اخباردر شهرصفحه اولکانادا

ترافیک در اتوبانهای تورنتو

بزرگراه Don Valley به دلیل پروژه های ساخت و ساز در تمام تابستان بسته است.

بالاخره تابستان فرارسیده و همه می دانیم این به چه معناست… فصل ساخت و ساز! از دوم جولای باید از تردد در بزرگراه Don Valley امکان پذیر نیست. چهار پل در سراسر بزرگراه Don Valley در حال بازسازی هستند: پل Mills Road، پل Span Road، پل Wynford Drive و پل Lawrence Avenue East. این ساخت و ساز منجر به بسته شدن مسیرها، رمپ ها و ترافیک بیش از حد می شود. برخی از عملیات های عمرانی در طول شب بین ساعات ۱۲ شب تا ۵ صبح انجام می گیرد، مانند مسدود کردن دو مسیر در حد فاصل مسیر شمالی – جنوبی DVP. اما برخی از عملیات های عمرانی در ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته انجام می گیرند. به عنوان مثال، از 2 جولای تا اواسط آگوست، مسیر شمالی از جاده Don Mills تا Lawrence Avenue East مسدود خواهد بود. عملیات جاده ای بایستی تا پایان اکتبر پایان یابد. اما تا آن زمان، باید از مسیرهای Bayview، Leslie، Don Mills یا مسیرهای جایگزین دیگر استفاده کنید.

لطفا از اتفاقات آتی شهر تورنتو که ممکن است منجر به تاخیرهای ترافیکی شما شود مطلع باشید. شهر تورنتو زیرساخت های پل Don Mills Road که از روی بزرگراه Don Valley  (DVP) می گذرد را در تابستان ۲۰۱۹  و ابرسازه (در سطح راه) پل را در سال ۲۰۲۰ بازسازی می کند. برای استفاده بهینه از خطوط راه کاهش یافته، افزایش بهره وری و به حداقل رساندن هزینه ها و اثرات ترافیکی آتی در DVP، شهر در حال بازسازی زیرساخت های سه پل دیگر بر روی DVP به صورت همزمان است که عبارتند از: Spanbridge Road، Wynford Drive و Lawrence Avenue East. این پروژه تضمین می کند که پل ها استانداردهای امروزی را رعایت کرده و برای وسایل نقلیه و افراد پیاده در آینده ایمن خواهند بود. چه اتفاقاتی در حین ساخت رخ می دهد: گرد و خاک، سر و صدا در طول شب و تاخیرهای ترافیکی به عنوان بخشی از پروژه اتفاق خواهند افتاد.


مرحله اول: ۲ جولای تا ۱۸ آگوست – ۲۴ ساعت در شبانه روز، ۷ روز هفته

  • خط میانی مسیر شمالی از Don Mills Road تا Lawrence Avenue East مسدود خواهد شد.
  • خط HOV مسیر شمالی در Wynford مسدود خواهد شد.
  • خط میانی مسیر جنوبی در Lawrence Avenue East و Don Mills Road مسدود خواهد شد.
  • خط HOV مسیر جنوبی در Wynford مسدود خواهد شد.
  • مرحله ۱a: اوایل آگوست به مدت ۸ شب – ۷  روز هفته از ۱۲ شب تا ۵ صبح (دو خط از بخش میانی در جهات شمالی و جنوبی از Don Mills Road مسدود خواهد شد تا به بخش دیگری از پل دسترسی وجود داشته باشد.)


مرحله دو : ۱۹ آگوست تا اکتبر – ۲۴ ساعت در شبانه روز، ۷ روز هفته

  • دو خط کناری مسیرهای شمالی و جنوبی در Don Mills Road، Spanbridge Road، Wynford Drive و Lawrence Avenue East مسدود خواهد بود.
  • مسیر جنوبی DVP در رمپ ورودی از Don Mills Road مسدود خواهد بود.
  • مسیر شمالی و جنوبی DVP در رمپ های ورودی از Lawrence Avenue East مسدود خواهد بود.
  • مرحله 2a: اواخر سپتامبر – دوشنبه تا جمعه، ۱۰ شب تا ۵ صبح و آخر هفته ها از ۱۱ شب تا ۸ صبح ( یکی از خطوط کناری در هر دو جهت شمالی و جنوبی به منظور دسترسی به بخش دیگری از پل مسدود خواهد بود. مسیر جنوبی Don Mills از رمپ خروجی در این مرحله مسدود خواهد بود. )


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا