first pageاجتماعیاخباردولت انتاریوکانادا

پایان مهلت تمدید مدارک در استان انتاریو

زمان تمدید گواهینامه رانندگی، پلاک خودرو، کارت انتاریو، کارت های بهداشت انتاریو

توصیه می شود که ساکنین اونتاریو اسناد خود را هر چه زودتر و بصورت آنلاین در ServiceOntario.ca تمدید کنند.

به گزارش مجله تیتر، دولت انتاریو الزامات تمدید گواهینامه رانندگی، پلاک خودرو، کارت انتاریو، کارت های بهداشت انتاریو و سایر مدارک را که در 1 مارس 2020 یا بعد از آن منقضی شده بودند، اما تمدید شده بودند تا در زمان همه گیری کووید -19 برای ساکنین اونتاریو مشکل ساز نشوند، مجددا اعلام کرد. توصیه می شود کسانی که نیاز به تمدید اسناد استانی خود دارند، از گزینه آنلاین ServiceOntario که آسانتر است، استفاده کنند.

برای اطمینان از اینکه همه زمان کافی برای تمدید دارند، انتاریو مهلت تمدید اکثر گواهینامه های رانندگی، پلاک خودرو و کارت انتاریو و کارت های سلامت را تا 28 فوریه 2022 تمدید کرد. در مارس 2020 ، دولت سریعاً اقدام به تمدید اعتبار گواهینامه های رانندگی ، پلاک های خودرو و کارت های انتاریو و کارت های سلامت کرد تا نیاز افراد به مراجعه به مرکز ServiceOntario ، جلوگیری از شیوع کووید 19 کاهش یابد و آرامش خاطر برای ساکنین اونتاریو فراهم شود.

کارولین مولرونی، وزیر حمل و نقل گفت: “اکثریت مردم اونتاریا به رغم چالش های بی سابقه به تمدید اسناد خود در دوران همه گیری ادامه داده اند. بسیار مهم است که رانندگان و مالکان وسایل نقلیه اسناد به روز برای کار، دسترسی به خدمات و مسافرت داشته باشند و جاده های ما را ایمن نگه دارند. من شدیداً از کسانی که تمدید خود را به تعویق انداخته اند – تقریباً 17 درصد از مردم انتاریو – تقاضا می کنم که از قبل برنامه ریزی کرده و اسناد خود را به صورت آنلاین تمدید کنند.

دارندگان وسایل نقلیه تجاری سنگین باید اعتبار خودروهای خود را تا 31 دسامبر 2021 تمدید کنند. دارندگان گواهینامه مبتدی (کلاس G1 ، G2 ، M1 یا M2) تا 31 دسامبر 2022 فرصت دارند تا گواهینامه رانندگی مبتدی خود را مجدداً تأیید یا ارتقا دهند. افرادی که در دوره اعتبار تمدید شده اسناد خود را تمدید نکرده اند، ملزم به پرداخت هزینه سالهای گذشته علاوه بر هزینه تمدید سال جاری هستند. برای سهولت در تمدید گواهینامه رانندگی به صورت آنلاین، انتاریو موقتاً از الزاماتی که افراد برای تمدید گواهینامه رانندگی خود، از جمله مجوزهای رانندگان مسن، استفاده می کنند، صرف نظر کرده است. رانندگان واجد شرایط می توانند گواهینامه رانندگی خود را بصورت آنلاین در ServiceOntario.ca تمدید کنند ، از جمله کسانی که 80 سال به بالا دارند. برای مشاهده لیست کامل مهلت های تمدید ، لطفاً از Ontario.ca/RenewalDeadlines دیدن کنید.

کریستین الیوت ، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

به عنوان بخشی از تعهد دولت برای توسعه خدمات آسان و در دسترس برای ساکنین اونتاریو ، ServiceOntario در حال حاضر بیش از 40 خدمات آنلاین را ارائه می دهد. برای کاهش زمان انتظار ، ما همه ساکنین اونتاریو واجد شرایط را تشویق می کنیم که از صف های طولانی فرار کرده و به راحتی و به سرعت اسناد خود را بصورت آنلاین تمدید کنند. اسناد مستقیماً با قابلیت چاپ مدارک تمدید ارسال می شوند.

کریستین الیوت، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان گفت: “از ابتدای همه گیری کووید -19 ، اولویت اصلی دولت ما تأمین سلامت و رفاه مردم اونتاریو بوده است.” وی گفت: “همچنان که افراد بیشتری برای محافظت در برابر کووید – 19 و نوع دلتا به واکسیناسیون ادامه می دهند، مهم است که افراد کارت های بهداشت خود را تمدید کنند تا بتوانند در صورت نیاز به خدمات مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا دسترسی سریع داشته باشند.”

راس رومانو، وزیر دولت و خدمات مشتریان

در صورت نیاز به مراجعه حضوری ، اقدامات ایمنی و بهداشتی بیشتری در مراکز ServiceOntario در نظر گرفته شده است. بیش از 40 مرکز ServiceOntario رزرو نوبت را برای کاهش زمان انتظار و اطمینان از خدمات سریع ارائه می دهند. با مراجعه به Ontario.ca/Appointment می توانید از قبل یک قرار ملاقات رزرو کنید.

راس رومانو ، وزیر دولت و خدمات مشتریان می گوید: “دولت ما با استفاده از گزینه های ساده و سریع تمدید آنلاین به صورت شبانه روزی زندگی را برای ساکنین اونتاریو آسان تر می کند. مشتریان می توانند با تمدید اسناد خود از طریق خدمات آنلاین آسان و ایمن ServiceOntario از خانه خود ، از صف های طولانی فرار کنند.”

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید