CoronaVirusاخباردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

بازگشایی پارک های استانی در انتاریو

دسترسی به فعالیت های تفریحی محدود در پارک های انتاریو

مجله تیتر گزارش میدهد: دولت انتاریو در حال افتتاح پارک های استانی و مناطق حفاظت شده برای دسترسی محدود روزانه است. مناطق اول در تاریخ دوشنبه ۱۱ مه و مناطق باقیمانده در روز جمعه ۱۵ مه ۲۰۲۰ بازگشایی می شوند. در این زمان، فعالیت های تفریحی محدود به پیاده روی ، دوچرخه سواری و تماشای پرندگان خواهد بود. بازدید کنندگان می توانند تا پایان ماه به طور رایگان به کلیه پارک ها و ذخیره های حفاظت شده دسترسی پیدا کنند.

آمار بیماران کرونا در کانادا

این اطلاعیه امروز توسط نخست وزیر داگ فورد ، جف یورک وزیر محیط زیست ، حفاظت و پارک ها و کریستین الیوت معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت اعلام شد. نخست وزیر فورد گفت: ” همانطور که همچنان به پیشرفت خود در مبارزه برای متوقف کردن گسترش COVID-19 ادامه می دهیم ، با احتیاط مجدداً استان را بازگشایی می کنیم ، از مشاغل و خرده فروشان خاصی شروع کردیم و اکنون نوبت پارک های استان و ذخایر حفاظتی است.  من مردم را تشویق می کنم که از منزل خود بیرون بروند و از فضای خارج از خانه لذت ببرند، اما لطفا این کار را با روشی مسئولانه انجام دهید. برای جلوگیری از شیوع این ویروس، فاصله فیزیکی را رعایت کنید و از قوانین تعیین شده توسط مسئولان مراقبت های بهداشتی پیروی کنید. “

جف یورک وزیر محیط زیست استان انتاریو

 

روز دوشنبه، ۵۲۰ پارک استان و ذخایر حفاظتی در سراسر استان افتتاح می شود و ۱۱۵ مورد باقی مانده در روز جمعه بعد برای فعالیت های محدود روزانه بازگشایی می شوند. در این زمان اردو زدن و سایر فعالیت ها در هیچ پارک استانی یا ذخیره حفاظتی مجاز نیست. کلیه ساختمان ها و امکانات از جمله سرویس های بهداشتی، شیرهای آب، محل های اردوگاه، اردوگاه های تفریحی، مکان های اقامتی سرپوشیده، زمین های بازی و سواحل همچنان بسته است.

وزیر یورک گفت: “مردم مشتاق هستند که از آب و هوای گرم لذت ببرند، پاهای خود را دراز کرده و با طبیعت ارتباط برقرار کنند. با مشورت با کارشناسان بهداشت، در تلاش هستیم تا به آرامی مراحل بازگشایی پارک های اونتاریو را به آرامی انجام دهیم تا از سلامتی و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان اطمینان حاصل شود. مردم باید توجه داشته باشند که تمام امکانات رفاهی باز نخواهد شد و طبق آن برنامه ریزی کنند.” در طی چند هفته آینده، کارکنان پارک های اونتاریو مراحل حساس نگهداری و سایر مراحل راه اندازی پارک ها را انجام می دهند، به طوری که در صورت اطمینان از این کار، فعالیت ها و امکانات تفریحی بیشتری در دسترس خواهد بود.

قبل از برنامه ریزی سفر خود ، لطفاً برای بررسی وضعیت پارک استان محل خود به سایت -پارک های انتاریو-  مراجعه کنید.

نکات مهم

  • سازمان پارک های اونتاریو ۳۴۰ پارک استانی و ۲۹۵ ذخیره حفاظتی که بیش از نه میلیون هکتار زمین در استان را پوشش می دهد، اداره می کند.
  • در سال ۲۰۱۹، پارک های اونتاریو بیش از ۱۰ میلیون بازدید داشته اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا