CoronaVirusاخباردولت انتاریوصفحه اولویروس کرونا

تحویل کیت های تست سریع کویید۱۹

12 میلیون کیت آزمایش سریع غربالگری آنتی ژن در سراسر استان ارسال شده است

بهناز رهبر-  مجله تیتر:

به گفته  وزارت توسعه اقتصادی ، ایجاد مشاغل و تجارت, اکنون انتاریو 12.3 میلیون کیت تست آنتی ژن سریع برای کووید 19 را به بیش از 2600 محل کار در سراسر استان تحویل داده است. این تلاش برای کمک به مشاغل و سازمان های دیگری است که با جلوگیری از انتقال ویروس در محل کارشان ، کارمندان و خانواده های آنها را ایمن نگه می دارند. آزمایش غربالگری سریع کووید 19 را می توان در هر کجا انجام داد و برای پردازش نیازی به حمل نمونه به آزمایشگاه نیست. حدود 15 دقیقه طول می کشد تا نتیجه مشخص شود.

ویک فدلی ، وزیر توسعه اقتصادی ، ایجاد مشاغل و تجارت استان، گفت: “دسترسی سریع محل های کار به کیت های آزمایش سریع و در عین حال ساده سازی برنامه و تحویل گزارش های مورد نیاز ، به آنها این امکان را می دهد تا آزمایش را در محل کار مدیریت کنند و به جلوگیری از ورود ویروس به محل کار کمک کنند. ما از مشاغلی که می خواهند جلوی انتقال ویروس را بگیرند ، به فعالیت خود ادامه دهند و جان انسان ها را نجات دهند می خواهیم تا همین امروز بسته های خود را سفارش دهند.”

ویک فدلی ، وزیر توسعه اقتصادی ، ایجاد مشاغل و تجارت استان انتاریو

موفقیت اخیر در برنامه غربالگری آنتی ژن با مشارکت اتاق بازرگانی انتاریو حاصل شد. كمتر از یك ماه پس از اجرای طرح غربالگری سریع کووید 19 ، انتاریو تقریباً 2.4 میلیون كیت را به اتاق های بازرگانی محلی حمل كرده است. این کیت ها به کسب و کارهای کوچک و متوسط در سراسر استان کمک می کند تا ایمن بمانند و به فعالیت خود ادامه دهند.

پرابمیت سارکاریا، معاون وزیر مشاغل کوچک و تسهیل قوانین گفت: “غربالگری تست سریع برای مشاغل کوچک و متوسط ابزاری اساسی برای کمک به باز نگه داشتن کسب و کار و ایمنی کارگران است. برای مشاغل ضروری که مجاز به باز ماندن هستند و نیاز به حضور کارکنان در محل دارند ، غربالگری سریع آنتی ژن در محل کار می تواند موجب آسودگی خیال شود و اطمینان حاصل شود که عملیات به طور پایدار و ایمن در مشاغل سراسر انتاریو و به ویژه در مناطق دارای وضعیت وخیم ادامه دارد.”

به مشاغل توصیه می شود که با تماس با اتاق بازرگانی محلی یا ثبت نام در سایت ontario.ca/testingonsite کیت های غربالگری سریع آنتی ژن خود را تهیه کنند.

کریستوفر استون، متخصص ایمنی سلامت و معلولیت در راس ویدئو گفت: “کارمندان ما احساس می کنند که ما به عنوان یک کارفرما واقعاً به فکر سلامتی آنها هستیم و برنامه غربالگری آنتی ژن استانی را راهی مثبت برای انجام سهم خود می دانیم ، نه تنها برای محل کار آن ها ، بلکه برای خانواده ها و جوامع آنها. از دیدگاه بهداشت عمومی ، هرچه تعداد فعالانی که در این برنامه ثبت نام می کنند بیشتر باشد، نتایج برای همه ما بهتر خواهد بود.”

غربالگری سریع آنتی ژن همراه با اقدامات بهداشت عمومی ، مانند غربالگری علائم ، فاصله فیزیکی ، پوشاندن صورت و شستن دست ها صورت می گیرد. هرگونه نتیجه مثبت حاصل از تست سریع آنتی ژن باید با آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) آزمایشگاهی تأیید شود. سازمان های شرکت کننده در برنامه غربالگری آنتی ژن استانی می توانند از طریق فهرست راهنمای موجود در وب سایت Ontario Together ، به دنبال ارائه دهنده خدماتی باشند که خدمات مراقبت سریع را در مراکز مراقبت ارائه می دهند. ارائه دهندگان خدمات آزمایشی کووید 19 نیز می توانند برای لیست شدن درخواست دهند

آمار بیماران کرونا در کانادا

بیمار
4,676,878
مرگ
52,425
فعال
35,577
بحرانی
99
بهبود یافته
4,588,876
Last Update on: ژوئن 4, 2023 at 7:41 ب.ظ

روکو روسی، رئیس و مدیرعامل اتاق بازرگانی انتاریو گفت: “آزمایش سریع بخش مهمی در مهار گسترش کووید 19 است که به بازگشایی ایمن اقتصاد ما کمک می کند. ما به عنوان شریک ضروری تجارت ، به بیش از 100 اتاق بازرگانی و هیئت های تجاری بسیار افتخار می کنیم که به سرعت بسیج شده اند تا کیت های غربالگری سریع رایگان را با مشارکت استان ، بهداشت کانادا ، Communitech،  و اتاق بازرگانی کانادا به سراسر استان ارسال کنند. تقریباً 100 اتاق از این برنامه مهم پشتیبانی می کنند و سایت های توزیع بیشتری هر هفته افتتاح می شود.”

غربالگری سریع آنتی ژن جایگزین اقدامات بهداشت عمومی مانند غربالگری علائم ، فاصله فیزیکی ، پوشاندن صورت و شستن دست ها نیست. هرگونه نتیجه مثبت از آزمایش غربالگری سریع آنتی ژن باید با آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) آزمایشگاهی تأیید شود.

مشاغل با کمتر از 150 کارمند از طریق برنامه ای که به طور مشترک توسط دولت انتاریو و اتاق بازرگانی انتاریو اجرا می شود ، می توانند در آزمایشات غربالگری آنتی ژن در اتاق های بازرگانی محلی شرکت کنند. اگر اتاق های بازرگانی محلی در آن شرکت نمی کنند ، مشاغل می توانند از طریق این سایت  به آزمایش ها دسترسی پیدا کنند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا