CoronaVirusاخباردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

واکسیناسیون COVID-19 برای افراد بالای 70 سال

سیستم رزرو آنلاین انتاریو

 • استان انتاریو ، وقت واکسیناسیون قبل از موعد مقرر را برای افراد بیشتری فراهم می کند.
به گزارش مجله تیتر, دولت انتاریو رزرو واکسیناسیون COVID-19 را برای افراد 70 سال به بالا از طریق سیستم رزرو آنلاین و مرکز تماس در 11 واحد بهداشت عمومی دیگر در 29 مارس 2021 ، پس از گسترش آن در تورنتو که از 27 مارس آغاز شده است، افزایش می دهد.

از ساعت 8:00 صبح روز دوشنبه ، 29 مارس 2021 ، کلیه افراد 70 سال به بالا می توانند از طریق سیستم رزرو آنلاین استانی و مرکز تماس، وقت واکسیناسیون COVID-19 خود را در یکی از واحدهای بهداشت عمومی ذیل که به صورت گسترده ایمن سازی شده اند، رزرو کنند:

 • خدمات بهداشت عمومی شهر همیلتون[1] ؛
 • واحد بهداشتی گری بروس[2] ؛
 • خدمات بهداشت عمومی کینگستون[3] ، فرانتنک[4]، لنوکس[5] و ادینگتون[6]
 • خدمات بهداشت عمومی لامبتون[7] ؛
 • واحد بهداشتی لیدز[8] ، گرنویل[9] و منطقه لانارک[10] ؛
 • خدمات بهداشت عمومی منطقه نیاگارا ؛
 • خدمات بهداشت عمومی اتاوا ؛
 • خدمات بهداشت عمومی پیل[11]؛
 • واحد بهداشت منطقه سیمکو موسکوکا[12]؛
 • واحد بهداشت تیمیسکامینگ[13]؛
 • خدمات بهداشتی منطقه یورک.

کریستین الیوت ، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت انتاریو گفت: “با تشکر از برنامه ریزی دقیق همه افرادی که در گسترش واکسیناسیون همکاری می کنند ، ما می توانیم زمان انجام واکسیناسیون را برای تعداد بیشتری از ساکنین اونتاریو فراهم کنیم. اما تا زمانی که اونتاریو به اندازه کافی واکسن دریافت نکند تا اکثر مردم بتوانند واکسینه شوند ، ادامه اقدامات بهداشت عمومی برای همه همچنان حیاتی است. بنابراین می توانیم شیوع بیماری را کنترل کنیم. لطفاً همچنان به استفاده از ماسک ادامه دهید ، فاصله فیزیکی را رعایت کنید و دستانتان را بشویید تا به امنیت جامعه و عزیزانمان کمک کنیم.”

کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

از 27 مارس 2021 ، بیش از سه چهارم ساکنان 80 سال به بالای انتاریو، حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند. بیش از یک سوم ساکنان 75 تا 79 ساله اکنون اولین دوز خود را دریافت کرده اند. از آنجا که تأمین واکسن در سراسر استان انجام می شود و واحدهای بهداشت عمومی بیشتری واکسیناسیون افراد 70 ساله و بالاتر را آغاز می کنند ، ممکن است نرخ انجام واکسیناسیون در مکان های مختلف متفاوت باشد. زمان بندی های قبلی تحت تاثیر تأخیر در حمل و نقل واکسن Moderna قرار گرفته و برنامه ریزی هایی که در ابتدا برای 30 مارس انجام شده بود به 7 آپریل به موکول شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واکسیناسیون، توصیه می شود که با واحد بهداشت عمومی محلی خود تماس بگیرید.

معاون دادستان, خانم سیلویا جونز گفت: “در حالی که برنامه ایمن سازی اونتاریو در حال گسترش است ، جوامع در سراسر استان سطح ایمنی بیشتری را به دست می آورند که باعث نجات جان افراد خواهد شد. ما با افزایش دسترسی به واکسن، گسترش واکسیناسیون را به مناطق دیگر ادامه خواهیم داد و از همه می خواهیم هوشیار باشند و اقدامات بهداشت عمومی را رعایت کنند. ”

معاون دادستان, خانم سیلویا جونز

انتاریو به کار با واحدهای بهداشت عمومی برای واکسیناسیون افراد باقی مانده از فاز یک واکسیناسیون ، از جمله بومیان سالمند، کارمندان مراقبت های بهداشتی ، کارکنان مراقبت های خانگی سالمندان ، و ساکنان و کارکنان مراکز مراقبت از سالمندان ادامه می دهد. به واحدهای بهداشت عمومی دستور داده شده است تا در برنامه های خود ، دسترسی را در نظر بگیرند و راه حل های محلی مانند کلینیک های سیار و پشتیبانی حمل و نقل را در نظر داشته باشند.

نکات مهم

 • تا به امروز در مارس 2021، انتاریو 1،454،310 دوز واکسن فایزر، 323،200 دوز واکسن مدرنا و 194،500 دوز واکسن آسترازنکا دریافت کرده است. در آوریل 2021، استان انتظار دارد 1،584،180 دوز واکسن فایزر و 751،500 دوز واکسن مدرنا را دریافت کند.
 • تخصیص دقیق زمان تحویل واکسن های آسترازنکا و جانسون اند جانسون به انتاریو و همچنین زمان رسیدن واکسن مدرنا پس از مارس در انتظار تأیید دولت فدرال است و در حال حاضر مشخص نیست.
 • از 27 مارس 2021، افراد 70 سال به بالا در تورنتو می توانند از طریق سیستم رزرو آنلاین استانی و مرکز تماس، زمان واکسیناسیون خود را در کلینیک ها رزرو کنند. از روز دوشنبه 29 مارس 2021، افراد 70 سال به بالا در مناطق زیر نیز واجد شرایط هستند: همیلتون، گری بروس، کینگستون ، فرانتنک، لنوکس و ادینگتون، لامبتون، لیدز، گرنویل و لانارک، نیاگارا، اتاوا، پیل، سیمکو موسکوکا، تیمیسکامینگ، یورک. در سایر واحدهای بهداشت عمومی، سیستم رزرواسیون استانی و مرکز تماس جهت انجام واکسیناسیون در کلینیک های عمومی فقط برای افراد 75 سال به بالا در دسترس است.
 • افراد واجد شرایط می توانند با مراجعه به Ontario.ca/bookvaccine یا تماس با شماره تلفن اطلاعات واکسن استانی به شماره6488-999-888-1، زمان دریافت واکسن خود را تعیین کنند. خط اطلاعات واکسن استانی از دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 8 شب فعال است و می تواند به 300 زبان به شما کمک کند.
 • افراد سالم برای یک اقتصاد سالم ضروری هستند. دولت بودجه 2021 انتاریو را در تاریخ 24 مارس منتشر کرد که در آن اقدامات بعدی این استان برای شکست COVID-19 شرح داده شده است. با این بودجه کل سرمایه گذاری برای محافظت از سلامت مردم به 16.3 میلیارد دلار می رسد. بودجه کل انتاریو برای مقابله با COVID-19 اکنون 51 میلیارد دلار است.

آمار بیماران کرونا در کانادا

[1] Hamilton

[2] Grey Bruce

[3] Kingston

[4] Frontenac

[5] Lennox

[6] Addington

[7] Lambton

[8] Leeds

[9] Grenville

[10] Lanark

[11] Peel

[12] Simcoe-Muskoka

[13] Timiskaming

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا