اجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اول

دسترسی به اینترنت پرسرعت در انتاریو

مینا رحیمی – مجله تیتر: انتاریو دسترسی به اینترنت پرسرعت را در سراسر استان گسترش می دهد. این پروژه های محلی، دسترسی جوامع به اینترنت پرسرعت را فراهم می کند.

انتاریو با برنامه ای بلند پروازانه برای ارائه اینترنت پرسرعت به همه جوامع در سراسر استان ، از سرمایه گذاری 14.7 میلیون دلاری برای 13 پروژه جدید تحت برنامه بهبود اتصال به اینترنت برای انتاریو (ICON) خبر می دهد. این پروژه ها اینترنت قابل اطمینان و سریع را برای 42 جامعه در سراسر استان به ارمغان می آورد. سرمایه گذاری ICON انتاریو به گسترش اینترنت پرسرعت در مناطق بیشتری از بلویل ، بنکرافت ، موسکوکا لیکس تا پوسلینچ و سیوکس نرو نستر فالز تا جوامع بومی موس کری کمک می کند. انتاریو از لحاظ مالی در این پروژه ها با سازمانهای مختلفی که برای دریافت بودجه استانی تحت برنامه ICON درخواست داده اند، همکاری می کند.

استان در ابتکاراتی برای بهبود اتصال در شرق و جنوب غربی انتاریو سرمایه گذاری کرده است. همچنین در پروژه های اینترنت پرسرعت در روستاها و شمال انتاریو سرمایه گذاری کرده است ، از جمله از طریق شرکت صندوق میراث شمال انتاریو و برنامه شبکه نسل جدید. گسترش دسترسی به اینترنت پرسرعت بخشی از برنامه انتاریو رو به جلو: برنامه اقدام انتاریو در برابر کووید- 19 برای دولتی با تمرکز بر مردم ، که شامل بیش از 30 پروژه است که نحوه تعامل مردم و مشاغل با دولت را تغییر می دهد.

کینگا سورما ، وزیر زیرساخت استان ینتاریو

کینگا سورما، وزیر زیرساخت می گوید: “دولت ما همچنان به تامین اینترنت پرسرعت در سراسر استان ، از جمله در چند منطقه دورافتاده و جوامع بومی ، ادامه می دهد. این سرمایه گذاری برای بیش از 17،000 خانه و مشاغل دسترسی به اینترنت پر سرعت و قابل اعتماد را فراهم می کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ کس در دنیای دیجیتال امروز عقب نمانده است.”

این پروژه ها به انتاریو کمک می کند تا برنامه خود را برای دستیابی به 100 درصد اتصال پس از اختصاص تقریبا 4 میلیارد دلار برای اطمینان از دسترسی همه مردم انتاریو به اینترنت پرسرعت تا پایان سال 2025 ، پیش ببرد. این بزرگترین سرمایه گذاری در یک استان توسط یک دولت در تاریخ کانادا در بخش اینترنت پرسرعت است. انتاریو به تازگی از یک فرآیند جدید خرید تدارکاتی برای کمک به اتصال جوامع محروم و بدون خدمات در سراسر استان خبر داد. این مدل تحویل جدید توسط زیرساخت اونتاریو هدایت می شود و خرید آن از تابستان امسال آغاز می شود.

. استیو کلارک ، وزیر امور شهرداری و مسکن استان انتاریو

استیو کلارک، وزیر امور شهری و مسکن و عضو پارلمان لیدز-گرنویل- تاوزند آیلند و ریدو لیکز گفت: “در بین مخالفان و از روز اول در دولت ، من برای اینترنت پرسرعت در جوامع خود تلاش کرده ام و پاندمی نیز اهمیت این موضوع را نشان داده است. انتاریو در حال حاضر پیشرو است و سرمایه های قابل توجهی مانند سرمایه گذاری 5.4 میلیون دلاری در آتن ، مالوری تاون و جوامع اطراف انجام داده است، تا 5،254 خانه دیگر را متصل کند. کارهای بیشتری باید انجام شود ، و خبر خوب برای ما این است که به تسریع این پروژه ها ادامه می دهیم.”

افزایش سرعت: برنامه اقدام پهنای باند و تلفن همراه انتاریو در حال حاضر اینترنت و دسترسی سلولی برای خانه ها و مشاغل در جوامع سراسر انتاریو را فراهم می کند. سال گذشته ، استان برنامه بهبود اتصال به اینترنت برای انتاریو (ICON) را راه اندازی کرد ، یک برنامه چند ساله با هدف پشتیبانی از اینترنت و شبکه های تلفن همراه با سرعت بالا است.

گریدون اسمیت ، رئیس انجمن شهرداری های انتاریو و شهردار شهر بریس بریج

گریدون اسمیت، رئیس انجمن شهرداری های انتاریو و شهردار شهر بریس بریج ، گفت: “اطلاعیه امروز مبتنی بر سرمایه گذاری تاریخی 4 میلیارد دلاری انتاریو در پهنای باند برای اتصال همه ساکنین اونتاریو به اینترنت قابل اعتماد و پرسرعت تا پایان سال 2025 است. این سرمایه گذاری ها رقابت و رونق انتاریو را تقویت می کند و دسترسی به فرصت های اقتصادی را در هر قسمت از انتاریو بهبود می بخشد.”

اینترنت پرسرعت برای دسترسی به خدمات حیاتی مانند مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، اشتغال و عدالت ضروری است ، در حالی که فرصت را برای همه افزایش می دهد. این سرمایه گذاری بخشی از بودجه 2021 ، برنامه اقدام انتاریو: حفاظت از سلامت مردم و اقتصاد ما است. با توزیع واکسن ها ، روزنه امید گشوده شده است. برنامه اقدام انتاریو: حفاظت از سلامت مردم و اقتصاد ما منابع لازم را برای پایان نبرد با کووید-19 فراهم می کند و بر اساس سرمایه گذاری های ثبت شده دولت برای حفظ سلامت و مشاغل در طول همه گیری جهانی است.

آمار بیماری کرونا در کانادا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا