First Pageاز گوشه و کناررویای کانادایییادداشت کانادایی

برندگان جایزه گرنت NVP معرفی شدند

نخستین دوره کمک هزینه عکاسی مستند

هیات بررسی پروپزال های ارسال شده به نخستین گرنت عکاسی مستند NVP، اسامی سه عکاس برنده این کمک هزینه را اعلام کرد. هیات انتخاب آژانس عکس ان.وی.پی، پس از بررسی پروپوزال های ارسال شده، هیچ پروژه ای را به تنهایی واجد شرایط دریافت تمام کمک هزینه نیافت. از این رو این گرنت بین ۲ پروژه تقسیم خواهد شد:

جلال شمس آذران از استان آذربایجان شرقی با  پروژه (تغییرات آب و هوایی) و علی اسدالهی سوته از استان گیلان و با پروژه (آلودگی آب و خاک) هرکدام برنده  500 دلار، معادل 2میلیون تومان کمک مالی برای تکمیل پروژه شده اند. همچنین کمک هزینه پروژه برگزیده کارگاه عکاسی امسال آژانس، به عابد جلیل پوران از استان کردستان  و به مبلغ  250 دلار، معادل 1 میلیون تومان تعلق میگیرد. عکاسان برگزیده این دوره علاوه بر کمک هزینه دریافتی، هرکدام یک عکاس حرفه ای بعنوان مشاور پروژه در کنار خود خواهند داشت.

جلسات بررسی پروژه های ارسالی

شورای سیاست گزاری آژانس NVP در راستای حمایت بیشتر و مستمرتر از عکاسان مستند، تصمیم گرفت تا کمک هزینه ای (گرنت) را به فعالان این حوزه اعطا کند. این کمک مالی برای اولین بار به ایده های نو و یا پروژه هایی که به تازگی آغاز و به دلیل مشکلات مالی از ادامه و تکمیل بازمانده اند، تعلق می گرفت. همچنین تنها عکاسانی می توانستند در این رقابت شرکت کنند که فارغ از ملیت، ساکن ایران باشند.

لازم به ذکر است که تولید نهایی این ۳ پروژه در کنار آثار عکاسان آژانس ان.وی.پی  در پاییز امسال در ایران، کانادا و دانمارک در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت آژانس به آدرس NVPIMAGES.COM مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا