First Pageاخباراخبار اقتصادیاخبار اقتصادیدولت انتاریوکانادا

استان انتاریو در ایجاد اشتغال در ماه های گذشته پیشرو بوده است

انتاریو به جذب سرمایه گذاری و ایجاد فرصت های جدید ادامه می دهد

مجله تیتر گزارش می دهد: ویک فدلی، وزیر توسعه اقتصادی، ایجاد مشاغل و تجارت انتاریو، این بیانیه را پس از انتشار آمار استخدام ماهانه  توسط مرکز آمار کانادا که نشان می‌دهد اشتغال در انتاریو 42700 شغل در اکتبر افزایش یافته است، صادر کرد.

دولت ما به تضمین سرمایه‌گذاری‌های تحول‌آفرین ادامه می‌دهد که مشاغل با درآمد بیشتری را برای مردم انتاریو ایجاد می‌کند. در ماه اکتبر، انتاریو شاهد بیشترین افزایش اشتغال در سراسر کشور بود و اکنون 42700 نفر دیگر مشغول به کار هستند که 4600 نفر در بخش تولید هستند. انتاریو با استعدادهای کلاس جهانی، امکانات پیشرفته تحقیق و توسعه و یک محیط تجاری پایدار و امن، همه چیزهایی را که شرکت ها برای رشد به آن نیاز دارند، دارد.

ویک فدلی؛وزیر توسعه اقتصادی، ایجاد مشاغل و تجارت

ماه گذشته، انتاریو سرمایه گذاری 340 میلیون دلاری توسط شرکت نوکیا را برای ساخت دفتر مرکزی جدید کانادایی خود در اتاوا تضمین کرد. این سرمایه گذاری تضمین می کند که انتاریو همچنان یک رهبر جهانی در نوآوری و فناوری باقی می ماند و همچنین بیش از 340 شغل با ارزش بالا در منطقه اتاوا ایجاد می کند. شرکت‌ها در سراسر جهان برای آینده خود به انتاریو نگاه می‌کنند و جذب شرکای جهانی مانند نوکیا دلیلی بر پذیرا بودن انتاریو برای تجارت و مشاغل است.

این پیامی است که بارها و بارها در طول ماموریت تجاری اخیر خود در آلمان و اتریش شنیدیم. این ماموریت تجاری فرصت ارزشمندی را برای تقویت روابط با شرکای بین‌المللی خود در اختیار ما قرار داد و در عین حال انتاریو را به عنوان مقصدی پیشرو برای انجام تجارت معرفی کرد. به عنوان بخشی از این ماموریت، انتاریو یادداشت تفاهم خود را با ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان تمدید کرد و با ITM Isotope Technology مونیخ دیدار کرد تا مشارکت خود را با Bruce Power، Isogen و Saugeen Ojibway Nation برای توزیع یک ایزوتوپ پزشکی خلاقانه و ساخته شده در انتاریو، که نجات دهنده جان انسان هاست، جشن بگیرد. هر دوی این نتایج از نوآوری و رشد آینده در انتاریو، به ویژه در بخش‌های علوم زیستی و خودرو حمایت می‌کنند.

دولت ما همچنین به حمایت از شرکت های داخلی و تلاش های آنها برای گسترش خود ادامه می دهد. انتاریو بیش از 100 میلیون دلار از طریق برنامه توسعه منطقه ای برای تقویت رشد تجارت در سطح منطقه سرمایه گذاری می‌کند. تا به امروز، 68 میلیون دلار در 62 شرکت در سراسر استان از طریق جریان های صندوق توسعه شرقی انتاریو و صندوق توسعه جنوب غربی انتاریو سرمایه گذاری شده است. این بودجه 736 میلیون دلار از سرمایه گذاری برای ایجاد بیش از 1300 شغل حمایت کرده است.

همانطور که به آینده نگاه می‌کنیم، می دانیم که کارگران انتاریو از بهترین و درخشان ترین کارگران جهان هستند. ما با هم به ساختن انتاریو و ایجاد فرصت برای همه مردم ادامه خواهیم داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا