اخباردر شهرصفحه اول

وقتی شهر شلوغ می شود

دو کشته از جمله افسر پلیس تورنتو و 3 زخمی در 2 تیراندازی در انتاریو

به گزارش مجله تیتر, مقامات دوشنبه شب در یک نشست خبری اعلام کردند که یک افسر پلیس تورنتو که در حین تمرین، در حال استراحت برای ناهار بود، در میسیساگا توسط مظنونی که بعداً پس از تیراندازی مرگبار دوم در همیلتون بازداشت شد، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد. مقامات گفتند که یک نفر دیگر در میسیساگا زخمی شده است. پلیس گفت که مظنون به میلتون گریخت و گمان می رود به سه نفر دیگر شلیک کرده و یک نفر را کشته است.

رئیس پلیس جیمز رامر به خبرنگاران گفت، افسر اندرو هانگ، 48 ساله، از واحد ترافیک پلیس تورنتو از فاصله نزدیک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در محل جان باخت. رئیس پلیس گفت: «این یک خبر ویرانگر برای خانواده او و برای همه اعضای سرویس پلیس تورنتو و کل جامعه پلیس است. ما در حین کار برای حمایت از خانواده افسر هانگ، در این غم و اندوه به یکدیگر تکیه خواهیم کرد. همسر و دو فرزندش از او به یادگار مانده اند. او 22 سال در این بخش بود.

رئیس پلیس جیمز رامر

پلیس منطقه ای پیل در میسیساگا پیشتر گفته بود که آنها به محل تیراندازی که در تقاطع جاده آرژانتیا و بلوار وینستون چرچیل رخ داده بود، فراخوانده شده اند که در آن دو نفر درست بعد از ساعت 2 بعد از ظهر تیراندازی کردند. نیشان دورایپا، رئیس پلیس منطقه ای پیل در این نشست گفت که فرد قربانی که به بیمارستان منتقل شده است “زخم های شدیدی” دارد و دچار تروما است. او تیراندازی به افسر را نتیجه یک کمین خواند.

پلیس منطقه ای هالتون گفت که پس از فرار مظنون، سه نفر در خیابان برونته جنوبی در همسایگی میلتون هدف گلوله قرار گرفتند. به گفته پلیس، یک نفر در صحنه فوت کرده و دو نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند. شرایط آنها فوراً در دسترس قرار نگرفت. دورایپا گفت: ما معتقدیم که این همان مظنونی بود که در تیراندازی میسیساگا دست داشت.

به گفته پلیس منطقه ای هالتون، مظنون که لباس سر تا پا مشکی با جلیقه زرد ساختمانی پوشیده بود، بازداشت شد. هر دو مرکز پلیس گفتند که در حال بررسی ارتباط بین این دو حادثه هستند و معتقدند که آنها با یک فرد مرتبط هستند. جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، اواخر روز دوشنبه توئیتی درباره تیراندازی در اونتاریو نوشت.

ترودو در توییتی نوشت: قلب من و بسیاری دیگر با همه‌‌ی کسانی است که افسر پلیس کشته شده امروز در میسیساگا در حین انجام وظیفه را می شناختند. ما همچنین به کسانی فکر می کنیم که در تیراندازی های امروز مجروح شدند. برای شما آرزوی بهبودی کامل داریم.

*میلتون، میسیساگا و همیلتون در غرب تورنتو قرار دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا