CoronaVirusاجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

حمایت دولت انتاریو از مشاغل گردشگری

200 میلیون دلار برای کمک به ثبات صنعت گردشگری

انتاریو از بخش های گردشگری و صنعت مهمان نوازی در طول همه گیری COVID-19 پشتیبانی می کند.

آمار بیماران کرونا در کانادا

بیمار
4,676,878
مرگ
52,425
فعال
35,577
بحرانی
99
بهبود یافته
4,588,876
Last Update on: ژوئن 3, 2023 at 2:36 ب.ظ

به گزارش مجله تیتر, دولت انتاریو حدود 100 میلیون دلار برای یک برنامه حمایت از مشاغل كوچك گردشگری و مهمان نوازی در انتاریو و 100 میلیون دلار برای برنامه بهبود این صنعت در نظر گرفته است. این سرمایه گذاری قابل توجه بخشی از بودجه سال 2021 ، برنامه اقدامات انتاریو: حمایت از سلامت مردم و اقتصاد است و از صنعت گردشگری استان پشتیبانی می کند تا از اثرات COVID-19 بهبود یابد. از زمان آغاز شیوع کرونا، مجموع حمایت دولت انتاریو از صنعت گردشگری ، فرهنگ ، ورزش ، تفریح و میراث فرهنگی 650 میلیون دلار بوده است.دولت همچنین از سازمان های غیرانتفاعی گردشگری از طریق صندوق 105 میلیون دلاری عمومی حمایت می کند – تا به آنها کمک کند تا از اثرات همه گیری نجات پیدا کنند.

گردشگری در اقتصاد انتاریو نقشی اساسی دارد. قبل از همه گیری ، گردشگری بیش از 36 میلیارد دلار فعالیت اقتصادی ایجاد کرده و تقریباً 400000 شغل را در انتاریو پشتیبانی کرده است.

جزئیات این پروژه بزرگ توسط  داگ فورد نخست وزیر انتاریو ، لیزا مک لئود، وزیر میراث، ورزش، جهانگردی و صنایع فرهنگی استان، پیتر بتلن فالوی، وزیر دارایی و رئیس هیئت خزانه داری استان ارائه شد. دولت متعهد شده است تا از ساکنان انتاریو تا 20 درصد از هزینه های گردشگری انتاریو پشتیبانی کند تا آنها را ترغیب کند تا با خیال آسوده در انتاریو سفر کنند. این استان 150 میلیون دلار برای این طرح در نظر گرفته است.

داگ فورد نخست وزیر انتاریو

نخست وزیر فورد گفت: “صنعت گردشگری برای اقتصاد انتاریو حیاتی است و ما حمایت مالی قابل توجهی ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که این بخش قادر به ادامه حیات در طول این همه گیری و کمک به بهبودی ما خواهد بود. این صنایع گردشگری از افراد محلی در سراسر استان استفاده می کنند و به طور معمول بازدید کنندگان را از سراسر جهان جذب می کنند. دولت ما در این دوران دشوار به حمایت از آن ها ادامه خواهد داد.”

قبل از همه گیری ، گردشگری بیش از 36 میلیارد دلار فعالیت اقتصادی ایجاد کرده و تقریباً 400000 شغل را در انتاریو پشتیبانی کرده است. به دلیل شیوع کرونا ، بخش گردشگری تنها بیش از 18 میلیارد دلار درآمد و بیش از 200000 شغل را از دست داده است.

کمک هزینه های کسب و کارهای کوچک گردشگری و مهمان نوازی در انتاریو 100 میلیون دلار به صورت کمک های یکباره 10 تا 20 هزار دلاری به مشاغل کوچک واجد شرایط از جمله هتل ها ، متل ها ، آژانس های مسافرتی، پارک های تفریحی و آبی ، اردوگاه های شکار و ماهیگیری و اردوهای تفریحی از جمله اردوهای تابستانی شبانه کودکان ارائه خواهد کرد. مشاغل برای احراز صلاحیت باید نشان دهند که حداقل 20 درصد کاهش درآمد را تجربه کرده اند و کمتر از 100 کارمند دارند. هر کسب و کار کوچکی که کمک هزینه حمایت از مشاغل کوچک انتاریو را دریافت کرده باشند واجد شرایط دریافت این کمک مالی جدید نخواهند بود.

لیزا مک لئود ، وزیر میراث، ورزش و جهانگردی

 

وزیر مک لئود گفت: “این چالش برانگیزترین سالی است که صنعت جهانگردی با آن روبرو بوده است. گردشگری که پیشتر نیروگاه اقتصادی این استان بود ، با تهدید سه گانه ای که COVID-19 به وجود آورده است – بحران بهداشتی ، اقتصادی و اجتماعی – روبرو شده است. این بودجه حیاتی، مشاغل قابل توجه منطقه ای را حفظ خواهد کرد ، در حالی که از کسب و کارهای موجود در جوامع متکی به سرمایه گذاری گردشگری حمایت می کند.” گروه ویژه وزرای بهبود اقتصاد گردشگری انتاریو همچنین در مورد چگونگی حمایت از بهبود و رشد بخش گردشگری مشاوره ارائه می دهد.

برنامه بهبود گردشگری انتاریو از مشاغل مهم در سراسر استان پشتیبانی می کند و مشاغل گردشگری سودآوری را که مجبور شده اند در طی همه گیری به طور کامل یا جزئی تعطیل شوند ، حمایت می کند. این برنامه در اواخر امسال راه اندازی می شود و از مشاغل گردشگری در سراسر استان پشتیبانی می کند تا آنها عملیات بازگشایی ایمن و تمرکز بر بازار داخلی در شرایط بحرانی را ادامه دهند. این برنامه با حمایت از کسب و کارها کمک خواهد کرد تا آن ها با نوآوری ، سازگاری و ایجاد تجارب جدید گردشگری برای جذب بازدیدكنندگان از سراسر جهان در صورت ایمن بودن ، به فعالیت خود ادامه دهند.

همانطور که در بودجه سال 2021 اعلام شده است ، انتاریو همچنین 1.3 میلیون دلار به پشتیبانی هدفمند از مشاغل گردشگری مبتنی بر منابع که تحت تأثیر همه گیری COVID ‐ 19 قرار دارند، اختصاص می دهد.

برنامه بهبود گردشگری انتاریو از مشاغل گردشگری پابرجا و اثبات شده ای که با محدودیت های همه گیری COVID-19 بیشترین آسیب را دیده اند، پشتیبانی خواهد کرد. اینها کارفرمایان اصلی و تولیدکنندگان گردشگری در تمام مناطق استان ، از جمله شمال هستند. نمونه هایی از مشاغل واجد شرایط شامل استراحتگاه ها ، اپراتورهای قایق های گردشگری، پارک های تفریحی و آبی ، اقامتگاه های شمالی و سایر جاذبه های گردشگری است.

پیتر بتلن فالوی، وزیر دارایی و رئیس هیئت خزانه داری

وزیر بتلن فالوی گفت : “افراد شاغل در صنعت گردشگری ، مهمان نوازی ، فرهنگ ، ورزش و تفریح به شدت تحت تأثیر محدودیت های لازم بهداشت عمومی قرار گرفته اند. برای محافظت از مشاغل موجود در این صنایع ، بودجه اخیر ما 400 میلیون دلار سرمایه گذاری بیشتر انجام داده است كه از زمان آغاز شیوع بیماری ، كل پشتیبانی ما به بیش از 625 میلیون دلار رسیده است. با این اقدامات ، ما اطمینان خواهیم داد که انتاریو یک مکان عالی برای سفر است. ”

افراد سالم برای یک اقتصاد سالم ضروری هستند. با توزیع واکسن ، دریچه های امید گشوده شده است. برنامه اقدامات انتاریو: حفاظت از سلامت مردم و اقتصاد ، با استفاده از سرمایه گذاری های بی سابقه دولت برای محافظت از بهداشت و مشاغل در طی همه گیری جهانی، منابع لازم را برای پایان دادن به نبرد با COVID-19 فراهم می کند.

بودجه 2021: برنامه اقدامات انتاریو: حفاظت از سلامت مردم و اقتصاد ، کل سرمایه گذاری را به 16.3 میلیارد دلار برای محافظت از سلامت مردم و 23.3 میلیارد دلار برای پشتیبانی از اقتصاد می رساند. اکنون برنامه عملیاتی COVID-19 انتاریو بالغ بر 51 میلیارد دلار است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا