انتخابات شهرداری تورنتوپروندهصفحه اول

Chow لبخند را بر لب خانواده ها نشاند

افتتاح دفتر کمپین انتخاباتی Olivia Chow کاندیدای شهرداری تورنتو


هلیا قاضی میرسعید Helia Ghazi روزنامه نگار - تورنتو
هلیا قاضی میرسعید
Helia Ghazi
روزنامه نگار – تورنتو

هلیا قاضی میرسعید
تورنتو

صبح روز یک شنبه، 6 آوریل، طرفداران Olivia Chow در شماره 1365 خیابان یانگ گرد هم آمده بودند تا به شکل رسمی شاهد افتتاح دفتر کمپین حمایتی از این کاندیدای شهرداری تورنتو باشند. جمعیت آنقدر زیاد بود که یکی از مسئولان از کسانی که لباس گرم تر به تن داشتند خواست تا در بیرون سالن منتظر بمانند. ساعت از 11 گذشته بود و هنوز خبری از Chow نبود. بالاخره حدود ساعت 11:30 اعلام شد که Olivia ساعت 12 خواهد رسید. به همین دلیل برخی سالن را ترک کردند و به خانه هایشان برگشتند.

opening of Olivia Chow Mayoral campaign headquarters in Toronto. Sunday April 6th, 2014. Photo by Helia Ghazi/NVP
opening of Olivia Chow Mayoral campaign headquarters in Toronto. Sunday April 6th, 2014. Photo by Helia Ghazi/NVP

چند دقیقه ای از ساعت 12 گذشته بود که صدای تشویق مردم بیشتر شد و بالاخره Chow رسید و یک راست با قیچی به سراغ روبان بنفش رفت. سپس پشت تریبون قرار گرفت و اعلام کرد در صورتی که به عنوان شهردار انتخاب شود قصد دارد تا برنامه های سرگرمی و تفریحی پس از ساعات درسی مدارس را افزایش دهد به طوری که حداقل 1200 محصل در 40 منطقه تحت پوشش قرار بگیرند.
از دیگر برنامه های او پس از تصاحب پست شهرداری، ایجاد 200 شغل جدید برای جوانان خواهد بود. این درحالی است که در دوره Rob Ford هزینه کلاس های فوق برنامه مدارس افزایش پیدا کرد و همچین شهردار کنونی تورنتو از اویل سال، برخی از این برنامه های رایگان را که در راستای کمک به خانواده های فقیر تورنتو بود، کاهش داد و یا ملغی کرد و نرخ بیکاری 22.5 درصد بالا رفت.
در ادامه Olivia Chow گفت:«زمانی که من مبارزات انتخاباتی را برای شهردار شدن آغاز کردم، گفتم که کودکان و خانواده ها را در قلب شهر قرار خواهم داد و من این کار را خواهم کرد، برای کودکان بیشتری برنامه های سرگرمی بعد از ساعات مدرسه ایجاد خواهم کرد، تا خانواده ها برنامه هایی با کیفیت بالا و هزینه کم را برای فرزندان خود برگزینند. معتقدم در خصوص فوق برنامه های مدارس یک چاله بزرگی سر راهمان قرار دارد که ما می توانیم آن را با طراحی برنامه های مقرون به صرفه پر کنیم.»
طبق برنامه ریزی های Chow 40 محله قرار است در طرح افزایش فوق برنامه های مدارس قرار بگیرند و تعداد کل این محله ها به 81 منطقه خواهد رسید. در حال حاضر از بین 180 هزار کودک بین 6 تا 12 سال، تنها 14 درصد به فوق برنامه های مدارس دسترسی دارند.

opening of Olivia Chow Mayoral campaign headquarters in Toronto. Sunday April 6th, 2014. Photo by Helia Ghazi/NVP
opening of Olivia Chow Mayoral campaign headquarters in Toronto. Sunday April 6th, 2014. Photo by Helia Ghazi/NVP

کاندیدای شهرداری تورنتو، در ادامه صحبت هایش گفت:«اگر برای بچه ها برنامه های بیشتری طراحی کنیم، آنها قوی تر خواهند شد و این آنها را از مشکلات دور نگه می دارد. برای بسیاری از خانواده ها، استخدام پرستار بچه و حضور در برنامه های دیگر هزینه بالایی دارد و بدون تکیه بر کمک دوستان و یا خانواده، غیرممکن است. در حالی که با داشتن شهردار جدید، می توانیم راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم.»
او همچنین افزود:«من در ایجاد برنامه ARC در غالب شاخه تبلیغات جوانان Mel Lastman کمک کردم. نیازهای شهر ما گسترده شده اند و باید فوق برنامه های مدارس هم افزایش پیدا کنند. چراکه فرزندان ما با شرکت در این برنامه ها، از مهارت های بیشتری از جمله ورزش، موسیقی، هنر و انجام کارهای گروهی را یاد می گیرند.»
Chow سپس به موضع مالیات پرداخت و گفت:«نظر در حوزه مالیاتی، به نظرات Rob Ford شباهت دارد. اما آنچه راه ما را از هم جدا می کند این است که Ford می خواهد هزینه ها را برای خانواده ها افزایش دهد، در حالیکه من قصد دارم فوق برنامه های مدارس را افزایش دهم تا خانواده های بیشتری بتوانند فرزندانشان را در این برنامه ها شرکت دهند.»
در پایان مراسم گشایش رسمی دفتر کمپین تبلیغاتی Olivia Chow طرفدارانش با او عکس یادگاری گرفتند. تاکنون در تمامی برنامه های تبلیغاتی Chow رسانه های معتبر کانادایی حضور داشته و اخبار مرتبط با این کاندیدای شهرداری تورنتو را پوشش گسترده ای داده اند.

Review Overview

User Rating: 3.89 ( 139 votes)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا