CoronaVirusاخباردر شهردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

تست کووید برای مسافران بین المللی مجانی نیست

  • انتاریو دستورالعملهای تست کووید را برای مسافران بین المللی کشورهای دوردست به روز رسانی می کند.
  • اقداماتی برای حفظ ظرفیت با شبکه آزمایش COVID-19 با بودجه استانی انجام شده است.

به گزارش مجله تیتر,  دولت انتاریو، با مشاوره مدیر ارشد پزشکی و سایر متخصصان بهداشت، در حال به روزرسانی دستورالعمل های آزمایش استان برای مسافران خارجی است. از تاریخ 11 دسامبر سال 2020 ، افرادی که برای سفرهای خارجی درخواست آزمایش COVID-19 می کنند، دیگر واجد شرایط این آزمایش با بودجه عمومی در انتاریو نیستند.

این مرحله برای اطمینان از تخصیص مناسب بودجه مالیات به اولویت های اصلی و حفظ ظرفیت در شبکه آزمایش COVID-19 با بودجه استانی انجام شده است. این استان به ارائه آزمایش برای افرادی که نیاز به این آزمایش در استان دارند، بدون هیچ گونه هزینه ای ادامه می دهد. این شامل افرادی است که علایم بیماری را دارند یا با شخصی که علائم داشته است، در تماس بوده اند.

کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

کریستین الیوت، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت اونتاریو گفت: “با تغییر روند شیوع بیماری همه گیر COVID-19، ما برای تطبیق پذیری همچنان به تغییر روش خود برای آزمایش و خدماتی که ارائه داده ایم، ادامه می دهیم. در حالی که مسافران بین المللی دیگر واجد شرایط نیستند که آزمایش COVID-19 با بودجه عمومی دریافت کنند، ما متعهد می مانیم که هر کسی که به آزمایش نیاز دارد بتواند سریعاً و بدون هیچ هزینه ای آن را انجام دهد.”

این پاییز، استان دستورالعمل های آزمایش انتاریو را به روز کرد تا افرادی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس هستند را در اولویت قرار دهد. هرکسی که مشمول راهنمای آزمایش استانی فعلی است، می تواند آزمایش را با بودجه عمومی در داروخانه ها و مراکز آزمایش موجود انجام دهد.

به مسافران بین المللی توصیه می شود برای اطمینان از آگاهی از به روزترین اطلاعات، با شرکت مسافرتی خود مشاوره کنند. آنها همچنین باید برای به روزرسانی شرایط و نیازهای مربوط به مقصد خود به وب سایت مسافرت دولت فدرال مراجعه کنند. در صورت نیاز به آزمایش COVID-19 ، مهم است که زمان کافی برای آزمایش و دریافت نتایج در نظر بگیرید. خدمات آزمایش COVID-19 به راحتی در دسترس است و مسافران نیازمند به آزمایش می توانند گزینه های محلی مناسبی از جمله آزمایشگاه های خصوصی مانند کلینیک مسافرتی را پیدا کنند.

آمار بیماران کرونا در کانادا

بهترین راه برای متوقف کردن COVID-19 این است که تماس نزدیک با افرادی که با آنها زندگی می کنید را محدود کنید. به همین ترتیب ، مسافرت توصیه نمی شود و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران است. اگر قصد مسافرت و یا اقامت شبانه را دارید ، در نظر بگیرید که آیا شخصی که با او زندگی می کنید یا کسی که قصد دیدار با او را دارید در معرض خطر بیشتری برای بیماری شدید ناشی از COVID-19 است.

در حالی که این استان آماده است تا برنامه واکسیناسیون مرحله ای خود را آغاز کند و فصل تعطیلات را شروع کند، دولت از همه مردم انتاریو خواسته است که به ادامه اقدامات و توصیه های بهداشت عمومی ادامه دهند.

629026846

نکات مهم

  • اگر علائمی COVID-19 دارید ، یا اگر از طریق واحد بهداشت عمومی محلی یا اپلیکیشن هشدار COVID به شما اعلام شده است که با فرد دارای علایم تماس داشته اید، آزمایش را انجام دهید. برای یافتن نزدیکترین مکان آزمایش به ca/covidtest مراجعه کنید.
  • برای ایمن ماندن ، می توانید اپلیکیشن هشدار COVID را به صورت رایگان از فروشگاه های اپلیکیشن Apple و Google Play دانلود کنید.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا