو را در سال 2022 دو برابر کند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا