CoronaVirusاخباردولت انتاریوصفحه اولکاناداویروس کرونا

تمدید افزایش موقت دستمزد در انتاریو

استان همچنان به پشتیبانی از قهرمانان خط مقدم بهداشتی مبارزه با کووید 19 ادامه می دهد.

بهناز رهبر – به گزارش مجله تیتر, دولت انتاریو 141 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است تا افزایش موقت دستمزد خدمات دهندگان بخش سلامت (PSW) و نیروهایی که مستقیما با بیماران کار میکنند را در خانه های سالمندان دولتی، مراقبت های طولانی مدت، بیمارستان های دولتی و بخش های خدمات اجتماعی را تأمین کند. این افزایش موقت دستمزد تا 23 آگوست 2021 ادامه خواهد داشت و به ایجاد ثبات ، جذب و حفظ نیروی کار مورد نیاز برای تأمین سطح بالایی از مراقبت در طی بیماری همه گیر کووید 19 کمک خواهد کرد.

کریستین الیوت، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان، گفت: “دولت ما متعهد به حمایت از خدمات دهندگان بخش سلامت و نیروهایی خط مقدم بهداشت و سلامت است زیرا آنها در طی موج سوم بیماری همه گیر کووید 19 از ساکنین اونتاریو مراقبت می کنند. این افزایش حقوق و دستمزد ، به خاطر فداکاری های این کارکنان در قبال بیمارانشان است و به آنها اطمینان می دهند که منابع لازم برای ادامه خدمات با کیفیت را دارند.”

کریستین الیوت ، معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استان انتاریو

این استان برای بیش از 158،000 نیرو که خدمات پشتیبانی شخصی در بخش سلامت (PSW) با بودجه عمومی را ارائه می دهند، از اول اکتبر 2020 ، افزایش موقت دستمزد را ارائه داده است ، از جمله:

  •  3 دلار در ساعت برای تقریباً 38،000 کارگر واجد شرایط در خانه های مراقبت.
  •  3 دلار در ساعت برای تقریباً 50،000 کارگر واجد شرایط در مراقبت های طولانی مدت.
  •  2 دلار در ساعت برای تقریباً 10 هزار کارگر واجد شرایط در بیمارستان های دولتی. و
  •  3 دلار در ساعت برای تقریباً 60،000 کارگر واجد شرایط در بخش خدمات کودکان ، خدمات محلی و خدمات اجتماعی که خدمات پشتیبانی شخصی مستقیم برای فعالیتهای روزمره را ارائه می دهند.

خدمات دهندگان بخش سلامت (PSW), خدمات گسترده ای را در خانه های مراقبت ارائه می دهند که این امر همچنین نیاز به مراقبت های پرهزینه در بیمارستان ها و خانه های مراقبت طولانی مدت را کاهش می دهد یا به تأخیر می اندازد. این آخرین افزایش موقت دستمزد بر اساس افزایش قبلی دستمزد دولت در 18 مارس 2021 است که قرار بود در 30 ژوئن 2021 منقضی شود. از اکتبر سال 2020، انتاریو 841 میلیون دلار برای حمایت از خدمات دهندگان بخش سلامت (PSW) و مراقبت های حمایتی سرمایه گذاری کرده است. این استان برای اطلاع از مراحل بعدی پس از 23 آگوست 2021 به بررسی افزایش دستمزد ادامه می دهد.

آمار بیماران کرونا در کانادا

بیمار
4,946,090
مرگ
59,034
فعال
5,744
بحرانی
99
بهبود یافته
4,881,312
Last Update on: جولای 21, 2024 at 7:21 ق.ظ

دولت همچنین اخیراً از سرمایه گذاری بیش از 115 میلیون دلار برای تسریع آموزش حداکثر 8200 خدمات دهندگان بخش سلامت (PSW) جدید در بخشهای بهداشتی و مراقبت طولانی مدت انتاریو خبر داده است. ثبت نام در این برنامه از طریق سرویس برنامه کالج انتاریو در دسترس است. از طریق برنامه آمادگی پاییز کووید 19 ، دولت 52.5 میلیون دلار برای جذب ، نگهداری و حمایت از بیش از 3700 کارمند مراقبت های بهداشتی و خط مقدم سرمایه گذاری کرده است. این یکی از بزرگترین برنامه های جذب و آموزش مراقبت های بهداشتی در تاریخ انتاریو است. تاکنون ، بیش از 600 کارگر پشتیبانی شخصی ، 500 پرستار و 130 کارمند مراقبت های حمایتی از طریق این طرح به سراسر استان اضافه شده اند. این علاوه بر هزاران پرسنل جدید استخدام شده از طریق برنامه های دیگر مانند برنامه پرداخت مزایا برای دوران همه گیری است.

پیتر بتلن فالوی، وزیر دارایی و رئیس هیئت خزانه داری

دکتر مریلی فولرتون، وزیر مراقبت های بلند مدت گفت: “کارگران پشتیبانی شخصی، ستون فقرات سیستم مراقبت طولانی مدت انتاریو هستند. تمدید این افزایش دستمزد به جذب و نگهداری کارمندان پشتیبانی شخصی PSW در مراقبت های طولانی مدت کمک می کند که از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا آنها مراقبت های مورد نیاز و شایسته هر روز عزیزان ما را فراهم می کنند.”

تاد اسمیت وزیر امور کودکان، جامعه و خدمات اجتماعی گفت: “بیماری همه گیر کووید 19 از طرق مختلف بر همه تأثیر گذاشته است ، اما ما می دانیم که تأثیر عمیقی روی ساکنین آسیب پذیر اونتاریو دارد که در زندگی روزمره خود به کارمندان پشتیبانی  PSW نیاز دارند. با تمدید بیشتر این افزایش موقت دستمزد ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آسیب پذیرترین افراد مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت می کنند و همچنان فداکاری و تعهد کارگران پشتیبانی را در همه بخش ها در حین پاندمی ارج می نهیم.”

تاد اسمیت وزیر امور کودکان، جامعه و خدمات اجتماعی استان انتاریو

پیتر بتلن فالوی، رئیس هیئت خزانه داری و وزیر دارایی استان گفت: “از ابتدای شیوع همه گیری ، خدمات دهندگان بخش سلامت (PSW) و نیروهای خط مقدم درمان که مستقیما با بیماران کار میکنند فداکاریهای عظیمی برای ایمن و سالم نگه داشتن ساکنین انتاریو انجام داده اند. آنها بخشی بسیار مهمی در مبارزه ما با کووید 19 بوده اند و ما نمی توانیم از آنها به اندازه کافی تشکر کنیم. این افزایش موقت دستمزد، کار قهرمانانه آنها را برای حفاظت از آسیب پذیرترین افراد در استان ما ارج می نهد ، در حالی که بر پایه سرمایه گذاری های تاریخی ما برای بهبود خانه های مراقبت، مراقبت های طولانی مدت ، بیمارستان های دولتی و بخش خدمات اجتماعی می باشد.”

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا