CoronaVirusاجتماعیاخباردولت انتاریوصفحه اولکانادا

راهکاری خلاقانه مبارزه با بی خانمانی

انتاریو  از مدیران بخش های خدماتی خواسته است تا هر زمان قبل از 15 دسامبر 2021 سرشماری افراد بی خانمان را انجام دهند.

مجله تیتر گرازش میدهد: به کمک دولت و شهروندان استان انتاریو, (لیست مشخصات شخصی) اطلاعات مفصلی را جمع آوری کرده که به افراد در هر منطقه کمک می کند تا از پشتیبانی مورد نیاز خود بهره مند شوند. دولت انتاریو, مدیران خدمات شهری را آموزش داده تا  شروع به جمع آوری اطلاعات دقیق و به روز از افراد بی خانمان و استفاده از راهکاری به نام ( لیست های مشخصات شخصی) کنند. این روش ابتکاری پس از مشاوره گسترده در سراسر انتاریو راه اندازی شده است و کمک می کند تا افراد دارای مسکن محلی و پشتیبان های بی خانمان ها عملکرد بهتری برای پاسخ به نیازهای آنها را داشته باشند.

*- لیست مشخصات شخصی لیستی به روز از افرادی است که دچار بی خانمانی می شوند و شامل اطلاعات دقیق در مورد نیازهای هر فرد است. این لیست ها می توانند به ایجاد بنیادی برای بهبود دسترسی به مسکن حمایتی ، اتصال مردم به خدمات و ارائه یک رویکرد استانداردتر برای پروتکل های ارزیابی و ارجاع کمک کنند تا اطمینان حاصل شود که خدمات مورد نیاز افراد به آن ها ارائه می شود. مدیران بخش های خدماتی انتاریو و مدیران برنامه های بومی وظیفه تهیه سرپناه یا مسکن و حمایت از افراد بی خانمان یا در معرض خطر بی خانمانی، بازماندگان خشونت خانگی و بومیان نیازمند را بر عهده دارند.

. استیو کلارک ، وزیر امور شهرداری و مسکن استان انتاریو

استیو کلارک ، وزیر امور شهرداری و مسکن گفت: “استراتژی سرشماری که توسط دولت قبلی اجرا شد با خلا و محدودیت هایی همراه بود و دولت ما متوجه شد که باید فراتر از شمارش بی خانمان ها حرکت کند تا درک واقعی از بی خانمان ها پیدا کنیم و بتوانیم حمایت های مورد نیاز آن ها را فراهم کنیم. معرفی لیست مشخصات شخصی یک گام اساسی در پایان دادن به بی خانمانی است ، و داده های مورد نیاز برای تصمیم گیری های راهبردی آگاهانه را در اختیار ما قرار می دهد ، و در عین حال امکان نظارت بر میزان پیشرفت در زمینه مبارزه با بی خانمانی را فراهم می کند.”

انتاریو به عنوان بخشی از راهکار نوسازی مسکن و در پاسخ به COVID-19 ، در سالهای 21-2020 در حدود 1.75 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است تا به حفظ ، ترمیم و رشد مسکن در جامعه کمک کند و به بی خانمانی پایان دهد.

انتاریو با همکاری اتحاد کانادا برای پایان دادن به بی خانمانی (CAEH) از مدیران بخش های خدماتی در تمام مراحل پشتیبانی می کند. CAEH در این زمینه تخصص قابل توجهی دارد و بهترین راهنما را برای کمک به مدیران بخش های خدماتی در ایجاد و اجرای لیست های مشخصات شخصی موثر فراهم می کند. CAEH همچنین دوره های آموزشی و کارگاه ها، مربیگری فشرده و یک پورتال با ابزارهای آنلاین ارائه می دهد.

تیم ریشتر ، مدیرعامل اتحاد کانادا برای پایان دادن به بی خانمانی

تیم ریشتر ، مدیرعامل اتحاد کانادا برای پایان دادن به بی خانمانی ، گفت: “لیست های مشخصات شخصی ابزاری متفاوت و قدرتمند برای پایان دادن به بی خانمانی است. گردآوری یک لیست با نام واقعی و به روز از داده های شخصی ، هماهنگی را بهبود می بخشد ، راه حل های جدید فراهم می کند ، انرژی جدیدی را برای حل مشکل بی خانمانی ایجاد می کند و از همه مهمتر ، به ارائه نتایج بهتر برای ساکنان آسیب پذیر اونتاریو کمک می کند.”

آمار بیماران کرونا در کانادا

بیمار
4,676,878
مرگ
52,425
فعال
35,577
بحرانی
99
بهبود یافته
4,588,876
Last Update on: ژوئن 3, 2023 at 2:26 ب.ظ

تحت عنوان صندوق امداد خدمات اجتماعی ، این استان 765 میلیون دلار به مدیران بخش های خدماتی و مدیران برنامه های بومی در حمایت از پناهگاه ها ، ایجاد راه حل های طولانی مدت برای مسکن و کمک به ساکنان آسیب پذیر انتاریو که تحت تاثیر COVID-19 قرار دارند ، از جمله کسانی که بی خانمان هستند یا در معرض خطر بی خانمانی هستند ، کمک کرده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا