CoronaVirusاخباردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

دولت اونتاریو به کمک رسانی به سالمندان

اونتاریو به منظور کمک رسانی به سالمندان با مراکز داوطلبانه همکاری می کند.

استان انتاریو در طول شیوع COVID-19 میان داوطلبان و سازمان های اجتماعی حمایت از سالمندان و افرادی که دچار ناتوانی جسمی هستند، ارتباط برقرار می کند.

مجله تیتر گزارش میدهد: دولت انتاریو با SPARK Ontario همکاری می کند تا به افراد سالخورده و آسیب پذیر کمک کند تا هنگام قرنطینه در حین شیوع COVID-19 سلامت باقی بمانند.Ontario  SPARK اولین مرکز داوطلبانه دو زبانه در استان است که برای هدایت داوطلبان به جایی که بیشتر به آن ها نیاز است، طراحی شده است. نیازهای هر جامعه متفاوت است، اما گروه هایی در سرتاسر استان به دنبال داوطلبانی هستند که در غذارسانی یا تحویل دارو همکاری کنند، ماموریت های خود را انجام دهند یا از طریق تلفن یا ایمیل جویای احوال سالمندان و افراد آسیب پذیر در زمان قرنطینه، شوند.

ریموند چو، وزیر امور سالمندان گفت: در این زمان دشوار، بیش از همیشه باید همکاری کنیم تا از آسیب پذیرترین افراد جامعه خود حمایت کنیم. ما با همکاری Ontario  SPARK و با حمایت وزارت میراث فرهنگی، ورزشی، گردشگری و صنایع فرهنگی، از نیروهای داوطلب برای کمک به نیازمندان به ویژه افراد سالمند و معلولان استفاده می کنیم.”

ریموند چو، وزیر امور سالمندان

توضیحات بیشتر درباره SPARK Ontario

  •         SPARK Ontario یک پلتفرم آنلاین است که در جریان شیوع COVID-19 میان افراد داوطلب و سازمان هایی که زیرساخت های کمک به دیگران را در اختیار دارند، ارتباط برقرار می کند.
  •        از سازمان های غیر انتفاعی که علاقه مند به اجرای برنامه هایی حمایتی در پاسخ به شیوع COVID-19 هستند (یا از پیش چنین برنامه هایی داشته اند) دعوت می شود که از سایت www.sparkontario.ca بازدید کنند و فرصت های داوطلبانه را در آن جا آگهی کنند تا داوطلبان بالقوه بتوانند سریعا شروع به کار کنند.
  •         از ساکنین علاقمند به داوطلب شدن در اونتاریو نیز دعوت می شود که از این وب سایت برای یافتن فرصت های موجود در جامعه خود بازدید کنند.
  •        دولت اونتاریو و مقامات بهداشت عمومی اونتاریو در پاسخ به COVID-19 دستورالعمل های دقیقی را صادر کرده اند. SPARK Ontario از کلیه سازمان ها و داوطلبان می خواهد تا از این دستورالعمل ها پیروی کنند و فاصله فیزیکی / اجتماعی خود را حفظ کنند.

آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در کانادا، امریکا و ایران

سازمان های داوطلب می توانند به سایت www.sparkontario.ca برای ارسال فرصت های داوطلبانه خود مراجعه کنند. ساکنان علاقه مند به کارهای داوطلبانه در اونتاریو می توانند از این وب سایت فرصت های موجود را بررسی و در محل زندگی خود تغییر ایجاد کنند. سالمندان، افراد دارای معلولیت و سایر افراد نیازمند کمک نیز می توانند در هر زمان و با مراجعه به سایت www.211ontario.ca یا با شماره گیری ۲۱۱ یا ۳۲۱۲ ۳۳۰-۸۷۷- ۱  (به صورت رایگان) با خدمات اساسی در نزدیکی محل زندگی خود ارتباط برقرار کنند. سرویس TTY با شماره گیری ۱۰۰۱ ۳۴۰ ۸۸۸ -۱ نیز در دسترس است.

اونتاریو برای محافظت از سلامتی سالمندان و افراد معلول در زمان شیوع این بیماری اقداماتی را انجام می دهد. این اقدامات شامل ۲۰ میلیون دلار سرمایه گذاری بیشتر در طول دو سال برای محافظت بهتر از سالمندان و کارمندان در خانه های سالمندان و سرمایه گذاری برای حمایت از تحویل غذا و دارو به سالمندان و افراد دارای معلولیت است تا اطمینان حاصل شود که آن ها می توانند در خانه و سالم بمانند.

 

نکات مهم

  •        اونتاریو در حال سرمایه گذاری ۱۰۰،۰۰۰ دلار به عنوان بخشی از ابتکار عمل دولت برای کمک به ارتباط سازمان ها با داوطلبان اونتاریو از طریق www.sparkontario.ca است.
  •         اخیراً اونتاریو مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار بودجه امداد رسانی در زمینه خدمات اجتماعی را برای کمک به آسیب پذیرترین افراد استان در طول COVID-19 اعلام کرده است. این بودجه به شهرداری ها و ارائه دهندگان خدمات اجتماعی مانند پناهگاه ها، بانک های مواد غذایی، خدمات اضطراری، خیرین و سازمان های غیرانتفاعی در ارائه خدمات حیاتی خود کمک می کند و آن ها نیز راه هایی را برای ترویج فاصله اجتماعی و قرنطینه در جهت حفظ امنیت و سالم نگه داشتن ساکنین اونتاریو ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ادامه حمایت استان از ساکنین اونتاریو در برابر COVID-19، به وب سایت اونتاریو مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا