اخباراخبار اقتصادیاخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اولکانادا

آموزش رایگان مشاغل غذا و نوشیدنی

دولت انتاریو تقریباً 1 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند

پرهام تمدن:  دولت انتاریو تقریباً 1 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند تا بیش از 600 نفر را در سراسر استان برای مشاغل پر ارزش در فرآوری غذا و نوشیدنی آماده کند. این کمک مالی به Food and Beverage Ontario به جویندگان کار آموزش، راهنمایی، و موقعیت شغلی با کارفرمایان محلی در نانوایی، علوم غذایی، و تولید و فرآوری مواد غذایی را ارائه می دهد. این برنامه در حال آماده سازی جویندگان کار برای مشاغل پر تقاضا و پردرآمد است که خانواده های انتاریو را تغذیه می کند. اکنون سیستم ارائه درخواست برای جویندگان کار و کارفرمایان باز است و افرادی که مایل به شرکت در برنامه هستند می توانند از طریق FBO CareersNOW ثبت نام کنند!. کارفرمایانی که مایل به شرکت هستند، با ارسال فرصت های شغلی، راهنمایی کارآموزان، یا شرکت در نمایشگاه های شغلی، می توانند از طریق CareersNOW درخواست دهند

مونت مک‌ناتون، وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت‌ها گفت: «کارگران مواد غذایی و نوشیدنی انتاریو قفسه‌ها را پر کرده اند و استان ما را در سرتاسر همه‌گیری فعال نگه داشته اند. من مفتخرم که از این پروژه مهیج حمایت می‌کنم، که به مردم کمک می‌کند به دنبال مشاغل مفید باشند و در عین حال اطمینان حاصل شود که کارفرمایان به کارگران آموزش‌دیده و بسیار ماهر که برای رشد اقتصاد ما و تقویت جوامع در سراسر استان نیاز دارند دسترسی دارند.»

در سراسر انتاریو، در سال 2021، بیش از 6127 آگهی شغلی آنلاین در بخش های تولید مواد غذایی، نوشیدنی و تنباکو وجود داشت که افزایشی 71 درصدی نسبت به آگهی ها در سال 2020 (3569) داشت.
در سراسر انتاریو، در سال 2021، بیش از 6127 آگهی شغلی آنلاین در بخش های تولید مواد غذایی، نوشیدنی و تنباکو وجود داشت که افزایشی 71 درصدی نسبت به آگهی ها در سال 2020 (3569) داشت.

کارگران فرآوری مواد غذایی، حمل و نقل و انبارداری، جایی که آگهی‌های شغلی در سال گذشته تقریباً دو برابر شده و یک پنجم نیروی کار در حال آماده شدن برای بازنشستگی هستند، می‌توانند بیش از 25 دلار در ساعت درآمد داشته باشند. برنامه مشاغل غذا و نوشیدنی انتاریو (FBO) با ارائه موارد زیر به رفع این کمبود نیروی کار کمک می کند:

  • آموزش و مربیگری آنلاین رایگان در مورد موضوعاتی مانند ایمنی محل کار، روابط کارمند و کارفرما، و حمل و نقل ایمن مواد غذایی، برای آماده سازی افراد برای مشاغل در تولید مواد غذایی و نوشیدنی.
  • یک برنامه آزمایشی منطقه ای با شهر برامپتون برای ارزیابی چالش ها و فرصت ها در ارتباط بین جویندگان کار محلی با کارفرمایان، با تمرکز بر گروه های دارای نمایندگی کم در صنعت، از جمله زنان و رنگین پوستان.
  • یک سری مربیگری حرفه ای مجازی که با مشارکت کالج ها و دانشگاه های انتاریو ارائه می شود و فرصت هایی را برای دانشجویان فراهم می کند تا با متخصصان این صنعت ارتباط برقرار کنند و مسیرهای تحصیلی و شغلی را بررسی کنند.
  • نمایشگاه های کار آنلاین برای برقرار ارتباط میان جویندگان کار با موقعیت های کار موجود.
لیزا تامپسون، وزیر کشاورزی، غذا و امور روستایی

لیزا تامپسون، وزیر کشاورزی، غذا و امور روستایی گفت: “ما می دانیم که پردازشگرهای غذا و نوشیدنی انتاریو کارهای بسیار خوبی برای ارائه دارند و از نقشی که این پردازنده ها هر روز به عنوان یک حلقه مهم در زنجیره تامین مواد غذایی انتاریو ایفا می کنند، قدردانی می کنیم. آموزش نیروی کار آینده ما با مهارت های بسیار مورد نیاز و تطبیق آنها با کارفرمایان نیازمند، از رشد بخش کشاورزی و مواد غذایی استان ما حمایت می کند و اعتماد ما را به عرضه مواد غذایی محلی حفظ می کند، که به طور کلی اقتصاد استان ما را نیز تقویت می کند.”

کریس کانوی، مدیر عامل Food and Beverage Ontario گفت: با این سرمایه گذاری مهم، Food and Beverage Ontario یک برنامه توسعه نیروی کار حیاتی را برای پردازشگرهای غذا و نوشیدنی انتاریو آغاز کرده است و مشارکت کارفرمایان و جویندگان کار فوق العاده بوده است. «از وزیر کار، آموزش و توسعه مهارت‌ها برای حمایت از راه‌اندازی CareersNOW تشکر می‌کنیم! ما سیستم هایی را برای مشارکت جویندگان کار و دانشجویان و تسهیل ارتباط با کارفرمایان ارائه دهنده مشاغل عالی داریم. این برنامه اولویت اصلی ماست.»

بیش از 4000 تولید کننده غذا و نوشیدنی در انتاریو وجود دارد و صندوق توسعه مهارت های انتاریو از طریق قراردادهای انتقال بازار کار بین دولت کانادا و دولت انتاریو حمایت می شود. این طرح بخشی از سرمایه گذاری بیش از 200 میلیون دلاری صندوق توسعه مهارت انتاریو است که برای حمایت از ایده های تازه برای آموزش و توسعه مهارت ها طراحی شده است که به بهبود و شکوفایی اقتصاد ما کمک می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا