//tripsthorpelemonade.com/59/cb/9c/59cb9ca453557f01a14cc027c10e5f6c.js
CoronaVirusFirst Pageاخباردولت انتاریوکاناداویروس کرونا

بازگشایی پارک های استانی در انتاریو

دسترسی به فعالیت های تفریحی محدود در پارک های انتاریو

مجله تیتر گزارش میدهد: دولت انتاریو در حال افتتاح پارک های استانی و مناطق حفاظت شده برای دسترسی محدود روزانه است. مناطق اول در تاریخ دوشنبه ۱۱ مه و مناطق باقیمانده در روز جمعه ۱۵ مه ۲۰۲۰ بازگشایی می شوند. در این زمان، فعالیت های تفریحی محدود به پیاده روی ، دوچرخه سواری و تماشای پرندگان خواهد بود. بازدید کنندگان می توانند تا پایان ماه به طور رایگان به کلیه پارک ها و ذخیره های حفاظت شده دسترسی پیدا کنند.

آمار بیماران کرونا در کانادا

این اطلاعیه امروز توسط نخست وزیر داگ فورد ، جف یورک وزیر محیط زیست ، حفاظت و پارک ها و کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت اعلام شد. نخست وزیر فورد گفت: ” همانطور که همچنان به پیشرفت خود در مبارزه برای متوقف کردن گسترش COVID-19 ادامه می دهیم ، با احتیاط مجدداً استان را بازگشایی می کنیم ، از مشاغل و خرده فروشان خاصی شروع کردیم و اکنون نوبت پارک های استان و ذخایر حفاظتی است.  من مردم را تشویق می کنم که از منزل خود بیرون بروند و از فضای خارج از خانه لذت ببرند، اما لطفا این کار را با روشی مسئولانه انجام دهید. برای جلوگیری از شیوع این ویروس، فاصله فیزیکی را رعایت کنید و از قوانین تعیین شده توسط مسئولان مراقبت های بهداشتی پیروی کنید. “

جف یورک وزیر محیط زیست استان انتاریو

 

روز دوشنبه، ۵۲۰ پارک استان و ذخایر حفاظتی در سراسر استان افتتاح می شود و ۱۱۵ مورد باقی مانده در روز جمعه بعد برای فعالیت های محدود روزانه بازگشایی می شوند. در این زمان اردو زدن و سایر فعالیت ها در هیچ پارک استانی یا ذخیره حفاظتی مجاز نیست. کلیه ساختمان ها و امکانات از جمله سرویس های بهداشتی، شیرهای آب، محل های اردوگاه، اردوگاه های تفریحی، مکان های اقامتی سرپوشیده، زمین های بازی و سواحل همچنان بسته است.

وزیر یورک گفت: “مردم مشتاق هستند که از آب و هوای گرم لذت ببرند، پاهای خود را دراز کرده و با طبیعت ارتباط برقرار کنند. با مشورت با کارشناسان بهداشت، در تلاش هستیم تا به آرامی مراحل بازگشایی پارک های اونتاریو را به آرامی انجام دهیم تا از سلامتی و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان اطمینان حاصل شود. مردم باید توجه داشته باشند که تمام امکانات رفاهی باز نخواهد شد و طبق آن برنامه ریزی کنند.” در طی چند هفته آینده، کارکنان پارک های اونتاریو مراحل حساس نگهداری و سایر مراحل راه اندازی پارک ها را انجام می دهند، به طوری که در صورت اطمینان از این کار، فعالیت ها و امکانات تفریحی بیشتری در دسترس خواهد بود.

قبل از برنامه ریزی سفر خود ، لطفاً برای بررسی وضعیت پارک استان محل خود به سایت -پارک های انتاریو-  مراجعه کنید.

نکات مهم

  • سازمان پارک های اونتاریو ۳۴۰ پارک استانی و ۲۹۵ ذخیره حفاظتی که بیش از نه میلیون هکتار زمین در استان را پوشش می دهد، اداره می کند.
  • در سال ۲۰۱۹، پارک های اونتاریو بیش از ۱۰ میلیون بازدید داشته اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
//tripsthorpelemonade.com/59/cb/9c/59cb9ca453557f01a14cc027c10e5f6c.js