اخباراخبار آموزشاخبار بهداشتدولت انتاریوصفحه اولکانادا

تسهیل استخدام کادر درمان در انتاریو

استخدام ۱۹۰۰۰ نیروی کادر درمان

بهناز رهبر – مجله تیتر: تغییرات جدید، فعالیت در انتاریو را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی آسان‌تر و سریع‌تر می کند. دولت انتاریو در حال ایجاد تغییرات بیشتری است که موانع را از بین می برد تا متخصصان بهداشت بیشتری بتوانند در انتاریو کار کنند. اقدامات بیشتر برای گسترش نیروی مراقبت های بهداشتی استان، بخش کلیدی طرح ادامه فعالیت ها: ثبات و بهبود سیستم سلامت است تا اطمینان حاصل شود که مردم می‌توانند در صورت نیاز به خدمات مراقبت های بهداشتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

سیلویا جونز، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت گفت: «این تغییرات، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی بیشتری را سریعتر وارد سیستم بهداشتی ما می‌کند و به مراقبت از مردم در زمان نیاز کمک می‌کند. دولت ما با همه شرکا همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که پرستاران، پزشکان، کارکنان پشتیبانی شخصی و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی انتاریو منابع، حمایت و راهنمایی لازم را برای ورود به کار و ادامه ارائه مراقبت‌هایی که مردم شایسته آن هستند، دارند.»

سیلویا جونز، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت

این تغییرات پیشنهاد شده توسط وزارت بهداشت انتاریو، کالج پرستاران انتاریو و کالج پزشکان و جراحان انتاریو، از استخدام ها پشتیبانی می‌کند و دریافت پروانه را برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی آموزش‌دیده در انتاریو، سایر استان‌ها و در سطح بین‌المللی سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

تغییراتی که بلافاصله اعمال می شوند، عبارتند از:

  • اجازه دادن به پرستاران تحصیل کرده بین المللی برای ثبت نام در یک کلاس موقت و شروع به کار سریعتر در حالی که برای دریافت پروانه خود تلاش می‌کنند.
  • تسهیل بازگشت پرستاران غیر شاغل یا بازنشسته به کار با ایجاد انعطاف پذیری در شرایط بازگشت آنها.
  • ایجاد یک کلاس موقت و مستقل برای دریافت پروانه برای پزشکان سایر استان‌ها و مناطق، که کار آنها را تا 90 روز در انتاریو آسان‌تر می کند.

نانسی ویتمور، مدیر عامل کالج پزشکان و جراحان انتاریو؛ از دولت انتاریو برای انجام درخواست ما برای اصلاح مقررات برای ایجاد یک کلاس جدید موقت جهت دریافت پروانه که به پشتیبانی از فعالیت در کانادا کمک می‌کند تشکر می‌کند. و آن را به عنوان قدم اول خوب می‌داند.

نانسی ویتمور؛ مدیر عامل کالج پزشکان و جراحان انتاریو

تغییرات بیشتر که از 1 ژانویه 2023 اعمال شده است، عبارتند از:

  1. الزام کالج های نظارتی بهداشت به رعایت محدودیت های زمانی برای تصمیم گیری جهت دریافت پروانه.
  2. ممنوعیت کالج های نظارتی بهداشت از نیاز به تجربه کاری کانادایی به منظور دریافت پروانه، به استثنای مواردی مانند زمانی که تجربه بین المللی معادل پذیرفته می‌شود.
  3. پذیرش آزمون های زبان تایید شده بر اساس قانون حفاظت از مهاجران و پناهندگان (کانادا) به منظور کاهش تست های تکراری مهارت زبان برای مهاجران به کانادا.

در نهایت، در 31 آگوست 2023، کالج‌های تنظیم‌کننده سلامت ملزم به داشتن دسته بندی جدیدی از پروانه خواهند بود که می‌تواند برای تسهیل دریافت پروانه برای کمک به حفاظت از عرضه نیروی کار بهداشتی در صورت بروز شرایط اضطراری در آینده استفاده شود. هنگامی که طرح ادامه کار: ثبات و بهبود سیستم سلامت به طور کامل اجرا شود، تا 19,000 کارمند مراقبت های بهداشتی دیگر، از جمله پرستاران و کارکنان پشتیبانی شخصی، به نیروی کار بهداشتی انتاریو اضافه می شود. بیش از 11,900 متخصص مراقبت های بهداشتی (شامل بیش از 8700 پرستار) از زمستان 2020 به سیستم سلامت اضافه شده اند.

ساندرا کچن، رئيس و مدير عامل Spectrum Health Care نیز گفته است: «از آنجایی که ما همچنان چالش های منابع انسانی سلامت را در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی و به ویژه در مراقبت های خانگی تجربه می کنیم، اطلاعیه امروز گام مهمی در ایجاد نیروی کار بهداشتی و اطمینان از دریافت مراقبت های مورد نیاز بیماران است. این امر پرستارانی که در اینجا هستند و آماده هستند را قادر می‌سازد تا از مهارت‌ها و آموزش‌های خود برای مراقبت سریع‌تر از بیماران، کمک‌های فوری و امدادی استفاده کنند.»

انتاریو با کالج پرستاران انتاریو و بهداشت انتاریو کار می‌کند تا بودجه برنامه مشارکت تجربه کار را افزایش دهد که از ژانویه تاکنون بیش از 800 پرستار بین المللی را برای دریافت مجوز حمایت کرده است. این استان پیش‌بینی می‌کند که تا 31 مارس 2023، 200 پرستار بین‌المللی دیگر شرایط کار و زبان لازم برای کار در انتاریو را کسب کنند.

دکتر رز زکریا، رئیس انجمن پزشکی انتاریو: «انجمن پزشکی انتاریو از اعلامیه امروز به عنوان اولین گام خوب برای به حداکثر رساندن نیروی کار مراقبت های بهداشتی استقبال می‌کند. ما به پزشکان و پرستاران بیشتری برای مراقبت از تعداد زیادی از بیمارانی که به سیستم مراقبت های بهداشتی بازمی گردند نیاز داریم.»

سیلوی کرافورد، مدیر اجرایی و مدیر عامل کالج پرستاران انتاریو؛ می‌گوید: «کالج پرستاران انتاریو از طریق ترویج عملکرد پرستاری ایمن از مردم محافظت می‌کند، این شامل ارائه پروانه به پرستاران با دانش و مهارت برای کار در انتاریو می‌شود. قبلاً در سال 2022 CNO به پرستاران بیشتری نسبت به همیشه پروانه ارائه شده است. شرایط جدید، از افزایش پرستاران دارای واجد شرایط در سیستم مراقبت های بهداشتی حمایت می کند.»

سیلوی کرافورد؛ مدیر اجرایی و مدیر عامل کالج پرستاران انتاریو

انتاریو همچنین با کالج پرستاران انتاریو برای کاهش موانع مالی که ممکن است برخی از پرستاران بازنشسته یا آموزش دیده بین المللی را از ثبت نام برای از سرگیری یا شروع کار بازدارد، با پوشش موقت هزینه های معاینه، درخواست، و هزینه های دریافت پروانه، تا 1500 دلار کاهش دهد. دولت 764 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است تا به پرستاران انتاریو مبلغی تشویقی تا سقف 5000 دلار برای هر نفر ارائه دهد.

سو واندربنت، مدیرعامل Home Care Ontario همچنین اذعان داشت که :«مثل سایر بخش های سیستم مراقبت های بهداشتی، بخش مراقبت در منزل انتاریو همچنان با کمبود منابع انسانی بهداشتی مبارزه می‌کند. اقدامات اعلام شده امروز برای کمک به رفع این کمبودها آغاز خواهد شد. با رفع موانعی که از کار کردن پرستاران آموزش دیده جلوگیری می‌کند، دولت کمک خواهد کرد تا نیروی کار خط مقدم مراقبت در منزل خود را تقویت کنیم و به مراقبت در منزل اجازه می‌دهیم تا با ارائه مراقبت بیشتر برای افراد بیشتری در مکان مناسب – خانه‌هایشان- فشار بر بیمارستان‌ها را کاهش دهد.»

سو واندربنت، مدیرعامل Home Care Ontario

 دبورا سایمون، مدیر عامل انجمن حمایت از جامعه انتاریو نیز موافقت و رضایت خود را با این طرح این طور اعلام کرده است که: «هرگونه ظرفیت مضاعف در بخش پرستاری یک خبر خوشایند است و اعلامیه امروز گام مهمی در گسترش نیروی کار بهداشتی انتاریو است. اقدامات انجام شده توسط دولت در سال گذشته با برخی بهبودها از زمانی که کمبود نیروی انسانی در اوایل سال جاری به اوج خود رسید، تأثیر مثبتی داشته است. ما مشتاقانه منتظر مشارکت با دولت در سرمایه گذاری های مداوم برای حفظ و جذب نیرو برای حمایت از خانه و جامعه هستیم.»

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا