First Pageاخباراخبار آموزشدر شهردولت انتاریوکانادا

اتصال به اینترنت در تمام مدارس دولتی

انتاریو سایت های جدیدی را برای دوره های آنلاین راه اندازی می کند

مجله تیتر گزارش می دهد: دولت انتاریو در حال گسترش دسترسی به دوره های آموزشی آنلاین با کیفیت بالا برای دانش آموزان دبیرستانی از طریق مشارکت با هیئت مدیره‌‌ی مدارس، TVO و TFO است. از امروز، دانش‌آموزان دبیرستانی می‌توانند پیش‌نمایش محتوای دوره آنلاین را در www.ontariocoursepreview.ca مشاهده کنند. این حرکت گامی مهم به جلو در ارائه کیفیت، انتخاب و انعطاف بیشتر به دانش آموزان است. به عنوان بخشی از برنامه نوسازی پهنای باند، دولت برای اطمینان از اتصال شبکه به تمام مدارس در انتاریو اقدام کرده است. دولت اکنون تأیید کرده است که اتصال به اینترنت در نزدیک به 100 درصد مدارس انجام شده است – 4841 مدرسه ابتدایی و متوسطه اکنون متصل به اینترنت هستند و سه پروژه اتصال فعال در مدارس از راه دور در حال انجام است.

دانش‌آموزان می‌توانند پیش‌نمایش دوره‌های آنلاین را مشاهده کنند. این پیش نمایش به دانش آموزان و خانواده‌ها در تصمیم‌گیری آگاهانه برای انتخاب دوره آنلاین برای سال تحصیلی 2022-23 کمک می‌کند. دوره‌های آنلاین جدید به مرور زمان به سایت‌های پیش‌نمایش اضافه می‌شوند و گزینه‌های بیشتری را برای دانش‌آموزان دوره متوسطه انتاریو برای رسیدن به اهداف تحصیلی خود و برآورده کردن شرایط جدید فارغ‌التحصیلی آنلاین فراهم می‌کنند (مدارک انصراف برای همه دانش‌آموزان در دسترس است). هیئت های مدارس مجموعه ای از دوره های آنلاین را در اختیار دانش آموزانی قرار می دهند که می توانند از طریق مدرسه محلی خود به عنوان بخشی از فرآیند انتخاب رشته ثبت نام کنند. این حرکت، انتاریو را به عنوان پیشرو در ارائه گزینه‌های یادگیری آنلاین مدرن قرار می‌دهد که به دانش‌آموزان اطمینان می‌دهد که مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت در دنیای دیجیتالی را دارند.

استفان لچه، وزیر آموزش و پرورش استان انتاریو

استفان لچه، وزیر آموزش، گفت: «ما استاندارد طلایی دوره‌های یادگیری آنلاین را ایجاد کرده‌ایم که پویا هستند، توسط یک مربی هدایت می‌شوند و دوره‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهند. ما با گنجاندن مهارت‌های زندگی و شغلی در برنامه درسی تأکید زیادی بر یادگیری در دنیای واقعی داریم – در حالی که اطمینان می‌دهیم که آنها بدون توجه به جایی که زندگی می‌کنند، در کلاس‌های دیجیتالی آموزش می بینند.»

از سال 2011، ثبت نام در آموزش آنلاین هر سال به طور متوسط 19 درصد افزایش یافته است و اکثر دانش آموزانی که در یک دوره آموزشی آنلاین شرکت می کنند، با 81 درصد برآورده شدن یا فراتر از انتظارات استانی (سطح 3/B میانگین) از نظر تحصیلی موفق هستند.   وزارت خانه 14.9 میلیون دلار در طول سال تحصیلی 2021-2022 برای تهیه دستگاه های اضافی مانند لپ تاپ و تبلت و برای پوشش هزینه های جایگزینی برخی از دستگاه هایی که ممکن است قدیمی شده باشند، به هیئت های مدارس کمک می کند. این علاوه بر سرمایه گذاری تقریباً 100 میلیون دلاری برای هیئت های مدرسه برای خرید دستگاه ها در سال تحصیلی 2020-21 است.

دوره های آنلاین، که به عنوان دوره های آموزش الکترونیکی نیز شناخته می شوند، توسط هیئت مدیره مدارس و کنسرسیوم های آنها از طریق محیط آموزشی مجازی با بودجه وزارتخانه ارائه خواهند شد. این با یادگیری از راه دور متفاوت است، که به کلاس هایی اطلاق می شود که از راه دور با حداقل زمان یادگیری همزمان روزانه که در آن وقفه طولانی برای یادگیری حضوری وجود دارد، تدریس می شود. در پاییز 2020 و بهار 2021، این وزارتخانه جلسات تعامل انگلیسی و فرانسوی را در مورد یادگیری آنلاین با گروه‌های ذینفع مربیان، والدین و دانش‌آموزان، همکاران کارگری و هیئت مدیره مدرسه برگزار کرد.

کلید رشید؛ معاون وزیر دولت دیجیتال به این موضوع اشاره می کند که “اعلانیه امروز گام دیگری در ارائه گزینه های بیشتر برای دانش آموزان برای دسترسی به یادگیری آنلاین مدرن در دنیای دیجیتالی ماست. ما می دانیم که دانش آموزان از گزینه های بیشتری برای دسترسی به یادگیری دیجیتالی  سود خواهند برد.”

گسترش گزینه‌های دوره آنلاین، انتخاب و انعطاف‌پذیری بیشتری را برای دانش‌آموزان در برآوردن نیازهای آموزشی خود فراهم می‌کند و در عین حال تجربه یادگیری آنها را افزایش می‌دهد و سواد دیجیتال و سایر مهارت‌های قابل انتقال را ایجاد می‌کند. هیئت‌های مدارس به ارائه دوره‌های آنلاین تحت گواهی معلم انتاریو به شیوه‌ای که به نیازهای منحصربه‌فرد سیستم‌های فرانسوی زبان و کاتولیک احترام می‌گذارد، ادامه خواهند داد. پیش‌نمایش دوره آنلاین به دانش‌آموزان و خانواده‌ها ایده می‌دهد که آموزش آنلاین تحت رهبری معلم چگونه به نظر می‌رسد. ممکن است دوره های اضافی توسط هیئت مدیره مدارس ارائه شود. دانش آموزان باید با مدرسه خود ارتباط برقرار کنند تا ببینند چه دوره هایی ارائه می شود و چگونه ثبت نام کنند. با تکیه بر بستر شبکه مشترک اجرا شده در برنامه نوسازی پهنای باند، وزارت آموزش و پرورش از یک پروژه آزمایشی برای کمک به کاهش خطرات امنیت سایبری، امنیت سایبری و حریم خصوصی که هیئت مدیره مدارس، دانش آموزان و مربیان با آن مواجه هستند، حمایت می کند.

جنیفر هینشلوود؛ مدیر اجرایی TVO : “TVO خوشحال است که تخصص خود را برای کمک به وزارت آموزش با پیش‌نمایش دوره آنلاین انتاریو به کار می‌گیرد. به عنوان سازمانی هدفمند برای الهام بخشیدن به یادگیری که زندگی را تغییر می‌دهد و جوامع را غنی می‌کند، ما مفتخریم که می‌توانیم چنین دوره های با کیفیتی را به دانش آموزان در سراسر انتاریو ارائه دهیم.”

الزامات جدید دولت انتاریو برای یادگیری آنلاین در یادداشت سیاست/برنامه (PPM) شماره 167، از جمله الزامات واجد شرایط بودن و اجرا و مقررات انصراف والدین بیان شده است. PPM همچنین تصریح می‌کند که برای دانش‌آموزانی که در حال حاضر در کلاس 10 هستند، حداکثر یک واحد اعتباری که از راه دور در طی تعطیلی مدارس در آوریل 2021 تا ژوئن 2021 به دست می‌آیند، جزو الزامات فارغ‌التحصیلی یادگیری آنلاین محسوب می‌شود.    از نزدیک به 5000 مدرسه ابتدایی و متوسطه در سراسر انتاریو، تنها سه مدرسه در جوامع روستایی و شمالی همچنان با چالش های دسترسی مواجه هستند و کار روی راه حل های اتصال در حال پیشرفت است.

میشل سگوین، مدیر عامل موقت؛Groupe Média TF می گوید: “ما مفتخریم که از وزارت آموزش حمایت می کنیم و همراه با TVO و شرکای زبان فرانسه خود در ارائه آموزش آنلاین پیشرفته با توسعه پیش نمایش دوره آموزشی در دسترس، فراگیر و عادلانه در انتاریو مشارکت می کنیم. این دوره، آموزشی گسترده ای را ارائه می دهد. نیازهای همه دانش آموزان دبیرستانی ثبت نام شده در مدارس متوسطه فرانسوی زبان انتاریو را برآورده می کند و از موفقیت تحصیلی آنها حمایت می کند.”

به عنوان بخشی از یک استراتژی برای کاهش موانع یادگیری آنلاین، دولت استانی در حال بهبود دسترسی به اینترنت در تمام مدارس دولتی در انتاریو است. تحت برنامه نوسازی پهنای باند، مدارس سراسر انتاریو بهبودهایی را در شبکه‌های خود تکمیل کرده‌اند تا دانش‌آموزان بتوانند به منابع یادگیری آنلاین دسترسی داشته باشند. این برنامه همچنین فناوری کارآمدتری را برای پشتیبانی از افزایش مقیاس شبکه مقرون به صرفه و حفاظت سایبری پیشرفته در آینده ارائه می دهد و به چالش های دسترسی طولانی مدت به اینترنت که دانش آموزان و معلمان در جوامع شمالی و روستایی با آن مواجه هستند، رسیدگی می کند. برنامه اتصال در مدارس حداکثر 20 میلیون دلار برای سال تحصیلی 2021-2022 و 20 میلیون دلار اضافی برای پروژه های مرتبط با زیرساخت های اتصال که از یادگیری آنلاین پشتیبانی می کنند، به هیئت های مدرسه ارائه می دهد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا