CoronaVirusاخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

انتاریو و حمایت از کارمندان

اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از مشاغل

مجله تیتر گزارش میدهد: دولت انتاریو در حال اقدام برای محافظت از مشاغل با کمک به آنها از طریق جلوگیری از پرداخت های سنگین و بسته شدن احتمالی است و همچنان به حمایت از کارگران اخراج شده به دلیل COVID-19 ادامه می دهد. این اقدامات از طریق تمدید اصلاحات نظارتی اعمال شده در ابتدای شیوع بیماری همه گیر و معرفی آیین نامه جدید، در حال انجام است.

آمار بیماری کرونا در کانادا

مونت مک ناتون، وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت های انتاریو گفت: “صاحبان مشاغل همچنان در طول این همه گیرى با چالش های دشواری روبرو هستند ، بسیاری در تلاشند تا درهای خود را باز نگه دارند. اجبار به ارائه حق پایان کار و قطع همکاری در این زمان می تواند بسیاری از آنها را تحت فشار قرار دهد. دولت ما به پشتیبانی از مشاغل مورد نیاز ادامه خواهد داد تا زمانی كه بتوانند مجدداً بازگشایی شوند و به فعالیت كامل خود برگردند. ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه كارمندان به هنگام خروج اقتصاد از بحران اقتصادی COVID-19 برای بازگشت، شغلی خواهند داشت.”

مونت مک ناتون، وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت های انتاریو

برای کارفرمایان با کارمندان غیر اتحادیه ای، دولت تغییرات قانونی را که تحت قانون استانداردهای استخدام ارائه شده تا 3 جولای 2021 تمدید می کند. تغییرات این مقررات شامل قرار دادن کارمندان غیر اتحادیه در مرخصی های حمایت شده در هنگام شیوع COVID-19 و در هر زمانی است که ساعات کار آنها به دلیل بیماری همه گیر به طور موقت توسط کارفرمایان کاهش می یابد تا از دائمی شدن اخراج های موقت جلوگیری کند. طبق این قانون، اخراج موقت زمانی که بیش از مدت مجاز باشد، به پایان کار تبدیل می شود. پیش از این قرار بود این قانون در 2 ژانویه 2021 منقضی شود. تمدید این اصلاحیه باعث می شود که کارگران همچنان شاغل باشند و ضمنا موجب آرامش خاطر کارفرمایان نیز می شود.

اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از مشاغل به منظور جلوگیری از پرداختهای پرهزینه و بسته شدن احتمالی

برای حمایت از صنعت مهمان نوازی و سایر صنایع آسیب دیده، دولت در حال ایجاد یک آیین نامه خاص است که به کارفرمایان اجازه می دهد تا با اتحادیه های کارگری در مورد پایان کار و امانت گذاشتن پرداخت های کارمندان بیکار شده موقت، مذاکره کنند. کارفرمایان با کارگران بیکار شده موقت اتحادیه ای، باید تا 35 هفته که کارمندان منتظر فراخوانده شدن به مشاغل خود هستند، تمام پرداختهای احتمالی پایان کار و قطع همکاری را به امانت نگه دارند.

لیزا مک لئود ، وزیر صنایع میراثی، ورزشی، گردشگری و فرهنگی انتاریو

با توجه به چالش های منحصر به فردی که بسیاری از کارفرمایان در صنعت گردشگری و مهمان نوازی در نتیجه COVID-19 با آن روبرو هستند ، دولت این امکان را به کارفرمایان و اتحادیه های صنفی داده است که از این وجوه برای کمک به باز نگه داشتن درهای کسب و کار خود استفاده کنند. این شرط فقط درصورتی فراهم است که اتحادیه ها و کارفرمایان هر دو توافق کنند که ترتیبات جایگزین ایجاد کنند. به عنوان مثال ، یک کارفرما و اتحادیه می توانند موافقت کنند که فقط 50 درصد از حق پایان کار و قطع همکاری به امانت گذاشته شود. کارفرمایان قادر به اجرای یک جانبه این تغییرات نخواهند بود.

لیزا مک لئود ، وزیر صنایع میراثی، ورزشی، گردشگری و فرهنگی انتاریو گفت: “امکان همکاری اتحادیه ها و کارفرمایان در صنعت مهمان نوازی ، جهانگردی و نمایشگاه های تجاری جهت ایجاد یک رویکرد مبتنی بر راه حل در این بحران به منظور باز نگه داشتن کسب و کار و احیای کامل آن ها، بسیار حیاتی است. این ابتکار از تعهد دولت ما در بودجه 2020 انتاریو برای ارائه پشتیبانی بی سابقه از مردم و مشاغل در این زمان دشوار پشتیبانی می کند. این اقدامات به ما کمک می کند تا زمینه را برای بهبود اقتصادی بلند مدت برای استان فراهم کنیم.”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا