CoronaVirusاخباردر شهردولت انتاریوصفحه اولویروس کرونا

افزایش تخت های بیمارستانی استان انتاریو

مجله تیتر گزارش میدهد: انتاریو بیش از 760 تخت بیمارستانی در سراسر استان اضافه می کند.

دولت انتاریو 116.5 میلیون دلار برای ایجاد حداکثر 766 تخت دیگر در 32 بیمارستان و امکانات درمانی در سراسر استان در نظر گرفته است. این سرمایه گذاری به کاهش جراحی های به تاخیر افتاده و بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی در طی COVID-19 کمک می کند. این بودجه علاوه بر 2.8 میلیارد دلار بودجه استان برای برنامه آمادگی پاییزه دولت به منظور مواجهه با COVID-19 است. جزئیات این برنامه امروز توسط نخست وزیر استان داگ فورد، کریستین الیوت ، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت و دکتر نوید محمد، مدیرعامل زنجیره های بیمارستانی سیستم بهداشت ویلیام اوسلر ارائه شد.

نخست وزیر فورد گفت: “دولت ما متعهد شده است كه مراقبت های بهداشتی در راهروهای بیمارستان ها را خاتمه دهد ، زمان انتظار بیمارستان را کاهش دهد و یك سیستم مراقبت بهداشتی بهتر و پیوسته تر ایجاد كند كه بیماران و خانواده های آنها را در درجه اول قرار دهد. ما امروز با افزودن صدها تخت بیمارستانی دیگر در سراسر استان گام دیگری را برای ادای وعده خود برمی داریم. این نه تنها اطمینان حاصل خواهد کرد که برای هر گونه افزایش در موارد ابتلا به COVID-19 آماده هستیم ، بلکه مراقبت های لازم و شایسته مانند خانه را برای بیماران فراهم خواهیم کرد.”

کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

تخت های جدید اعلام شده امروز علاوه بر 234.5 میلیون دلار سرمایه گذاری برای 139 تخت مراقبت های ویژه و حداکثر 1،349 تخت بیمارستان اعلام شده در برنامه آمادگی پاییزه انتاریو با عنوان ایمن نگه داشتن ساکنین اونتاریو: آماده شدن برای موج آینده COVID-19 است. این مبلغ کل سرمایه گذاری را برای بیش از 2250 تخت جدید در 57 بیمارستان و امکانات درمانی جایگزین در سراسر استان به 351 میلیون دلار می رساند. این تخت ها ظرفیت بیشتری برای بیمارستان ها در نقاط به شدت تحت تاثیر COVID-19 مانند تورنتو ، اتاوا ، پیل و یورک اضافه می کنند. همچنین به کسانی که با فشارهای شلوغی مواجه هستند کمک کرده و از ادامه جراحی ها و اقدامات پشتیبانی می کند.

سیستم بهداشت ویلیام اوسلر حداکثر 87 تخت برای کاهش فشارهای ظرفیت بیمارستان و زمان انتظار دریافت خواهد کرد. این تعداد شامل 41 تخت در بیمارستان Brampton Civic اوسلر و 46 تخت در بیمارستان عمومی Etobicoke اوسلر است.

وزیر الیوت گفت: “دولت ما در حال انجام سرمایه گذاری های لازم برای افزایش سریع ظرفیت بیمارستان و کاهش زمان انتظار برای بیماران و خانواده ها در سراسر انتاریو است. این سرمایه گذاری جدید اطمینان حاصل خواهد کرد که سیستم مراقبت های بهداشتی ما قادر به پاسخگویی به موج COVID-19 در آینده و کمک به بیمارانی است که منتظر عمل های جراحی و سایر اقدامات هستند تا سریعتر مراقبت های لازم را دریافت کنند. “

دکتر نوید محمد گفت: “ما از سرمایه گذاری دولت در بیمارستانهای خود بسیار قدردانی می کنیم و همزمان با پشتکار تلاش می کنیم بیماران و جوامعی که به آنها خدمات ارائه می دهیم به مراقبت های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند. در حالی که اوسلر همچنان به COVID-19 پاسخ می دهد و انتظار می رود تقاضای بیشتری برای مراقبت های بیماران بستری در ماه های آینده داشته باشد ، این سرمایه گذاری مهم در ظرفیت بیمارستان توانایی ما را در ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا و دلسوزانه تر را به بیماران بیشتر تقویت می کند.”

طرح آمادگی پاییز انتاریو همچنین در رسیدگی به افزایش موارد ابتلا به COVID-19 و کاهش تاخیر خدمات بهداشتی به صورت زیر تمرکز دارد:

  • تمدید ساعت برای عمل های جراحی با اولویت بیشتر و تصویربرداری تشخیصی.
  • ایجاد 850 سطح مراقبت های جایگزین برای بیماران در خانه و جامعه به منظور خالی کردن ظرفیت بیمارستان ها
  • گسترش خدمات دیجیتال و مجازی بهداشتی که گزینه های دیگری را برای مراقبت از شخص ارائه می دهد و انتقال COVID-19 را محدود می کند ، در حالی که دسترسی به مراقبت های بهداشتی را نیز فراهم می کند.
  • بهبود دسترسی به خدمات روانشناسی و اعتیاد و خدمات پشتیبانی و …
  • افزایش خدمات مراقبت در خانه و جامعه با افزودن 484000 بازدید از پرستار و ویزیت های درمانی و 1.4 میلیون ساعت پشتیبانی شخصی

این استان به کار با بخش بهداشت و سلامت آنتاریو برای تهیه یک برنامه ظرفیت یکپارچه سیستم بهداشتی در پاسخ به COVID-19 ادامه می دهد. این طرح به اطمینان از ادامه ارائه خدمات مراقبتی توسط بیمارستان ها برای بیماران COVID-19 و معالجه بیمارانی که منتظر جراحی و آزمایش هستند ، کمک خواهد کرد. این استان به نظارت و ارزیابی نیازهای سیستم بهداشتی و رسیدگی به هرگونه چالش بیمارستانها ادامه خواهد داد.

پاتریک براون ، شهردار برامپتون گفت: “اعلامیه امروز خبر خوبی برای ساکنان برامپتون است. شورای شهر ما اعلام کرد که اورژانس مراقبت های بهداشتی و 87 تخت بیمار جدید را در سیستم بهداشت ویلیام اوسلر به منظور کاهش فشارهای ظرفیت اضافه می کند. من می خواهم از نخست وزیر فورد تشکر کنم که با یک گام مثبت در مسیر درست به نگرانی های ما پاسخ داده است.”

با افزایش اخیر موارد ابتلا به COVID-19 ، محافظت از افراد آسیب پذیر  حیاتی است و ساکنین انتاریو نیز باید از توصیه های بهداشت عمومی پیروی کنند.

با توجه به برنامه اقدام انتاریو: که کمک 30 میلیاری دولت در پاسخ به همه گیری COVID-19 در استان است، دولت همچنان متعهد است که منابع لازم را برای محافظت از سلامت مردم و حمایت از مردم ، خانواده ها ، کارگران و صاحبان مشاغل فراهم کند. انتاریو بودجه 2020 خود و مرحله بعدی برنامه اقدام انتاریو را در تاریخ 5 نوامبر 2020 منتشر می کند.

آمار بیماران کرونا در کانادا

نکات مهم

  • انتاریو پیش از این 741 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده بود تا جراحی های به تاخیر افتاده انجام شود و ظرفیت بیشتری در سیستم مراقبت های بهداشتی ایجاد کند تا به طور موثر موج و شیوع موارد ابتلا به COVID-19 را کنترل کند.
  • برای حمایت بیشتر از سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنین برای کاهش تاخیر در جراحی ها و بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، انتاریو رویکرد گام به گام برای برنامه ریزی جراحی ها و رویه ها را در طی شیوع COVID-19 را منتشر کرد که یک چارچوب جامع برای کمک به بیمارستان ها برای ارزیابی میزان آمادگی آن ها و شروع برنامه ریزی برای از سرگیری مجدد جراحی ها و رویه های برنامه ریزی شده و در عین حال حفظ توانایی پاسخگویی به COVID-19 و فصل آنفولانزا است.
  • برای ایمنی بیشتر ، دولت انتاریو همه را ترغیب می کند تا برنامه جدید هشدار COVID را در تلفن های هوشمند خود از app store و Google Play دانلود کنند.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا