CoronaVirusاخباراخبار اقتصادیاخبار اقتصادیدولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

انتاریو در تلاش برای جلوگیری از یک همه گیری مجدد

انتاریو در نوآوری‌ها سرمایه گذاری می‌کند

مجله تیتر گزارش می دهد: صندوق Ontario Together به حمایت از نوآوری های داخلی و تولید لوازم پزشکی داخلی ادامه می دهد. دولت انتاریو از سرمایه گذاری بیش از 2.9 میلیون دلاری توسط پنج شرکت محلی برای تقویت تولید لوازم پزشکی داخلی و حمایت از توسعه نوآوری‌های داخلی برای کمک به کنترل شیوع COVID-19 حمایت می کند. این استان بیش از 1.54 میلیون دلار از طریق صندوق  Ontario Together(OTF) سرمایه گذاری می کند. برنامه اقدام انتاریو: حفاظت از سلامت مردم و اقتصاد ما کل سرمایه گذاری ها را به 16.3 میلیارد دلار برای محافظت از سلامت مردم و 23.3 میلیارد دلار برای محافظت از اقتصاد می رساند.

ویک فدلی، وزیر توسعه اقتصادی، ایجاد شغل و تجارت گفت: “صندوق Ontario Together به حمایت از مشاغل داخلی از طریق سرمایه گذاری های هدفمند ادامه می دهد که به آنها امکان می دهد ایده ها و راه حل های خود را برای کمک به ما در گذر از همه گیری توسعه دهند. انتاریو مفتخر است که از این پنج شرکت حمایت می‌کند و ما از آنها به خاطر نوآوری‌هایشان که ظرفیت استان را برای برآورده کردن نیازهای مداوم سیستم مراقبت‌های بهداشتی و آماده شدن برای چالش‌های آینده افزایش می‌دهد، تشکر می‌کنیم.”

ویک فدلی، وزیر توسعه اقتصادی، ایجاد شغل و تجارت

شرکت فروش محصولات پزشکی مک آرتور، یک شرکت مستقر در راکتون، انتاریو است که سه محصول را برای کمک به بیمارستان‌ها در کاهش انتقال COVID 19 توسعه داده و تجاری کرده است: Flusso By Pass، Flusso TFI و EXHALO Shield. این دستگاه‌ها با همکاری سیستم‌های اکسیژن درمانی و ونتیلاتورهای مکانیکی برای بهبود مراقبت از بیمار و کاهش شیوع COVID-19 در میان سایر آلاینده‌های موجود در هوا استفاده می‌شوند.

فرانک فیورنزا، مدیر توسعه محصول بخش فروش شرکت پزشکی مک آرتور، گفت: «پشتیبانی OTF به ما امکان می‌دهد تا تولید دستگاه‌های اختراع شده توسط درمانگر تنفسی را که مراقبت از بیمار و ایمنی کارکنان را بهبود می‌بخشد، افزایش دهیم. اکنون ثابت شده است که این نوآوری های پزشکی اختراع و تولید شده در انتاریو، پیامدهای مثبتی برای بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان دارد.

مک آرتور 798,000 دلار برای خرید تجهیزات و ماشین آلات تولیدی سرمایه گذاری کرده است تا تولید را تا پنج برابر ظرفیت فعلی افزایش دهد. انتاریو با مشارکت 379,000 دلاری از طریق صندوقOntario Together از این سرمایه گذاری حمایت می کند. تا به امروز، انتاریو متعهد شده است که مجموعی بیش از 53.4 میلیون دلار از طریق OTF برای حمایت از 44 شرکت و 10 سازمان در تامین محصولات اضطراری از جمله PPE و همچنین راه حل های دیگر فراهم کند.

دونا اسکلی، عضو پارلمان Flamborough-Glanbrook

دونا اسکلی، عضو پارلمان Flamborough-Glanbrook گفت: «شرکت پزشکی مک آرتور یکی از بسیاری از شرکت هایی است که برای کمک به مبارزه با COVID-19، عملیات تولید خود را تغییر داده است. با این سرمایه گذاری، صندوق Ontario Together از پاسخ مداوم دولت ما به همه گیری حمایت می کند، در حالی که آمادگی استان را برای شرایط اضطراری بهداشت عمومی آینده بهبود می بخشد.”

شرکت AGS Zephyr، یک شرکت خصوصی مستقر در انتاریو، تاسیس شده توسط سام آلسیو، جورج گوتو و رابرت سوکا، متخصص در تصفیه هوا، بیش از 350,000 دلار در یک پروژه جدید فیلتر هوا سرمایه‌گذاری کرده است که شامل ساخت نمونه‌های اولیه، انجام آزمایش‌ها و ساخت محصول تصفیه کننده هوای منطقه شخصی (PZAP) این شرکت برای رستوران ها، کلاس های درس و برنامه های تجاری، صنعتی و خرده فروشی ها می‌شود.

سام آلسیو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل AGS Zephyr، گفت: “پشتیبانی ارائه شده توسط OTF، علاوه بر همکاری مداوم با کالج موهاک و دانشگاه مک مستر، که هر دو در همیلتون واقع شده اند، فعالیت های توسعه طراحی محصول ما را تسریع می بخشد. AGS Zephyr’s PZAP یک دستگاه فیلتراسیون موثر است که از یک رویکرد چند لایه برای کاهش انتقال ویروس هایی مانند COVID-19 و آنفولانزا در محیط های ناهار خوری و سرپوشیده پشتیبانی می کند.”

دولت انتاریو 88,750 دلار از طریق صندوق Ontario Together سرمایه گذاری می کند تا از این شرکت در مرحله توسعه محصول جدید خود حمایت کند. شرکت سیناپتیو مدیکال یک شرکت جهانی تجهیزات پزشکی و فناوری مستقر در تورنتو و پیشرو در جراحی رباتیک است. این شرکت طرح یک پرده را اختراع کرده است تا به کمک آن اسکنرهای سی تی را از آلودگی بیمار دور نگه دارد.

کامرون پیرون، رئیس و یکی از بنیانگذاران سیناپتیو مدیکال، گفت: “سیناپتیو مدیکال از حمایت OTF از ما برای ایجاد پرده‌ای برای محافظت از ماشین‌های پزشکی (MRI، اسکنرهای O-arm و دستگاه‌های سی‌تی) در برابر آلودگی و انتشار COVID-19 سپاسگزار است.”

آمار بیماران کرونا در کانادا

بیمار
4,946,090
مرگ
59,034
فعال
5,744
بحرانی
99
بهبود یافته
4,881,312
Last Update on: جولای 16, 2024 at 9:01 ق.ظ

سیناپتیو مدیکال در حال سرمایه گذاری 205,400 دلاری برای تطبیق طرح پوشش CT در یک نمونه اولیه است که با MRI و اسکنرهای O-arm سازگار است تا از آنها در برابر آلودگی بیماران، از جمله COVID-19 محافظت کند. انتاریو با کمک 153,300 دلاری از طریق صندوق Ontario Together از این سرمایه گذاری حمایت می کند.

میچل پلاستیکس یک تولید کننده قطعات خودرو در آمریکای شمالی است که دفتر مرکزی آن در کیچنر قرار دارد. این شرکت 578,900 دلار سرمایه‌گذاری کرد تا بخشی از عملیات کانادایی خود را برای تولید اسفنج های نازوفارنکس، که شامل تبدیل بخشی از تأسیسات خود به یک محیط اتاق تمیز می‌شد، بازسازی کند. انتاریو از این طرح با سرمایه گذاری 434200 دلاری از طریق صندوق Ontario Together حمایت کرد. این شرکت می تواند ماهانه 400,000 اسفنج تست نازوفارنکس تولید کند.

تیم گلدهاوک، مدیر عامل میچل پلاستیکس، گفت: «میچل پلاستیکس مفتخر است که با دولت انتاریو برای پاسخ به فراخوان اقدام برای طراحی و توسعه این دستگاه پزشکی در زمان کمبود شدید و نیاز حیاتی همکاری کرده است.»

امی فی، عضو پارلمان Kitchener South-Hespeler، گفت: “تیم میچل پلاستیکس بسیار مستحق سرمایه‌گذاری دولت ما هستند، زیرا آنها کمک بزرگی در تلاش برای مقابله با چالش‌های این بیماری همه‌گیر بوده‌اند و همچنان خواهند بود، ابزاری حیاتی که به ما کمک می کند تا گسترش COVID-19 را کنترل کنیم.”

 

میچل پلاستیکس یک تولید کننده قطعات خودرو در آمریکای شمالی است که دفتر مرکزی آن در کیچنر قرار دارد

شرکت پلاستیک و توزیع PAPP یک تولید کننده قطعات قالب گیری تزریقی واقع در ویندزور است که در زمینه تولید خودروهای ردیف 1، مونتاژ قطعات و تولید قالب تخصص دارد. این شرکت 971,830 دلار سرمایه گذاری کرد تا یکی از امکانات خود را برای تولید قالب گیری تزریقی اسفنج های نازوفارنکس استفاده کند. انتاریو با کمک 490,000 دلار از طریق صندوق Ontario Together از این سرمایه گذاری حمایت کرد.

جورج پاپ، مالک مشترک و مدیر کل شرکت پلاستیک و توزیع PAPP گفت: «زمانی که دولت‌ها از تولیدکنندگان خواستند تا در پاسخ به وضعیت اضطراری COVID-19 کمک کنند، Papp  و کارمندان ما با اشتیاق پاسخ دادند. ما قطعات را طراحی کردیم، محافظ های صورت ساختیم و با حمایت دولت انتاریو، توانستیم تولید را به میلیون ها اسفنج آزمایش افزایش دهیم.از طریق این پروژه، این شرکت ظرفیت تولید 1 میلیون اسفنج تست در هفته را دارد.

حمایت از پروژه‌های نوآورانه مانند پروژه‌های این پنج شرکت به همین دلیل است که انتاریو 50 میلیون دلار دیگر در صندوق Ontario Together در سال‌های 2021-2022 سرمایه‌گذاری کرده است. این صندوق به حمایت از نوآوران و مشاغل محلی ادامه می دهد تا ظرفیت زنجیره تامین داخلی انتاریو را بیشتر تقویت کند، تکنولوژی پزشکی انتاریو را ارتقا دهد و بخش تولید ما را تقویت کند تا اطمینان حاصل شود که استان به خوبی برای چالش های آینده آماده است.

صندوق Ontario Together بر حمایت از تولید داخلی و نوآوری برای مبارزه با COVID-19 و ارائه سایر کالاهای حیاتی برای سلامت، ایمنی و امنیت ساکنین اونتاریو متمرکز است.

از زمان راه اندازی آن در آوریل 2020، صندوق Ontario Together با ایده ها و راه حل های نوآورانه به کسب و کارها کمک کرده است تا عملیات خود را برای تولید لوازم و تجهیزات برای بخش مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم بازسازی کرده یا تطبیق دهند. برخی از دریافت کنندگان موفق صندوق Ontario Together عبارتند از:

  •  Kawartha Ethanol قابلیت های تولید محلی در Havelock را برای تولید اتانول خالص و با عیار بالا برای ضدعفونی کننده های دست و ضدعفونی کننده ها گسترش خواهد داد.
  • شرکت فن آوری های تصفیه، تأسیسات جدیدی در فورت ایری خواهد ساخت و تجهیزات جدیدی را برای توسعه تولید محصولات تصفیه هوا خریداری خواهد کرد.
  • Empack Spraytech، یک تجارت خانوادگی با مالکیت خصوصی مستقر در برامپتون، بیش از 4 میلیون دستمال ضدعفونی کننده سطح را در یک مرکز جدید تولید 100000 فوت مربعی در بری تولید خواهد کرد.

افراد سالم برای یک اقتصاد سالم ضروری هستند. با گسترش سریع واکسن‌ها و توزیع واکسن‌های تقویت‌کننده در انتاریو، دولت اقدامات بیشتری را برای کاهش سرعت گسترش نوع بسیار مسری اومیکرون انجام می‌دهد. برنامه اقدام انتاریو: حفاظت از سلامت مردم و اقتصاد ما منابع لازم برای پایان دادن به نبرد با COVID-19 را فراهم می کند و بر سرمایه گذاری های بی سابقه دولت برای محافظت از سلامت و مشاغل در طول همه گیری جهانی استوار است. شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال درخواست برای صندوق توسعه‌یافته Ontario Together هستند، اکنون می‌توانند از طریق فرصت‌های مالی موجود از سوی دولت انتاریو درخواست خود را ارائه دهند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا